Baxter Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O firmie Baxter

Baxter Institute to zarejestrowana organizacja szkoleniowa RTO 7030 z siedzibą w samym sercu Melbourne. Jesteśmy dumni z naszej reputacji jako lidera w dziedzinie szkolenia zawodowego, z nowoczesnym wyposażeniem, sprzętem i profesjonalnym personelem, który wykazuje poziom wiedzy specjalistycznej odpowiedni dla swoich dziedzin.

Wszystkie szkolenia koncentrują się na przygotowaniu uczniów do pracy. Osiąga się to poprzez połączenie bogatego doświadczenia szkoleniowego, które Baxter wnosi do swoich działów szkoleniowych z imponującą gamą branżowych środowisk szkoleniowych, umożliwiając studentom zdobycie cennego doświadczenia branżowego.

Baxter Institute studentów Baxter Institute należą krajowi Australijczycy, a także różnorodna grupa studentów zagranicznych z wielu regionów i kultur, w tym z Azji, Ameryki Łacińskiej, Europy i subkontynentu. Metody szkoleniowe Baxter Institute są wzmocnione poprzez promowanie różnorodności kulturowej, wzajemnego zrozumienia i międzynarodowej przyjaźni wśród studentów.

Certyfikaty i kursy dyplomowe Baxter Institute są akredytowane przez rząd i znajdują się w rejestrze CRICOS, umożliwiając studentom międzynarodowym i krajowym naukę w spokoju.

Doskonałość i profesjonalizm szkolenia Baxter Institute w połączeniu z elastycznymi planami płatności, elastycznymi datami rozpoczęcia i elastycznymi harmonogramami, zapewnią, że istnieje kurs odpowiedni dla wielu studentów o indywidualnych potrzebach. Ułatwi to również naukę studentom, którzy zdecydują się na pracę w niepełnym wymiarze godzin. Wszystkie te czynniki mają na celu uzyskanie najlepszych wyników edukacyjnych dla naszych uczniów.

Program nauczania Baxter Institute koncentruje się przede wszystkim na praktycznym zastosowaniu. Celem wszystkich szkoleń jest wsparcie studentów w jak najszybszym dołączeniu do siły roboczej. W Baxter Institute zapewniamy największe możliwości udanej kariery.120580_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Dlaczego warto studiować w Baxter?

W Baxter dążymy do doskonałości w troskliwy i skoncentrowany sposób. Wspieramy naszych uczniów w osiąganiu ich celów i zdobywaniu kwalifikacji technicznych, biznesowych, przedsiębiorczych i społecznych, wymaganych przez biznes i społeczność poprzez:

  • Skoncentrowanie naszego programu nauczania na opanowaniu kluczowych koncepcji i praktycznego zastosowania
  • Zapewnienie szerokiego wsparcia dla studentów poprzez nasze doskonałe zaplecze edukacyjne i usługi dla studentów
  • Zapewnienie specjalnej pomocy w radzeniu sobie z różnicami językowymi i kulturowymi
  • Zapewniając możliwość rozszerzenia studiów z innymi lokalnymi i międzynarodowymi dostawcami
  • Prowadzenie elastycznych dat rozpoczęcia kursu i harmonogramów
  • Mając świetne udogodnienia w naszych kampusach Melbourne CBD

Ponadto, jako zarejestrowana organizacja szkoleniowa, jesteśmy członkami OSTAS (Overseas Student Training Assurance Scheme), aby zapewnić gwarancję szkolenia na opłaty studenckie.

Lokalizacje

Melbourne

Address
470 Bourke St - Baxter Institute
3000 Melbourne, Wiktoria, Australia