ICAE: International College of Advanced Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ICAE jest wielokrotnie nagradzany zarejestrowanej organizacji prowadzących szkolenia z siedzibą w Darwin, stolicy Terytorium Północnego w Australii. ICAE została założona w 1997 roku i dostarcza programy zawodowego do australijskich i zagranicznych studentów. Darwin słynie z klimatu tropikalnego, niesamowite naturalne piękno i dziewiczy środowiska. W Australii najmłodszej stolicy Darwin ma swobodną, ​​luźną atmosferę - uosobieniem Australii! Personel gospody są zawsze bardzo wysoki popyt, więc otrzymanie pracy jest łatwiejsze w Darwin, niż gdziekolwiek indziej w Australii.

42259_Introduction

ICAE zapewnia możliwości kształcenia i szkolenia, które zwiększają kariery studentów. Na rynkach pracy na całym świecie nie ma substytutu dla świata rzeczywistego doświadczenia wspieranego przez dogłębnego zrozumienia kluczowych pojęć. Nasi uczniowie rozwijają umiejętności teoretyczne i praktyczne w semestrze czesnego, a następnie zastosować je w miejscu pracy, podczas gdy Przemysłu Placement. Nasza edukacja jest prowadzona przez najbardziej aktualną praktyką przemysłową, dostarczone przez naszych wykładowców ekspertów branżowych i widzi absolwentów osiągnąć znakomite rezultaty pracy, zarówno w Australii jak i za granicą.

42256_Introduction

międzynarodowych programów ICAE wszystko zawierają jednakową mieszankę badania teoretyczne i wypłaconej (lub niezapłacona w razie potrzeby) Przemysł Placement. Jeśli uczniowie chcą zostać wypłacona podczas Industry Placement, ICAE pomoże w znalezieniu odpowiedniego pracodawcy, które mogą zapewnić niezbędne środowisko do rozwoju i wykazania niezbędnych umiejętności, jak wymaga tego kursu. Studenci przedsięwzięcia zapłacił Przemysł Umieszczenie otrzymywać takie samo wynagrodzenie i warunki mieszkańca Australii i mogą zarobić nawet do 1000 $ za tydzień pracy do 45 godzin tygodniowo.

międzynarodowych programów ICAE zawierają te same nauki i oceny zasobów jak naszych nagradzanych programów krajowych, zapewniając, że wszyscy nasi uczniowie otrzymują taką samą wysoką jakość edukacji. Nasz stan platformy internetowej sztuki nauczania pozwala studentom na dostęp do swoich ocen i interaktywny materiał do nauki zawsze i wszędzie dostęp do Internetu jest dostępny. Studenci mają dostęp do bezprzewodowego szerokopasmowego na całym kampusie.

42257_Introduction

Programy międzynarodowe mają dwa 20-tygodniowe semestry rocznie, z wlotami w styczniu i lipcu. Pierwszy semestr Studenckie spędza uczestniczących w zajęciach w naszej szkole przez co najmniej 20 godzin tygodniowo. W tym semestrze czesnego, studenci zobowiązują teorię i praktyczne instrukcje i kompletne oceny oparte na wiedzy. Drugi semestr Studenckie spędził w Industry Placement, gdy praca w zatwierdzonym przedsiębiorstwie hotelarskim i nie uczestniczyć w zajęciach. nauczyciele ICAE odwiedzić studenta w pracy regularnie, zapewnienie wsparcia i wskazówek, a także przeprowadzenie oceny miejsca pracy. Przemysł Placement jest szansa studenta w celu wykazania, że ​​mogą wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę w rzeczywistym miejscu pracy - nieocenionym dodatkiem do każdego CV, a bardzo ważnym elementem budowania profesjonalnej sieci pracodawców. Wiele ICAE międzynarodowych absolwentów zostały sponsorowany pozostać i pracować w Australii przez pracodawców Przemysł Placement, wspaniała okazja dla absolwentów i pracodawców podobne.

Wszystkie międzynarodowe programy są akredytowane i zatwierdzone przez rząd australijski, a absolwenci otrzymują skali kraju Uznane Kwalifikacje który jest rozpoznawany w całej Australii i za granicą.

42258_Intrroduction

Kampus ICAE zlokalizowane jest szybkim Creek, około 15 minut od centrum miasta Darwin. Kampus obejmuje w pełni wyposażonych sal lekcyjnych, praktyczne obszary usługowe gościnność z barów, ekspresów, wewnątrz i na zewnątrz obiektów studentów, w tym boisko do piłki nożnej i bezprzewodowych połączeń szerokopasmowych dostępnych w całym obiekcie. Duży parking, w pobliżu przystanków autobusowych, pieszych i ścieżki rowerowe prowadzące z miasta wzdłuż odpływu prawej do nas, do iz kampusu jest łatwe. Pośród trzech hektarów terenów zielonych i chłodnych niecały kilometr od odpływu Nightcliff nasz kampus jest wspaniałe, spokojne miejsce do studiowania.

Lokalizacje

Darwin

International College of Advanced Education

Address
ICAE: International College of Advanced Education
17 Chapman Road
Rapid Creek

NT 0810 Darwin, Północne terytorium, Australia
Telefon
+61 8 8941 5959