Eynesbury

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Eynesbury @ skrócie

Co

Eynesbury jest specjalistyczną instytucją, która oferuje szeroki zakres wstępnego uczelni i programów angielskich, zapewniając ścieżek w celu University of Adelaide oraz University of South Australia.

Czemu

Szeroki zakres programów i ścieżek w celu uzyskania dostępu do University of Adelaide, Uniwersytetu Południowej Australii i innych australijskich uniwersytetach. Mieści imponujący rekord długoterminowego studentów uzyskania dostępu do uniwersytetu. City-Center Lokalizacja studia w Australii najbardziej przystępnej stolicy. Doskonała lokalizacja Badanie: state-of-the-art kampusie. Małe klasy, indywidualne nauczanie i indywidualne podejście.

Gdzie

Eynesbury posiada dwa kampusy oba znajdują się w centrum miasta Adelaide.

Gdy

Programy Eynesbury prowadzony przez cały rok.

Kto

Australijski i międzynarodowe studentów z całego świata.

Jak

Zastosuj pośrednictwem przedstawiciela Eynesbury w swoim kraju. Aplikuj on-line za pośrednictwem tej strony. Umówić się na spotkanie, aby przyjść i zobaczyć nas. Nadal nie wiesz - dlaczego nie wysłać do nas swoje pytania: eynesbury@navitas.com

Witamy Eynesbury!

Na Eynesbury zapraszamy okazję pomóc każdy student osiągnąć swoje osobiste cele i zrealizować swój pełny potencjał w życiu długą drogę edukacji.

Wspólnie Eynesbury oferuje szereg programów i ścieżek edukacyjnych na studia drugiego i trzeciego z University of Adelaide oraz University of South Australia.

Założona w 1989 roku, Eynesbury ma wybitne osiągnięcia w nauce rekord i jest duże doświadczenie w opracowywaniu i realizacji programów dostosowanych dla międzynarodowych studentów.

Eynesbury oferuje również szeroką gamę usług wsparcia, w tym poradnictwa zawodowego i akademickiego, rodziny goszczącej i zakwaterowania na międzynarodowych akademikach. Personel zapewnia osobistą zachętę i pomoc indywidualną naukę potrzebną większość zagranicznych studentów podczas pierwszego żyjących z dala od domu.

Eynesbury zobowiązuje się do zróżnicowanego i elastycznego podejścia w dostarczaniu wysokiej jakości kształcenia i opcji szlaku. Czekam na myśl o przyczynianie się do ustawicznego kształcenia podróży w Adelaide, Australia Południowa.

Pan Peter Millen, dyrektor Kolegium Eynesbury

Lokalizacje

Adelaida

Eynesbury College, Franklin Street Address

Address
Eynesbury College
15-19 Franklin Street

5000 Adelaida, Południowa Australia, Australia
Telefon
+61 8 8216 9000

Adelaida

Eynesbury College, Coglin Street Address

Address
Eynesbury College
16-20 Coglin Street

5000 Adelaida, Południowa Australia, Australia
Telefon
+61 8 8216 9000