Explore English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zrobione pierwszy etap swojej podróży do przekraczania granic międzynarodowych uczyć się angielskiego. Przyjmując ten innowacyjny krok, znajdą się zanurzony w ekscytujący świat języka z innymi studentami, którzy wkrótce będą znajomych.

Jako jeden z naszych Odkrywców, zostanie przyjęty do naszej społeczności uczącej się, która zapewnia interaktywne pomieszczenia do nauki i zabawy zajęcia dodatkowe programy nauczania. Co 5 tygodni, całe centrum jedzie na wycieczkę do odkrywania uroków Melbourne i okolic. Podczas tych wypraw, będzie mieć okazja, aby ćwiczyć swój angielski w rzeczywistej sytuacji społecznej. Można popełniać błędy i praktykować ponownie i ponownie bez wyroku, ponieważ oferujemy ekspozycję do odkrywania nowego języka w zabawy i odprężającej atmosferze.

W klasie, znajdziesz nauczyciele wspierają i wrażliwej kulturowo. Wiele z nich podróżował po świecie (mogą być nawet nauczycielem w swoim kraju!) I dlatego mają wiedzę naprawdę dzięki czemu nasi uczniowie czują się bezpiecznie podczas gdy uczą się angielskiego.

Istnieje wiele zajęć poza klasą zbyt i nauczyciele wezmą cię gdzieś w ramach programu nauczania, dzięki czemu można zbadać inne sposoby uprawiania czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie w języku angielskim.

w naszym Student teren rekreacyjny, Można odpocząć, oglądać telewizję, grać w tenisa stołowego lub piłkarzyki, korzystać z komputera lub iPad i pić kawę. Jest lodówka i kuchenka mikrofalowa i ekspres do kawy barista - będzie to obszar, ponieważ chcemy, aby czuć się jak w domu!

Naszym celem jest zapewnienie Państwu Doświadczenie jakość nauki, Do zobaczenia wkrótce, Odkrywcy!

DLACZEGO ODKRYJ angielsku?

Wykonujemy studenci Naszym priorytetem Darmowe zajęcia fakultatywne dostępne dla wszystkich studentów elastyczny Harmonogram Doświadczeni i oddanych nauczycieli Nagradzany Organizację Zabawa środowisko

O naszym kampusie

Serce CBD Położony w centrum Melbourne Iconic Coffee Culture Darmowe Wi-Fi dla studentów Wszystkie pomieszczenia krój nowoczesnej technologii Duży teren rekreacyjny uczeń Działania dedykowane urzędnik welafre Szkoła na miejscu

Lokalizacje

Melbourne

Explore English

Address
Level 5, 250 Collins St, Melbourne VIC 3000
Melbourne, Wiktoria, Australia