BCA National Training Group

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

historia

Założona w 1998 roku, BCA National Training Group jest wielokrotnie nagradzaną, zarejestrowaną organizacją szkoleniową, która stawia cele uczniów na pierwszym miejscu. Dzięki trenerom branżowym, osobistemu wsparciu, programom doświadczeń zawodowych i elastycznej realizacji, pomagamy absolwentom szkół wyższych w podejmowaniu pierwszego etapu kariery zawodowej, a dorośli słuchacze zdobywają zatrudnienie, awansują lub zmieniają karierę zawodową.

Dostarczamy uznane w całym kraju kwalifikacje w biznesie, usługach społecznościowych, wsparciu edukacji, finansach, zarządzaniu, szkoleniach i ocenach, a także mamy doświadczenie w dostarczaniu programów dla cieśnin Aboriginal i Torres Islander.

BCA National angażuje się w wizję, że "wiedza tworzy przyszłość dla jednostek, społeczności i organizacji".

Mamy kampusy w Sydney i Darwin, szkolimy się we wszystkich stolicach i głównych ośrodkach regionalnych, i mamy duże doświadczenie w szkoleniach w odległych i wiejskich społecznościach w całej Australii.

Firma szczyci się współpracą ze studentami w celu osiągnięcia prawdziwych wyników w karierze, jednocześnie osiągając najwyższe poziomy ukończenia w Australii.

Zarejestrowany w ASQA - National RTO ID: 91758

Oferując wielokrotnie nagradzane szkolenia dla różnorodnych spotkań studenckich w salach lekcyjnych w całej Australii, BCA National otrzymał zatwierdzenie CRICOS w 2016 roku, aby gościć międzynarodowych studentów w nowo wyremontowanych kampusach w Sydney i Darwin.

Zarejestrowany w ASQA - CRICOS Provider Code: 03419D

Misja

BCA National współpracuje z sektorem biznesowym, przemysłowym, rządowym i non-profit, aby zidentyfikować i dostarczyć programy szkoleniowe, które przygotowują i upoważniają pracowników do pojawiających się wyzwań związanych z pracą w globalnym środowisku. BCA National stara się przygotować uczniów, aby byli konkurencyjni na świecie w wybranej przez nich dziedzinie nauki.

Wizja

BCA National będzie prywatnym dostawcą szkoleń wybranym w kraju w ramach każdego programu edukacyjnego oferowanego przez firmę. Rozpoznanie marki będzie numerem jeden pod względem jakości i dostępności w odpowiednich segmentach rynku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Dyplomy » Widzieć Health Certificates »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Diploma of Community Services

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2019 Australia Darwin

[+]

Nasz uznany w kraju Dyplom Usług Społecznościowych (Case Management) przygotuje Cię do roli w pracy z przypadkami, wsparciu rodziny, pracy związanej z narkotykami i alkoholem, zdrowiem psychicznym, bezdomnością i przemocą domową.

Dowiedz się, jak wdrażać strategie rozwoju społeczności, doskonalić umiejętności zarządzania sprawami, analizować wpływ czynników socjologicznych na klientów w pracy społeczności oraz zastanawiać się i doskonalić swoją praktykę zawodową.

Staramy się oferować praktyki branżowe, aby wesprzeć twoje studia, abyś mógł zastosować swoją naukę do "prawdziwego" miejsca pracy i uzyskać wymagane 200 godzin (minimum) stażu w branży.... [-]


Diploma of Leadership and Management

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2019 Australia Darwin

[+]

Aby uzyskać więcej informacji, pobierz kompletny podręcznik kursu lub skontaktuj się z nami.

Międzynarodowe spożycie

BCA National ma cztery spożycia rocznie:

Terminy spożycia w roku 2018 to 29 stycznia, 23 kwietnia, 16 lipca, 8 października.

Każde spożycie oznacza początek nowego terminu. Jeden termin to 10 tygodni nauki, po których następuje dwutygodniowa przerwa między terminami z dodatkową 4-tygodniową przerwą w czasie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

W trakcie semestru każdy kurs odbywa się co najmniej 20 godzin tygodniowo. [-]

Diploma of Sport Development

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy January 2019 Australia Darwin Sydney + 1 więcej

[+]

W skrócie:

Tryb studiów: tradycyjne strategie uczenia się połączone z praktycznymi zajęciami praktycznymi, poza wizytowymi programami wizytacyjnymi w celu elitarnych klubów sportowych, organizacji i mentorów od profesjonalistów z branży

[-]

Dyplom z wczesnej edukacji i opieki nad dzieckiem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry January 2019 Australia Darwin Sydney + 1 więcej

Dyplom Edukacji i Opieki Wczesnej Edukacji jest idealną kwalifikacją dla pracowników usług dla dzieci, którzy są odpowiedzialni za planowanie i zarządzanie programami związanymi z usługami dla dzieci, przestrzegając jednocześnie wymagań przepisów krajowych dotyczących usług edukacyjnych i opiekuńczych. [+]

Koordynator grupy Lider grupy Pracownik rozwoju dzieci i koordynator zespołu (usługi dla dzieci). [-]

Dyplom wyższego stopnia

Advanced Diploma of Leadership and Management

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2019 Australia Darwin

[+]

Dla innych może to być droga do zarządzania oddziałem lub jednostką w dużej organizacji.

Jest to niezbędny program dla kogoś, kto założy małą firmę lub zajmie się zarządzaniem biznesowym.

.

Wyniki kariery

kierownik działu

[-]