Languages Across Borders | Melbourne

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

W LAB w Melbourne Twoje doświadczenie to coś więcej niż nauka języka angielskiego w klasie. Zaabsorbujesz kulturę, poznasz nowych przyjaciół z Australii i całego świata oraz będziesz miał okazję pracować i podróżować. Nasz personel jest entuzjastyczny i przyjazny i zawsze chętny do pomocy w dostosowaniu się do nowego i bardzo odmiennego środowiska. Z dumą oferujemy szeroki wybór kursów do wyboru, w tym możliwość podjęcia stażu w hotelarstwie i turystyce w pięknych regionach tego kraju. Zachęcam Cię, abyś w pełni wykorzystał czas spędzony na nauce języka angielskiego z nami. To jedyna w swoim rodzaju okazja, a wspomnienia, które zrobisz, pozostaną z Tobą na zawsze. Witamy w rodzinie LAB w Melbourne!

Nasze referencje

LAB w Melbourne została założona w styczniu 2011 roku jako Fusion English. W 2016 roku staliśmy się dumnymi członkami uznanej sieci LCI Education Network , która zarządza ponad 22 instytucjami edukacyjnymi na całym świecie. LAB w Melbourne to współczesny, zarejestrowany w CRICOS i wspierany przez jakość NEAS angielski instytut.

Najbardziej żywe miasto na świecie

Melbourne jest kulturalną stolicą Australii, co czyni ją doskonałą lokalizacją jednej z wiodących szkół języka angielskiego w kraju. Miasto jest dumnie wielokulturowe, obejmuje różnorodność kulturową, a wiele malowniczych miejsc w Wiktorii jest uderzająco wyjątkowych.

W centralnej dzielnicy biznesowej Melbourne (CBD), małe uliczki stają się kanwą dla światowej klasy sztuki ulicznej, docenianej zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Melbourne jest również znane ze swojej kultury kawy, także dzięki bogatej wielokulturowej historii. Miasto może pochwalić się wieloma różnymi kieszeniami etnicznymi, zapewniając kulturowo autentyczną gamę fantastycznych potraw, z których wiele jest dostępnych na terenie kampusu i wokół niego, zaspokajając każdy gust.

Lokalizacje

Melbourne

Languages Across Borders | Melbourne

Telefon
+61 3 9654 7786

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium