Kangan Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Z ponad 40.000 zapisów rocznie, Kangan Instytut jest głównym dostawcą szkoleń dla branży motoryzacyjnej, sektorze zdrowia i opieki i rodzimej edukacji. Mamy również silną pozycję w wielu gałęziach przemysłu, takich jak mody, biznesu, a także sprawiedliwości i prawa.

Jako jeden z państwowych największych dostawców praktyki i szkolenia stażu, mamy silne relacje z wielu firm i zaspokoić dla studentów poszukujących szkolenia mające znaczenie dla przemysłu w szerokim zakresie dyscyplin i na miejscu opcji szkoleniowych dopasowanych do specyficznych potrzeb poszczególnych uczniów lub organizacja.

Nasze kursy wahają się od podstawowego do poziomu certyfikatu dyplom i Advanced Diploma, ze szlakami do ponad 25 stopni uniwersyteckich. Nasz program ocenia umiejętności rozpoznawania wcześniejszej wiedzy i doświadczenia, przyznawanie studentom z kredytów lub kwalifikacji, aby dopasować swoje dotychczasowe umiejętności.

Z ponad 80-letnim doświadczeniem w dziedzinie kształcenia i szkolenia zawodowego, jesteśmy elastyczne, innowacyjne i dynamiczne miejsce nauki o bogatej wielokulturowej atmosferze. Nasze programy są dostarczane w pięciu uczelniach w Broadmeadows, Docklands, Essendon, Moonee Stawy i Richmond.

Lokalizacje

Broadmeadows

Address
Pearcedale Parade
Broadmeadows VIC 3047

3047 Broadmeadows, Wiktoria, Australia

Melbourne

Address
1 Batmans Hill Drive
Docklands VIC 3008

3008 Melbourne, Wiktoria, Australia

Essendon

Address
38 Buckley Street
Essendon VIC 3040

3040 Essendon, Wiktoria, Australia

Stawy Moonee

Address
Level 1
21-31 Hall Street
Moonee Ponds VIC 3039

3039 Stawy Moonee, Wiktoria, Australia

Richmond

Address
85 Cremorne St
Richmond VIC 3121

3121 Richmond, Wiktoria, Australia