Job Training Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Witamy w Job Training Institute (JTI), gdzie naszym mottem jest zawsze podnoszenie Cię na wyższy poziom. JTI jest australijskim instytutem zapewniającym szkolenia zawodowe. Naszym celem jest zapewnienie uczniom najlepszych szans na zdobycie pracy poprzez zdobycie kwalifikacji uznanych w całej Australii.

Dlaczego warto wybrać JTI

  • Elastyczność - Job Training Institute oferuje uczniom elastyczność uczenia się poprzez mieszane uczenie się, w tym tryb "twarzą w twarz" i trybem online. Wszyscy nasi uczniowie mają do wyboru łączenie dwóch trybów uczenia się.
  • Praktyka zawodowa - Job Training Institute ułatwia staż zawodowy swoim studentom, a koordynator ds. Stażu jest dostępny, aby pomóc uczniom w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z miejscem pracy.
  • Pomoc dla studentów - nasi trenerzy są zawsze gotowi i chętni do pomocy studentom w nauce i zadaniach za pomocą różnych metod, od czatów, e-maili, rozmów telefonicznych i wizyt w poczekalni. Job Training Institute oferuje cotygodniowe kursy online na żywo prowadzone przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów.

Członkostwo w JTI

Job Training Institute jest członkiem ACPET - i zgadza się przestrzegać Konstytucji, Statutów i Kodeksu Etyki Australijskiej Rady ds. Edukacji Prywatnej i Szkoleń (członek JTI ID: 183094).

Nasze kursy

  • Nauka twarzą w twarz - Nasza nauka odbywa się na miejscu w Dandenong (VIC) i Sunshine (VIC).
  • Nauka online - Wykorzystaliśmy technologię, aby przynieść naukę w erze cyfrowej, w której nauka jest łatwiejsza i szybsza. Korzystając z zatwierdzonego przez rząd oprogramowania, używanego w dużych TAFES i uniwersytetach, dostarczamy naukę do ciebie, gdziekolwiek jesteś na świecie. Treści i oceny kursu są dostarczane online, ale niektóre obserwacje oceny muszą być wykonywane twarzą w twarz przez naszych przeszkolonych ekspertów.

Lokalizacje

Dandenong

Address
Level 5 Plaza Business Centre, 26 McCrae Street
VIC 3175 Dandenong, Wiktoria, Australia

Światło słoneczne

Address
Sunshine Campus
Suite 4 Level 1
25-29 Devonshire Road Sunshine

VIC 3020 Światło słoneczne, Wiktoria, Australia

Melbourne

Address
Melbourne City Campus
Level 4, 259 Collins Street

VIC 3000 Melbourne, Wiktoria, Australia