Przeczytaj oficjalny opis

Gold Coast Learning Centre , Surfers Paradise

Ucz się angielskiego, TESOL, biznesu, zarządzania, rachunkowości, marketingu, zasobów ludzkich i zdrowia w miejscu pracy

Gold Coast Learning Centre (GCLC) oferuje innowacyjne programy nauczania, wyjątkowe udogodnienia i wysokiej jakości zasoby, zaledwie kilka minut spacerem od plaży w Surfers Paradise.

Studenci zagraniczni i krajowi mogą połączyć wysokiej jakości edukację ze swobodnym stylem życia, kulturą i rozrywką na plaży, przyjazną atmosferą Queensland's Gold Coast, jednego z wiodących ośrodków turystycznych w Australii.

Gold Coast Learning Centre przyjmuje technologie i programy, które sprawiają, że nauka jest ekscytująca, przyjemna i satysfakcjonująca, przy jednoczesnym osiągnięciu prawdziwych wyników edukacyjnych.

Studenci krajowi i posiadacze wizy studenckiej mogą uczyć się wszystkich oferowanych kursów, od ogólnego przygotowania do egzaminu IELTS do kwalifikacji w biznesie, zarządzaniu, marketingu, księgowości, zasobach ludzkich, WHS i TESOL.


Ucz się angielskiego w Australii na słynnym Złotym Wybrzeżu Queensland: innowacyjne kursy, doskonałe udogodnienia i wyjątkowy styl życia

Gold Coast Learning Centre angielskiego w Australii w Gold Coast Learning Centre w Surfers Paradise i ciesz się pierwszorzędnym standardem stylu życia i wysokiej jakości edukacją.

Dzięki szerokiej renomie międzynarodowej różnorodności kulturowej, niedrogich kosztów utrzymania i bardzo rozsądnych kosztów edukacji, Surfers Paradise na Złotym Wybrzeżu jest doskonałym miejscem dla studentów.


O Gold Coast Learning Centre

Ucz się języka angielskiego, TESOL, biznesu, rachunkowości, zarządzania, marketingu, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zasobów ludzkich w Surfers Paradise

Założone w 2010 roku Gold Coast Learning Centre (GCLC) w Surfers Paradise oferuje doskonałe zaplecze, wysokiej jakości programy nauczania oraz oddany, przyjazny i pełen entuzjazmu personel.


Sun, Surf, Sand Study: idealne miejsce do nauki

Gold Coast Learning Centre znajduje się w odległości krótkiego spaceru od plaży, w otoczeniu sklepów i restauracji, kin, tętniących życiem klubów nocnych oraz spokojnego życia i przyjemnej, przyjaznej atmosfery Złotego Wybrzeża.


Doskonałe udogodnienia, w odległości krótkiego spaceru od plaży

Gold Coast Learning Centre oferuje w pełni klimatyzowane udogodnienia, z dobrze wyposażonymi salami lekcyjnymi, pracownią komputerową, szybkim łączem internetowym, przestrzennymi pomieszczeniami dla studentów i wieloma innymi.

Spraw, aby Twoje studia były skuteczne i przyjemne dzięki GCLC.

 • W pełni klimatyzowany kampus, w odległości krótkiego spaceru od plaży
 • Laboratorium komputerowe z 18 komputerami z płaskim ekranem
 • Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu dla studentów
 • Dostępna jest bezprzewodowa usługa konfiguracji Internetu
 • Zacieniony i popularny dziedziniec dla studentów na świeżym powietrzu i miejsce do grillowania
 • Przestronna i wygodna strefa dla studentów i kuchnia z szeroką gamą czasopism i gazet zachęcających do ćwiczeń.


Jakościowe programy nauczania i oddany personel

Gold Coast Learning Centre ma na celu pomóc naszym studentom odnieść sukces w nauce i cieszyć się wolnym czasem z najlepszych zajęć, jakie oferują Surfers Paradise i Gold Coast.

Ostrożny nadzór od doświadczonego, oddanego personelu zapewnia ci postęp tak szybko, jak tylko chcesz.

Wysoko wykwalifikowani i przyjaźni, doświadczeni nauczyciele i pracownicy Gold Coast Learning Centre zawsze chętnie poświęcą czas, aby pomóc uczniom osiągnąć sukces w swoich badaniach.

Wielu naszych pracowników ma doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w innych krajach i rozumie obawy międzynarodowych studentów.

Dodatkowe zadania domowe, arkusze kalkulacyjne i porady można z łatwością załatwić dla pracowitego studenta.

Usługi wsparcia dla studentów w GCLC

Gold Coast Learning Centre oferuje szeroki zakres usług wsparcia dla studentów, aby zapewnić studentom zasoby, których potrzebują, aby w pełni wykorzystać swoje doświadczenie z nami.

Nasz aktywny, przyjazny i oddany zespół Obsługi Studentów jest zawsze dostępny, aby pomóc Ci jako oficjalnemu punktowi kontaktu zarówno dla studentów krajowych, jak i zagranicznych.

Zapewniamy wsparcie na wysokim poziomie, aby pomóc Ci odnieść sukces i zawsze masz dostęp do wszelkich problemów, które mogą pojawić się podczas Twojego pobytu u nas.

Dostępne usługi, które pomogą Ci odnieść sukces i cieszyć się nauką obejmują:

 • Zapytania, rekrutacje i plany studiów
 • Pomoc dotycząca planu płatności
 • Organizacja miejsc zakwaterowania u rodziny goszczącej
 • Organizacja transferów na lotnisko
 • Apartamenty i zakwaterowanie
 • Usługi doradcze
 • Wycieczki po uczelni i mieście dla nowych zagranicznych studentów
 • Wznów pomoc i wsparcie w poszukiwaniu pracy
 • Zajęcia i wycieczki studenckie
 • Ceremonia ukończenia szkoły

Twój specjalista ds. Kontaktów z uczniami ma dostęp do aktualnych informacji na temat pełnego zakresu usług dostępnych dla studentów w Gold Coast Learning Centre .

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Gold Coast Learning Centre

Rozpocznij karierę z nagrodami w branży finansowej dzięki podwójnemu kwalifikacjowi Certificate IV in Accounting and Bookkeeping w Gold Coast Learning Centre . Ten kurs d ... [+]

Rozpocznij karierę z nagrodami w branży finansowej dzięki podwójnemu kwalifikacjowi Certificate IV in Accounting and Bookkeeping w Gold Coast Learning Centre .

Ten kurs daje szerokie spektrum umiejętności i wiedzy, dzięki czemu będziesz miał największe szanse na sukces w branży usług finansowych.

Dzięki elastycznym opcjom nauki, w tym opcji szkolenia w pełnym wymiarze czasu, w niepełnym wymiarze czasu i na odległość, Gold Coast Learning Centre może pomóc w poprawie twoich perspektyw zawodowych z podstawową wiedzą księgową i umiejętnościami księgowymi w świecie rzeczywistym.

Wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy rozwiną twoje zrozumienie podstawowych praktyk biznesowych w branży usług finansowych, w tym dokumentacji finansowej, budżetów, wymogów podatkowych, ogólnych umiejętności biznesowych i skutecznej komunikacji.... [-]

Australia Surfers Paradise
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

Gold Coast Learning Centre

Dyplom marketingu i komunikacji w Gold Coast Learning Centre oferuje zaawansowane, praktyczne i angażujące szkolenia we wszystkich obszarach branży marketingowej, w tym w ... [+]

Dyplom marketingu i komunikacji w Gold Coast Learning Centre oferuje zaawansowane, praktyczne i angażujące szkolenia we wszystkich obszarach branży marketingowej, w tym w marketingu międzynarodowym i e-marketingu.

Stwórz się w dynamicznej, kreatywnej i stale rozwijającej się branży dzięki temu wysokopoziomowemu marketingowi i umiejętnościom komunikacyjnym oraz rozwijaj umiejętności i wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu, w tym:

Interpretacja trendów rynkowych w celu identyfikacji i oceny możliwości marketingowychProjektowanie i opracowywanie zintegrowanego planu marketingowego i komunikacjiProwadzenie zespołów do prowadzenia skutecznych kampanii marketingowychPlanowanie badań rynku oraz wdrażanie i monitorowanie kampaniiZarządzanie budżetami i planami finansowymiOpracowanie planu medialnego i dostosowanie miksu marketingowego... [-]
Australia Surfers Paradise
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Gold Coast Learning Centre

Dyplom przywództwa i zarządzania w Gold Coast Learning Centre to elastyczny, praktyczny i skuteczny kurs, którego celem jest rozwijanie i doskonalenie umiejętności przywó ... [+]

Dyplom przywództwa i zarządzania w Gold Coast Learning Centre to elastyczny, praktyczny i skuteczny kurs, którego celem jest rozwijanie i doskonalenie umiejętności przywódczych i zarządzania.

Ta akredytowana przez rząd kwalifikacja łączy solidną bazę wiedzy z umiejętnościami potrzebnymi do zapewnienia przywództwa i kierunku innym oraz do planowania, przeprowadzania i oceniania własnej pracy i pracy zespołu.

Dyplom przywództwa i zarządzania rozwija umiejętności potrzebne do zastosowania wiedzy, praktycznego przywództwa i umiejętności zarządzania i doświadczenia w różnych kontekstach przedsiębiorstw i przemysłu, w tym:

Stosowanie szerokiego zakresu umiejętności menedżerskich z wykorzystaniem dyskrecji i ocenyPlanowanie i monitorowanie obciążenia pracą i obciążeniem pracą innych osóbPokazywanie przywództwa i promowanie innowacjiRozwijanie umiejętności komunikacyjnych w celu wspierania osób i zespołówZarządzanie strategiami dla lepszej obsługi klientaZarządzanie spotkaniami, priorytetami pracy i rozwojem zawodowymZarządzanie planami operacyjnymi i zapewnienie bezpiecznego miejsca pracy... [-]
Australia Surfers Paradise
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Gold Coast Learning Centre

Zapoznaj się ze zrozumieniem rachunkowości i finansów na wyższy poziom dzięki Dyplomowi Rachunkowości w Gold Coast Learning Centre . Ten kurs jest idealny dla osób poszuk ... [+]

Zapoznaj się ze zrozumieniem rachunkowości i finansów na wyższy poziom dzięki Dyplomowi Rachunkowości w Gold Coast Learning Centre .

Ten kurs jest idealny dla osób poszukujących pracy w sektorze księgowości, biznesu i finansów. Zyskasz podstawową wiedzę i zaawansowane umiejętności, aby pracować w ciągle zmieniającej się dziedzinie biznesu i rachunkowości.

Dzięki elastycznym opcjom nauki, w tym opcji szkolenia w pełnym wymiarze czasu, w niepełnym wymiarze czasu i na odległość, Gold Coast Learning Centre może zwiększyć twoje szanse zawodowe dzięki zaawansowanemu zrozumieniu branży usług finansowych.

Wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy pomogą ci rozwinąć zaawansowane zrozumienie zarządzania budżetem i prognozowania, sprawozdawczości finansowej, zwrotów podatku dochodowego i zapewnienia doradztwa w zakresie rachunkowości zarządczej.... [-]

Australia Surfers Paradise
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
26 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Gold Coast Learning Centre

Dyplom Zarządzania Zasobami Ludzkimi w GCLC pomaga rozwinąć umiejętności i przyspieszyć odgrywanie wiodącej roli w dziale kadr. Ten kurs zapewnia wiedzę i umiejętności me ... [+]

Dyplom Zarządzania Zasobami Ludzkimi w GCLC pomaga rozwinąć umiejętności i przyspieszyć odgrywanie wiodącej roli w dziale kadr.

Ten kurs zapewnia wiedzę i umiejętności menedżerskie, których potrzebujesz, aby zmaksymalizować wydajność pracowników w celu realizacji strategicznych celów pracodawcy i zapewnić efektywne zarządzanie działem zasobów ludzkich.

Jest to kompleksowe wprowadzenie do zarządzania zasobami ludzkimi, przyjmując strategiczne podejście do zarządzania pracownikami, aby pomóc Twojej organizacji uzyskać przewagę konkurencyjną. Rozwija niezbędne umiejętności i wiedzę, w tym:

Odszkodowania i świadczeniaKadry, rekrutacja i selekcjaRelacje pracowniczeTrening i rozwójZdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracyPlanowanie, mediacja i arbitrażStosunki przemysłowe i rekrutacjaWpływ przepisów rządowych na przemysłPrawodawstwo dotyczące praw człowieka i równość zatrudnienia... [-]
Australia Surfers Paradise
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
40 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Gold Coast Learning Centre

Popraw swój angielski i przygotuj się do egzaminu z egzaminu International Language Language Testing System (IELTS) w Gold Coast Learning Centre , w sercu Surfers Paradis ... [+]

Popraw swój angielski i przygotuj się do egzaminu z egzaminu International Language Language Testing System (IELTS) w Gold Coast Learning Centre , w sercu Surfers Paradise na Złotym Wybrzeżu Queensland.

IELTS to międzynarodowy certyfikat English Proficiency, potwierdzający umiejętność posługiwania się językiem angielskim i jego znajomości.

Jest powszechnie uznawana i akceptowana przez ponad 6000 instytucji w ponad 120 krajach na całym świecie.

Przygotowanie do egzaminu IELTS: poziom średniozaawansowany i wyższyRozpoczyna się: w każdy poniedziałekŚrednia liczba uczniów w klasie: 10Maksymalna liczba studentów w klasie: 18Długość kursu: 1-70 tygodniGodziny na tydzień: 20-35 godzinRozpocznij datowanie i ceny... [-]
Australia Surfers Paradise
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 70 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Gold Coast Learning Centre

Ucz się angielskiego w Australii w Gold Coast Learning Centre , kilka minut od plaży w Surfers Paradise na słynnym australijskim Gold Coast. Gold Coast Learning Centre of ... [+]

Ucz się angielskiego w Australii w Gold Coast Learning Centre , kilka minut od plaży w Surfers Paradise na słynnym australijskim Gold Coast.

Gold Coast Learning Centre oferuje cztery poziomy nauki ogólnego języka angielskiego , zapewniając wysokiej jakości szkolenia w przyjaznej atmosferze. Doświadczona kadra i praktyczne, elastyczne kursy rozwijają wiedzę, umiejętności i biegłość, której potrzebujesz.

Wszystkie cztery poziomy ogólnego angielskiego podkreślają podstawowe umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim i są odpowiednie dla wszystkich, od początkujących po zaawansowanych.

Kursy są zabawne i elastyczne, zaprojektowane przez doświadczonych nauczycieli, aby poprawić swoje słownictwo, wymowę i gramatykę.... [-]

Australia Surfers Paradise
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to Gold Coast Learning Centre