BCA National Training Group

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

historia

Założona w 1998 roku, BCA National Training Group jest wielokrotnie nagradzaną, zarejestrowaną organizacją szkoleniową, która stawia cele uczniów na pierwszym miejscu. Dzięki trenerom branżowym, osobistemu wsparciu, programom doświadczeń zawodowych i elastycznej realizacji, pomagamy absolwentom szkół wyższych w podejmowaniu pierwszego etapu kariery zawodowej, a dorośli słuchacze zdobywają zatrudnienie, awansują lub zmieniają karierę zawodową.

Dostarczamy uznane w całym kraju kwalifikacje w biznesie, usługach społecznościowych, wsparciu edukacji, finansach, zarządzaniu, szkoleniach i ocenach, a także mamy doświadczenie w dostarczaniu programów dla cieśnin Aboriginal i Torres Islander.

BCA National angażuje się w wizję, że "wiedza tworzy przyszłość dla jednostek, społeczności i organizacji".

Mamy kampusy w Sydney i Darwin, szkolimy się we wszystkich stolicach i głównych ośrodkach regionalnych, i mamy duże doświadczenie w szkoleniach w odległych i wiejskich społecznościach w całej Australii.

Firma szczyci się współpracą ze studentami w celu osiągnięcia prawdziwych wyników w karierze, jednocześnie osiągając najwyższe poziomy ukończenia w Australii.

Zarejestrowany w ASQA - National RTO ID: 91758

Oferując wielokrotnie nagradzane szkolenia dla różnorodnych spotkań studenckich w salach lekcyjnych w całej Australii, BCA National otrzymał zatwierdzenie CRICOS w 2016 roku, aby gościć międzynarodowych studentów w nowo wyremontowanych kampusach w Sydney i Darwin.

Zarejestrowany w ASQA - CRICOS Provider Code: 03419D

Misja

BCA National współpracuje z sektorem biznesowym, przemysłowym, rządowym i non-profit, aby zidentyfikować i dostarczyć programy szkoleniowe, które przygotowują i upoważniają pracowników do pojawiających się wyzwań związanych z pracą w globalnym środowisku. BCA National stara się przygotować uczniów, aby byli konkurencyjni na świecie w wybranej przez nich dziedzinie nauki.

Wizja

BCA National będzie prywatnym dostawcą szkoleń wybranym w kraju w ramach każdego programu edukacyjnego oferowanego przez firmę. Rozpoznanie marki będzie numerem jeden pod względem jakości i dostępności w odpowiednich segmentach rynku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Dyplomy » Widzieć Health Certificates »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Diploma of Community Services

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2019 Australia Darwin

[+]

Nasz uznany w kraju Dyplom Usług Społecznościowych (Case Management) przygotuje Cię do roli w pracy z przypadkami, wsparciu rodziny, pracy związanej z narkotykami i alkoholem, zdrowiem psychicznym, bezdomnością i przemocą domową.

Dowiedz się, jak wdrażać strategie rozwoju społeczności, doskonalić umiejętności zarządzania sprawami, analizować wpływ czynników socjologicznych na klientów w pracy społeczności oraz zastanawiać się i doskonalić swoją praktykę zawodową.

Staramy się oferować praktyki branżowe, aby wesprzeć twoje studia, abyś mógł zastosować swoją naukę do "prawdziwego" miejsca pracy i uzyskać wymagane 200 godzin (minimum) stażu w branży.... [-]


Diploma of Leadership and Management

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2019 Australia Darwin

[+]

Aby uzyskać więcej informacji, pobierz kompletny podręcznik kursu lub skontaktuj się z nami.

Międzynarodowe spożycie

BCA National ma cztery spożycia rocznie:

Terminy spożycia w roku 2018 to 29 stycznia, 23 kwietnia, 16 lipca, 8 października.

Każde spożycie oznacza początek nowego terminu. Jeden termin to 10 tygodni nauki, po których następuje dwutygodniowa przerwa między terminami z dodatkową 4-tygodniową przerwą w czasie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

W trakcie semestru każdy kurs odbywa się co najmniej 20 godzin tygodniowo. [-]

Diploma of Sport Development

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy January 2019 Australia Darwin Sydney + 1 więcej

[+]

W skrócie:

Tryb studiów: tradycyjne strategie uczenia się połączone z praktycznymi zajęciami praktycznymi, poza wizytowymi programami wizytacyjnymi w celu elitarnych klubów sportowych, organizacji i mentorów od profesjonalistów z branży

[-]

Dyplom z wczesnej edukacji i opieki nad dzieckiem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry January 2019 Australia Darwin Sydney + 1 więcej

Dyplom Edukacji i Opieki Wczesnej Edukacji jest idealną kwalifikacją dla pracowników usług dla dzieci, którzy są odpowiedzialni za planowanie i zarządzanie programami związanymi z usługami dla dzieci, przestrzegając jednocześnie wymagań przepisów krajowych dotyczących usług edukacyjnych i opiekuńczych. [+]

Koordynator grupy Lider grupy Pracownik rozwoju dzieci i koordynator zespołu (usługi dla dzieci). [-]

Dyplom wyższego stopnia

Advanced Diploma of Leadership and Management

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2019 Australia Darwin

[+]

Dla innych może to być droga do zarządzania oddziałem lub jednostką w dużej organizacji.

Jest to niezbędny program dla kogoś, kto założy małą firmę lub zajmie się zarządzaniem biznesowym.

.

Wyniki kariery

kierownik działu

[-]

Kontakt

Adres Darwin Office 37 Gregory Street (Parap LPO, PO Box 91,Parap NT 0820)
NT 0820 Darwin, Northern Territory, Australia

Adres York St Campus Level 1, 65 York Street
NSW 2000 Sydney, New South Wales, Australia