Curtin College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Curtin College prowadzi kursy dyplomowe, które kończą się uzyskaniem drugiego roku wybranych tytułów licencjackich na Curtin University. Te kursy dyplomowe są równoważne z pierwszym rokiem studiów i są zgodne z programem uniwersyteckim i strukturą jednostki, więc po ukończeniu kursu studenci mogą uzyskać gwarantowane wejście na drugi rok wybranego stopnia licencjata.

Studenci Curtin College na terenie kampusu mają również dostęp do obiektów Uniwersytetu Curtin i od pierwszego dnia mogą poznać życie uniwersyteckie. Dzięki korzystnemu środowisku nauki i małym klasom zapewniamy uczniom dodatkową pomoc i wsparcie w razie potrzeby.

www.curtincollege.edu.au

Co sprawia, że Curtin College najlepszym wyborem?

 1. Na kampusie - przebywanie na kampusie oznacza, że nie ma różnicy między byciem kolegium lub studentem uniwersytetu z dostępem do obiektów uniwersyteckich.
 2. Gwarantowane wejście na drugi rok na uniwersytet Curtin - Po ukończeniu dyplomu (etap 2) studenci uzyskują bezpośredni dostęp do drugiego roku wybranych stopni licencjackich Curtin.
 3. Bezpłatne programy wsparcia - bez dodatkowych kosztów uczniowie mogą uzyskać dostęp do wielu klas wsparcia, aby pomóc im w nauce.
 4. Umiejętności związane z zatrudnieniem - Umiejętności związane z zatrudnieniem w kursach, aby uczniowie mogli wykorzystać swój potencjał i „zdobyć tę pracę”.
 5. Opcje szybkiej ścieżki - dzięki systemowi trymestru niektóre kursy odbywają się w lutym, czerwcu i październiku.

Zacznij od Curtin College jeśli…

 • chcą uzyskać tytuł licencjata Uniwersytetu Curtin
 • nie spełniają minimalnych wymagań wstępnych na Uniwersytet Curtin
 • ukończył rok 12 lub rok 11

Curtin University znajduje się w rankingu 1% uniwersytetów z wielu powodów. Oto niektóre.

 • Curtin znalazł się w ścisłej czołówce 1% uniwersytetów na świecie w rankingu QS World University Ranking 2021.
 • Curtin zajmuje 2. miejsce na świecie w zakresie minerałów i inżynierii wydobywczej w rankingach światowego uniwersytetu QS 2020 według tematu.
 • Curtin wspiął 17 miejsc w rankingu 217 th na świecie i pozostaje 9 th w Australii w 2019-2020 Uniwersytet rankingu Akademickiego Wydajność (URAP).
 • Odznaczony 5 gwiazdkową ogólną oceną doskonałości (spośród pięciu) w międzynarodowej ocenie QS Stars 2019.
 • Przyznano mu 5 gwiazdek (z pięciu) za wynagrodzenie początkowe dla absolwentów w przewodniku Good Universities Guide 2020.
 • Absolwenci Curtin zarabiają 14,9% powyżej średniej krajowej dla absolwentów architektury i budownictwa. (The Economic Global Liveability Ranking London, sierpień 2016)
 • Curtin zajmuje 100 najlepszych miejsc w kategorii architektura / środowisko zabudowane, inżynieria lądowa i inżynieria budowlana, pielęgniarstwo, edukacja i przedmioty związane ze sportem w rankingu QS World University 2020 według tematu.

Akredytacja

Curtin College jest zarejestrowany jako dostawca szkolnictwa wyższego w ramach Agencji ds. Jakości i Standardów Szkolnictwa Wyższego (TEQSA). TESQA reguluje i zapewnia jakość australijskiego sektora szkolnictwa wyższego (w tym uniwersytetów). Jako dostawca szkolnictwa wyższego Curtin College musi przestrzegać tych standardów.

Australijskie ramy kwalifikacji (AQF) to krajowa polityka regulowanych kwalifikacji w australijskim kształceniu i szkoleniu. Obejmuje kwalifikacje z każdego sektora kształcenia i szkolenia w jednym kompleksowym krajowym systemie kwalifikacji. AQF po raz pierwszy wprowadzono w 1995 r. Jako podstawę krajowego systemu kwalifikacji w Australii obejmującego szkolnictwo wyższe, kształcenie i szkolenie zawodowe oraz szkoły.

Członkostwo w stowarzyszeniu branżowym

Curtin College jest członkiem Australian Council for Private Education and Training (ACPET). ACPET jest krajowym stowarzyszeniem branżowym zrzeszającym niezależnych dostawców edukacji i szkoleń dla studentów australijskich i międzynarodowych.

College jest również członkiem Western Australian Private Education and Training Industry Association (WAPETIA), stowarzyszenia szkół i szkół wyższych, z których wszystkie są zaangażowane w uczciwe i etyczne postępowanie oraz zapewnienie wysokiej jakości edukacji w Australii Zachodniej.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Fox / Pexel

128309_pexels-photo-1438072.jpeg

Buro Millennial / Pexels

Lokalizacje

Pert

Address
Building 205, Curtin Bentley Campus, Kent Street, Bentley
6102 Pert, Zachodnia australia, Australia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium