Karl Von Busse Institute of Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KVBI_signs

…O NAS

Karl von Busse Instytut Wzornictwa jest wyłącznym Boutique Projekt Szkoła z siedzibą w Sydney CBD, który jest napędzany przez przemysł i międzynarodowym poglądach; bardziej zwinny i naprawdę wyjątkowa konstrukcja zapewniająca edukację.

Skupiając się na głównych dyscyplin projektowych: Moda, Graphic i Aranżacja wnętrz, Lokalnych i międzynarodowych profesjonalistów z branży dzielą się swoją wiedzę i doświadczenie z uczniów w pracy w studio na codzień.

Wlot Student selektywne i grupy są celowo małe, aby zmaksymalizować kontakt prowadzącego, zapewniając, że studenci, lokalne i międzynarodowe, mogą spełnić swój potencjał twórczy i uzyskać opiekę mentora muszą być gotowe w branży.

KVBI_sewing_machine1

"Co tu robimy opiera się na mojej trzydziestoletniej doświadczenia, i że mówi do mnie mieć małą grupę ludzi i przygotować ich do pracy ... Nie musi być centralnym mentoring. Tam musi być ktoś zna swoich uczniów i zobaczyć ich słabości i wsparcia, a tym bardziej studenci masz trudniej. Dlatego chcę naszej uczelni pozostanie stosunkowo małe ... Liczby w naszej uczelni mają jakiś cel. Chcemy, aby poznać naszych uczniów i wspierać je przez 1-2 lat. "


Karl von Busse

KVBI_classes

... O naszym położeniu

Karl von Busse Instytut Wzornictwa jest centralnie położony w odległości krótkiego spaceru Ratusza dworca kolejowego i przystanków autobusowych, które łączą centrum miasta z wszystkich głównych przedmieściach. Nasz budynek jest otoczony przez tych ikon Sydney mówił o tym słynnej Opery, Harbour Bridge i Hyde Parku. W prywatnej szkole z uziemieniem doświadczeń z międzynarodowymi studentami, oferujemy również pomoc i wsparcie w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania za który jest nowością w Australii.

KVBI_distant_learning

... O naszej szkole i kursach

Nasz kampus jest nowoczesny i został zaprojektowany do najnowszych "zielonych" zleceniodawców środowiskowych dając studentom najlepsze udogodnienia to możliwe. Zawierają Komputer oparty Mac laboratoria i Maszyny do szycia przemysłowe. Absolwenci są uprawnieni do otrzymywania zaawansowaną kondycję nawet do 50% z dostawcami szkolnictwa wyższego. Nasi wykładowcy nadal praktyków w swojej dziedzinie. Lokalne i międzynarodowe wykładowcy gości uzupełnienie regularnego zespołu wykładowcy. Instytut jest Organizacja Szkolenie zarejestrowane (RTO) i ma CRICOS zgodę, aby zapisać zagranicznych studentów. Wszystkie nasze programy dyplomowe i Advanced Diploma są akredytowane w kraju.

Wszystkie programy są stale oceniane i zmodernizowane, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom przemysłu. Program studiów pozwala studentom, w zależności od indywidualnych umiejętności, specjalizują się w wielu dziedzinach, w wybranych przez nich kariery. Poszczególne terminy są dla wnioskodawców przed włączeniem do badania w celu omówienia przydatności do wyboru zawodu, szczegóły kursów i opcji zakwaterowania Karl von Busse Instytut ostatecznym celem design jest przygotowanie studentów do pracy w wybranej twórczej kariery z programami branżowymi oparte i międzynarodowego uznania projektu ,

KVBI_makeup2

... O NASZYCH staże i możliwości pracy

Podczas studiów z nami, nasi studenci mają możliwość wyboru jednej z praktyk lub płatnej pracy ogłaszanych od College w ujęciu miesięcznym i zarządzania, aby zakończyć doświadczenie w pracy przed ukończeniem. Jesteśmy dumni z bycia partnerem renomowanych firm projektowych i marek, takich jak Carla Zampatti, Marie Claire i Vogue.

KVBI_adv_dipl

... O naszej międzynarodowej USTAWICZNEGO

Dzisiejszy globalny przemysł Projekt wzywa do międzynarodowej wglądu. Na Karl von Busse Institute of Design, dajemy możliwość go sobie sprawę, że.

Ponieważ istnieje oczekiwania na nowe projektanci mieć wiedzę na temat praktyki międzynarodowej, oferujemy nasz dyplom i Advanced Diploma studentom możliwość podjęcia szeregu międzynarodowych możliwości kształcenia w tym w Europie, Azji i Australii dla studentów.Lokalizacje

Sydnej

Karl von Busse Institute of Design

Address
Level 2, 400 Kent Street
NSW 2000 Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia
Telefon
+61 2 9261 1191