College Australia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w czerwcu 2005 r., College Australia powstała w celu dostarczania wysokiej jakości szkoleń i usług dla sektora edukacji zawodowej, oprócz rozwiązań szkoleniowych korporacyjnych.


Każdy z naszych kursów stanowi krok naprzód w Twojej karierze, zwiększając umiejętności, wiedzę i pewność, aby aktywować swoją przyszłość. Począwszy od certyfikatów po dyplomy ukończenia studiów kończących się tytułem, oferujemy teraz wiele kwalifikacji w zakresie zawodów: biznes, hotelarstwo, handel detaliczny, ogrodnictwo, zdrowie i wsparcie.


Dlaczego właśnie my

  • Zakres kursów dla każdego
  • Łatwa rejestracja online, płatność
  • Elastyczne
  • Trenerzy ekspertów


Oferujemy szereg kursów związanych ze światem rzeczywistym, zapewniających rzeczywiste wyniki pracy.

Nasze kwalifikacje obejmują od kursów wstępnych po kursy na poziomie zarządzania, z opcjami nauki dostosowanymi do każdego ucznia. Dzięki temu mamy opcje wyposażenia każdego w umiejętności potrzebne do rozwoju w wybranej przez niego karierze.


Gdzie jesteśmy


Biuro Brisbane

Administracja

Biuro Brisbane jest domem dla naszych zespołów administracyjnych i wsparcia studentów. Z naszego biura w Brisbane koordynujemy również wszystkie szkolenia zewnętrzne, a także szkolenia prowadzone w szkołach i miejscach pracy. Jeśli potrzebujesz pomocy z cokolwiek w trakcie studiów, zespół w biurze w Brisbane będzie w stanie udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i w razie potrzeby wskazać ci kierunek dalszej pomocy.


Gold Coast Campus

Studenci zagraniczni i przywiązani

Kampus Gold Coast jest domem dla naszych Koledżów Międzynarodowych i Leadership. Oferuje szereg udogodnień i zasobów dostępnych dla studentów. Cały kampus jest wyposażony w klimatyzowane sale lekcyjne i bezpłatne WiFi w całym budynku.

Studenci mają dostęp do laboratorium komputerowego, prywatnych miejsc do nauki i naszego salonu studenckiego w godzinach pracy. Sala studencka to miejsce, w którym studenci mogą się zrelaksować, poznać innych i uzyskać dostęp do informacji na temat działań społecznych. Obejmuje on jadalnię dla studentów do wykorzystania wraz z zapleczem kuchennym do chłodzenia i podgrzewania jedzenia.

Lokalizacje

Southport

Address
Suite 4G, 126 Scarborough St
4215 Southport, Queensland, Australia