BCA National Training Group

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

historia

Założona w 1998 roku, BCA National Training Group jest wielokrotnie nagradzaną, zarejestrowaną organizacją szkoleniową, która stawia cele uczniów na pierwszym miejscu. Dzięki trenerom branżowym, osobistemu wsparciu, programom doświadczeń zawodowych i elastycznej realizacji, pomagamy absolwentom szkół wyższych w podejmowaniu pierwszego etapu kariery zawodowej, a dorośli słuchacze zdobywają zatrudnienie, awansują lub zmieniają karierę zawodową.

Dostarczamy uznane w całym kraju kwalifikacje w biznesie, usługach społecznościowych, wsparciu edukacji, finansach, zarządzaniu, szkoleniach i ocenach, a także mamy doświadczenie w dostarczaniu programów dla cieśnin Aboriginal i Torres Islander.

BCA National angażuje się w wizję, że "wiedza tworzy przyszłość dla jednostek, społeczności i organizacji".

Mamy kampusy w Sydney i Darwin, szkolimy się we wszystkich stolicach i głównych ośrodkach regionalnych, i mamy duże doświadczenie w szkoleniach w odległych i wiejskich społecznościach w całej Australii.

Firma szczyci się współpracą ze studentami w celu osiągnięcia prawdziwych wyników w karierze, jednocześnie osiągając najwyższe poziomy ukończenia w Australii.

Zarejestrowany w ASQA - National RTO ID: 91758

Oferując wielokrotnie nagradzane szkolenia dla różnorodnych spotkań studenckich w salach lekcyjnych w całej Australii, BCA National otrzymał zatwierdzenie CRICOS w 2016 roku, aby gościć międzynarodowych studentów w nowo wyremontowanych kampusach w Sydney i Darwin.

Zarejestrowany w ASQA - CRICOS Provider Code: 03419D

Misja

BCA National współpracuje z sektorem biznesowym, przemysłowym, rządowym i non-profit, aby zidentyfikować i dostarczyć programy szkoleniowe, które przygotowują i upoważniają pracowników do pojawiających się wyzwań związanych z pracą w globalnym środowisku. BCA National stara się przygotować uczniów, aby byli konkurencyjni na świecie w wybranej przez nich dziedzinie nauki.

Wizja

BCA National będzie prywatnym dostawcą szkoleń wybranym w kraju w ramach każdego programu edukacyjnego oferowanego przez firmę. Rozpoznanie marki będzie numerem jeden pod względem jakości i dostępności w odpowiednich segmentach rynku.

Lokalizacje

Darwin

Address
Darwin Office
37 Gregory Street
(Parap LPO, PO Box 91,Parap NT 0820)

NT 0820 Darwin, Północne terytorium, Australia

Sydnej

Address
York St Campus
Level 1, 65 York Street

NSW 2000 Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia