Gold Coast Learning Centre

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Gold Coast Learning Centre , Surfers Paradise

Ucz się angielskiego, TESOL, biznesu, zarządzania, rachunkowości, marketingu, zasobów ludzkich i zdrowia w miejscu pracy

Gold Coast Learning Centre (GCLC) oferuje innowacyjne programy nauczania, wyjątkowe udogodnienia i wysokiej jakości zasoby, zaledwie kilka minut spacerem od plaży w Surfers Paradise.

Studenci zagraniczni i krajowi mogą połączyć wysokiej jakości edukację ze swobodnym stylem życia, kulturą i rozrywką na plaży, przyjazną atmosferą Queensland's Gold Coast, jednego z wiodących ośrodków turystycznych w Australii.

Gold Coast Learning Centre przyjmuje technologie i programy, które sprawiają, że nauka jest ekscytująca, przyjemna i satysfakcjonująca, przy jednoczesnym osiągnięciu prawdziwych wyników edukacyjnych.

Studenci krajowi i posiadacze wizy studenckiej mogą uczyć się wszystkich oferowanych kursów, od ogólnego przygotowania do egzaminu IELTS do kwalifikacji w biznesie, zarządzaniu, marketingu, księgowości, zasobach ludzkich, WHS i TESOL.


Ucz się angielskiego w Australii na słynnym Złotym Wybrzeżu Queensland: innowacyjne kursy, doskonałe udogodnienia i wyjątkowy styl życia

Gold Coast Learning Centre angielskiego w Australii w Gold Coast Learning Centre w Surfers Paradise i ciesz się pierwszorzędnym standardem stylu życia i wysokiej jakości edukacją.

Dzięki szerokiej renomie międzynarodowej różnorodności kulturowej, niedrogich kosztów utrzymania i bardzo rozsądnych kosztów edukacji, Surfers Paradise na Złotym Wybrzeżu jest doskonałym miejscem dla studentów.


O Gold Coast Learning Centre

Ucz się języka angielskiego, TESOL, biznesu, rachunkowości, zarządzania, marketingu, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zasobów ludzkich w Surfers Paradise

Założone w 2010 roku Gold Coast Learning Centre (GCLC) w Surfers Paradise oferuje doskonałe zaplecze, wysokiej jakości programy nauczania oraz oddany, przyjazny i pełen entuzjazmu personel.


Sun, Surf, Sand Study: idealne miejsce do nauki

Gold Coast Learning Centre znajduje się w odległości krótkiego spaceru od plaży, w otoczeniu sklepów i restauracji, kin, tętniących życiem klubów nocnych oraz spokojnego życia i przyjemnej, przyjaznej atmosfery Złotego Wybrzeża.


Doskonałe udogodnienia, w odległości krótkiego spaceru od plaży

Gold Coast Learning Centre oferuje w pełni klimatyzowane udogodnienia, z dobrze wyposażonymi salami lekcyjnymi, pracownią komputerową, szybkim łączem internetowym, przestrzennymi pomieszczeniami dla studentów i wieloma innymi.

Spraw, aby Twoje studia były skuteczne i przyjemne dzięki GCLC.

 • W pełni klimatyzowany kampus, w odległości krótkiego spaceru od plaży
 • Laboratorium komputerowe z 18 komputerami z płaskim ekranem
 • Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu dla studentów
 • Dostępna jest bezprzewodowa usługa konfiguracji Internetu
 • Zacieniony i popularny dziedziniec dla studentów na świeżym powietrzu i miejsce do grillowania
 • Przestronna i wygodna strefa dla studentów i kuchnia z szeroką gamą czasopism i gazet zachęcających do ćwiczeń.


Jakościowe programy nauczania i oddany personel

Gold Coast Learning Centre ma na celu pomóc naszym studentom odnieść sukces w nauce i cieszyć się wolnym czasem z najlepszych zajęć, jakie oferują Surfers Paradise i Gold Coast.

Ostrożny nadzór od doświadczonego, oddanego personelu zapewnia ci postęp tak szybko, jak tylko chcesz.

Wysoko wykwalifikowani i przyjaźni, doświadczeni nauczyciele i pracownicy Gold Coast Learning Centre zawsze chętnie poświęcą czas, aby pomóc uczniom osiągnąć sukces w swoich badaniach.

Wielu naszych pracowników ma doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w innych krajach i rozumie obawy międzynarodowych studentów.

Dodatkowe zadania domowe, arkusze kalkulacyjne i porady można z łatwością załatwić dla pracowitego studenta.

Usługi wsparcia dla studentów w GCLC

Gold Coast Learning Centre oferuje szeroki zakres usług wsparcia dla studentów, aby zapewnić studentom zasoby, których potrzebują, aby w pełni wykorzystać swoje doświadczenie z nami.

Nasz aktywny, przyjazny i oddany zespół Obsługi Studentów jest zawsze dostępny, aby pomóc Ci jako oficjalnemu punktowi kontaktu zarówno dla studentów krajowych, jak i zagranicznych.

Zapewniamy wsparcie na wysokim poziomie, aby pomóc Ci odnieść sukces i zawsze masz dostęp do wszelkich problemów, które mogą pojawić się podczas Twojego pobytu u nas.

Dostępne usługi, które pomogą Ci odnieść sukces i cieszyć się nauką obejmują:

 • Zapytania, rekrutacje i plany studiów
 • Pomoc dotycząca planu płatności
 • Organizacja miejsc zakwaterowania u rodziny goszczącej
 • Organizacja transferów na lotnisko
 • Apartamenty i zakwaterowanie
 • Usługi doradcze
 • Wycieczki po uczelni i mieście dla nowych zagranicznych studentów
 • Wznów pomoc i wsparcie w poszukiwaniu pracy
 • Zajęcia i wycieczki studenckie
 • Ceremonia ukończenia szkoły

Twój specjalista ds. Kontaktów z uczniami ma dostęp do aktualnych informacji na temat pełnego zakresu usług dostępnych dla studentów w Gold Coast Learning Centre .

Lokalizacje

Surfers Paradise

Address
Orchid Avenue,18-22
4217 Surfers Paradise, Queensland, Australia
Telefon
+61 (0) 7 5531 6788