Einstein College of Australia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Einstein College of Australia które jest dogodnie zlokalizowane w sercu Melbourne. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości programów edukacyjnych, usług i dostarczanie uczniom znaczących doświadczeń edukacyjnych. W związku z tym dążymy do tego, aby nasze metody nauczania i uczenia się były innowacyjne, ambitne i angażujące.

Einstein College oferuje szeroką gamę kursów akredytowanych w kraju dla studentów lokalnych i zagranicznych, w tym angielskiego, biznesu, opieki nad osobami starszymi i społeczności. Nasze programy są zaprojektowane i dostarczone, aby wyposażyć naszych uczniów w wiedzę i umiejętności, aby zastosować ich uczenie się w nowych sytuacjach, współpracować i podtrzymywać uczenie się przez całe życie.

Melbourne jest oceniane jako jedno z najbardziej przyjaznych miast na świecie w kategoriach edukacji, kultury, środowiska, opieki zdrowotnej, stabilności i infrastruktury. Jest to miasto, które ma wiele do zaoferowania każdemu, kto jest zainteresowany jakością i różnorodnością. Melburnianie uwielbiają miejskie ścieżki wypełnione kawiarniami, restauracjami i przestronnymi parkami, które zazwyczaj spotykają się z mieszkańcami i turystami.

Cele

"ZAPEWNIENIE SZANSE POPRZEZ EDUKACJĘ"

Einstein College of Australia szczyci się oferowaniem studentom możliwości edukacyjnych i edukacyjnych.

Naszym celem w Einstein College of Australia jest zapewnienie możliwości poprzez edukację; dlatego też, oferując szereg dobrze zorganizowanych kursów, staramy się otworzyć Pathways które poprowadzą uczniów do dalszej nauki lub zwiększenia szans na znalezienie pracy.

Nasze główne cele to:

  • Aby zapewnić wysokiej jakości edukację każdemu uczniowi poprzez ustawienie klasowe.
  • Aby wywołać u uczniów ducha edukacyjnego, dzięki któremu będą mogli wykorzystać nowe możliwości.
  • Zachęcanie do różnorodności i akceptacji poprzez wspólne cele i efekty kształcenia.
  • Aby zapewnić, że każdy uczeń osiąga najwyższy poziom kompetencji.
  • Wspieranie rozwoju i postępu we wszystkich dziedzinach.
  • Aby zapewnić innowacyjne rozwiązania trudnych możliwości zatrudnienia.
  • Zachęcaj do uczenia się grupowego i indywidualnego.

Misja

Einstein College of Australia zajmuje się wyposażeniem indywidualnych uczniów w niezbędne kwalifikacje i umożliwienie im osiągnięcia ich celów edukacyjnych i zawodowych.

Akredytacja

Einstein College of Australia jest zarejestrowaną organizacją szkoleniową. Zgodnie z ustawą o kształceniu zawodowym i szkoleniach z 2011 roku, zapewniamy zapewnienie wysokiej jakości szkoleń i oceny wszystkim naszym studentom. Jesteśmy zarejestrowani i regulowani przez Australian Quality Authority (ASQA) i CRICOS (Commonwealth Register of Institutions and Courses for Overseas Students), dlatego też Einstein College of Australia jest zatwierdzony do prowadzenia kursów dla studentów z zagranicy.

Einstein College of Australia jest akredytowany przez Australijski Urząd ds. Jakości Umiejętności (ASQA), który jest organem regulującym kształcenie i szkolenie zawodowe w ramach Ustawy Krajowej Ustawy o kształceniu zawodowym i szkoleniach 2011.

Einstein College of Australia posiada akredytację AUSTRALIAN Departamentu Zatrudnienia Edukacji i Deweloperów DEEWR i jest zarejestrowany w części 4.5.1 Ustawy o reformie edukacji i szkoleń 2006 jako "Dostawca dla studentów z zagranicy" w "Wspólnym Rejestrze Instytucji i Kursów dla Studenci zagraniczni "(CRICOS).

Jako członek ACPET (Australian Council for Private Education and Training) zapewniamy, że nasze usługi zawodowe i szkoleniowe zapewniają wybór i różnorodność oraz dobrze ukierunkowane, odpowiednio dostarczone kursy, które są powszechnie dostępne i wysokiej jakości.

Einstein College of Australia jest także członkiem TU (ang. Tuition Protection Service). The Tuition Protection Service (TPS) jest inicjatywą rządu Australii mającą na celu pomoc studentom zagranicznym, których instytucje edukacyjne nie są w stanie w pełni zrealizować swojego kursu. TPS zapewnia studentom zagranicznym możliwość:

  • ukończyć studia na innym kursie lub u innego dostawcy edukacji lub
  • otrzymać zwrot ich niewydanych opłat za naukę

Udogodnienia

Nasz personel w Einstein College of Australia jest przyjazny i profesjonalny z doświadczeniem w szkoleniu i opracowywaniu innowacyjnych i ekscytujących metod nauczania, które zapewnią, że otrzymasz najlepszą jakość i wskazówki podczas całego kursu.

Einstein College of Australia Efekty uczenia się opisują wiedzę i umiejętności, które zdobyli uczniowie i są w stanie zastosować i wykazać po ukończeniu kursu. Nasze kursy mają na celu zapewnienie, że uczniowie rozwijają wiedzę i rozumieją dyscyplinę odpowiednią do poziomu ich nauki.

Einstein College of Australia oferuje szeroką gamę udogodnień i zasobów do nauki, odpoczynku i rozrywki, w tym biblioteki studenckiej, pokoju wspólnego, pracowni komputerowej z bezpłatnym dostępem do Internetu i darmowej sieci WIFI, jeśli masz laptopa lub smartfon.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Dyplomy » Zobacz kursy » Widzieć Health Certificates »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Dyplom rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 52 tygodnie January 2019 Australia Melbourne

Ta kwalifikacja odzwierciedla profesjonalne stanowiska pracy w zakresie rachunkowości w usługach finansowych i innych branżach. Osoby w tych rolach stosują rozwiązania wielu często złożonych problemów oraz analizują i oceniają informacje z różnych źródeł. Stosują inicjatywę planowania, koordynowania i oceny własnej pracy i wskazówek dla innych w ramach zdefiniowanych wytycznych. [+]

Ta kwalifikacja odzwierciedla profesjonalne stanowiska pracy w zakresie rachunkowości w usługach finansowych i innych branżach. Osoby w tych rolach stosują rozwiązania w wielu często złożonych problemach oraz analizują i oceniają informacje z różnych źródeł. Stosują inicjatywę planowania, koordynowania i oceny własnej pracy i wskazówek dla innych w ramach zdefiniowanych wytycznych.

Informacje licencyjne / regulacyjne

Kwalifikacje te obejmują jednostki, które obejmują zatwierdzony kurs dla doradców podatkowych (TPB) w australijskim prawie podatkowym i prawie handlowym. Osoby ubiegające się o rejestrację w TPB powinny sprawdzić aktualne wymagania rejestracyjne w Zarządzie.... [-]


Dyplom z biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 52 tygodnie January 2019 Australia Melbourne

Ta kwalifikacja odzwierciedla rolę osób z dużym doświadczeniem w różnych środowiskach, które chcą dalej rozwijać swoje umiejętności w szerokim zakresie funkcji biznesowych. Kwalifikacja ta jest również dostosowana do potrzeb osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym lub bez nich, ale posiadających teoretyczne umiejętności biznesowe i wiedzę, które chcieliby rozwijać, aby stworzyć dalsze możliwości edukacyjne i zawodowe. [+]

Ta kwalifikacja odzwierciedla rolę osób z dużym doświadczeniem w różnych środowiskach, które chcą dalej rozwijać swoje umiejętności w szerokim zakresie funkcji biznesowych. Kwalifikacja ta jest również dostosowana do potrzeb osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym lub bez nich, ale posiadających teoretyczne umiejętności biznesowe i wiedzę, które chcieliby rozwijać, aby stworzyć dalsze możliwości edukacyjne i zawodowe.

Pathways

Pathways do kwalifikacji

Preferowane Pathways dla kandydatów Pathways w tej kwalifikacji obejmują:

BSB40207 Certyfikat IV w Biznesie lub inne odpowiednie kwalifikacje

lub

z doświadczeniem zawodowym w szeregu środowisk pracy w starszych rolach wsparcia, ale bez kwalifikacji.... [-]


Dyplom wyższego stopnia

Zaawansowany dyplom biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 52 tygodnie January 2019 Australia Melbourne

Ta kwalifikacja odzwierciedla rolę osób posiadających znaczącą wiedzę specjalistyczną w zakresie wyspecjalizowanych lub szerokich dziedzin umiejętności i wiedzy, które dążą do dalszego rozwoju wiedzy specjalistycznej w zakresie wielu funkcji biznesowych. Kwalifikacje są dostosowane do potrzeb osób, które posiadają znaczące teoretyczne umiejętności biznesowe i wiedzę, które chcieliby rozwijać, aby stworzyć dalsze możliwości edukacyjne lub zawodowe. [+]

Ta kwalifikacja odzwierciedla rolę osób posiadających znaczącą wiedzę specjalistyczną w zakresie wyspecjalizowanych lub szerokich dziedzin umiejętności i wiedzy, które dążą do dalszego rozwoju wiedzy specjalistycznej w zakresie wielu funkcji biznesowych. Kwalifikacje są dostosowane do potrzeb osób, które posiadają znaczące teoretyczne umiejętności biznesowe i wiedzę, które chcieliby rozwijać, aby stworzyć dalsze możliwości edukacyjne lub zawodowe.

Pathways

Pathways do kwalifikacji

Kandydaci mogą przystępować do kwalifikacji za pośrednictwem kilku punktów wejścia, które wykazują potencjał do podjęcia kształcenia i szkolenia zawodowego na poziomie zaawansowanego dyplomu, w tym:... [-]


Zaawansowany dyplom rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 64 tygodnie January 2019 Australia Melbourne

Kwalifikacje te mają odzwierciedlać rolę osób pracujących w księgowości i poszukujących profesjonalnej identyfikacji. Na tym poziomie oczekuje się od osób, że będą stosować umiejętności teoretyczne i techniczne w różnych sytuacjach oraz wykazywać inicjatywę i osąd w działaniach planistycznych. Mają autonomię w wykonywaniu złożonych operacji i mogą być odpowiedzialni za planowanie, koordynację i ocenę pracy innych w ramach ogólnych, ale ogólnie dobrze zdefiniowanych parametrów. [+]

Kwalifikacje te mają odzwierciedlać rolę osób pracujących w księgowości i poszukujących profesjonalnej identyfikacji. Na tym poziomie oczekuje się od osób, że będą stosować umiejętności teoretyczne i techniczne w różnych sytuacjach oraz wykazywać inicjatywę i osąd w działaniach planistycznych. Mają autonomię w wykonywaniu złożonych operacji i mogą być odpowiedzialni za planowanie, koordynację i ocenę pracy innych w ramach ogólnych, ale ogólnie dobrze zdefiniowanych parametrów.

Informacje licencyjne / regulacyjne

Kwalifikacje te obejmują jednostki, które obejmują zatwierdzony kurs dla doradców podatkowych (TPB) w australijskim prawie podatkowym i prawie handlowym. Osoby ubiegające się o rejestrację w TPB powinny sprawdzić aktualne wymagania rejestracyjne w Zarządzie.... [-]


Kursy

Angielski dla celów akademickich (EAP)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 - 20 tygodnie Otwarta rekrutacja Australia Melbourne

Ten kurs skupia się na instrukcjach dotyczących umiejętności wymaganych do wykonywania w języku angielskim akademickiego kontekstu w zakresie głównych obszarów tematycznych ogólnie spotykanych na uniwersytecie lub w kształceniu zawodowym i szkoleniach. [+]

Opis kursu

Ten kurs skupia się na instrukcjach dotyczących umiejętności wymaganych do wykonywania w języku angielskim akademickiego kontekstu w zakresie głównych obszarów tematycznych ogólnie spotykanych na uniwersytecie lub w kształceniu zawodowym i szkoleniach. Koncentruje się na słownictwie, gramatyce i czterech umiejętnościach (czytanie, pisanie, mówienie, w tym wymowa i słuchanie). Obejmuje mówienie w tutorialach, prezentacje, słuchanie wykładów, czytanie tekstów akademickich, pisanie esejów i raportów. Ten kurs ma na celu pomóc Ci w osiągnięciu dalszych celów nauki. Kurs ten może również służyć podniesieniu ogólnego poziomu znajomości języka angielskiego studentów, tak aby mogli oni wejść na uniwersytet lub do szkoły zawodowej i szkolenia zawodowego.... [-]


Generalny angielski

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 52 tygodnie Otwarta rekrutacja Australia Melbourne

Ten kurs ma na celu poprawę każdego aspektu języka angielskiego i rozwój umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania oraz wiedzy. [+]

Opis kursu

Ten kurs ma na celu poprawę każdego aspektu języka angielskiego i rozwój umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania oraz wiedzy. Obejmuje szeroki zakres tematów, które pomogą Ci zaspokoić podstawowe potrzeby komunikacyjne w życiu codziennym, abyś mógł zdobyć umiejętności społeczne, które są niezbędne do zaspokojenia potrzeb komunikacyjnych i kulturalnych podczas podróży i uczestnictwa w kontekstach społecznościowych w Australii i innych krajach anglojęzycznych . Podkreśla praktyczne wykorzystanie języka angielskiego.

Poziom

Elementary - Advanced

Tryb studiów i oceny

Ten kurs jest prowadzony w klasie z testami formatywnymi (cotygodniowe testy) i podsumowującymi (testy na połowie kursu i na końcu kursu)... [-]


Kontakt

Adres Ground Floor, 313-315 Flinders Lane
3000 Melbourne, Victoria, Australia
Strona internetowa https://www.einsteincollege.vic.edu.au/