Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Australian College of Information Technology (ACIT) i Instytut Filmu i Telewizji (IFTV) jest zarejestrowaną australijską instytucją szkoleniową o sprawdzonej jakości w dostarczaniu wysokiej jakości edukacji.

Nasz program nauczania jest porównywany z międzynarodowymi standardami i jest uzupełniany przez doświadczenie zawodowe i program staży dla absolwentów.

ACIT

Nasze programy praktyk są zaprojektowane tak, aby dać studentom pewność siebie i rzeczywiste doświadczenie. W rezultacie nasi absolwenci otrzymują uznanie na całym świecie jako specjaliści z branży.

Wszystkie ACIT

Szkoła znajduje się w doskonałej lokalizacji z dobrze wyposażonymi salami informatycznymi i oferuje innowacyjny program informatyczny i multimedialny, a także inne krajowe pakiety VET.

Setki studentów studiowało w ACIT

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie edukacji, wiodących programów akademickich i programów stażowych, ACIT

Dlaczego właśnie my?

ACIT

Ponad 20 lat doskonałości ... w edukacji technicznej i medialnej

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television przoduje w włączaniu aktualnych trendów branżowych do programów akademickich.

Dajemy Ci ponad dwie dekady sukcesów w dziedzinie technologii i edukacji medialnej. Ta spuścizna jest twoją otwartą bramą do wybitnej kariery w dziedzinie mediów cyfrowych oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.

Szkolenie zatwierdzone przez przemysł

Dołącz do nas i naszych wiodących partnerów technologicznych, gdy jedziesz swoją własną podróżą. Poznaj najbardziej autentyczne i aktualne szkolenia praktyczne. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie rozwoju i zaangażowania naszych zaangażowanych i troskliwych instruktorów. Zdobądź wiedzę specjalistyczną od gigantów technologicznych, które kształtują nasz świat - Microsoft, Cisco Systems, Juniper Networks i VMware.

Jako ACIT

Scalable Education Pathways

Programy ACIT umożliwiają kontynuację studiów na poziomie licencjackim i magisterskim dzięki umowom o przelewy z niektórymi najlepszymi uniwersytetami w Australii.

Kwalifikacja z ACIT

Spełnienie zróżnicowanych potrzeb wszystkich uczniów

Australijskie społeczeństwo jest bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. Siły pedagogiczne w Australijskim Kolegium Informatyki (ACIT) oraz Instytucie Filmu i Telewizji (IFTV) rozwijają się wśród rosnącej międzynarodowej populacji studentów, aby zaspokoić ich różnorodne potrzeby.

W stronę wszystkich studentów college'u, ACIT

Wydział

Nasz kampus znajduje się w najpiękniejszym australijskim mieście - Złotym Wybrzeżu, oferując żywe i bezpieczne środowisko do nauki i rozwoju. Studenci korzystają z naszych mniejszych rozmiarów klasowych, dostępu do wysoko wykwalifikowanej i opiekuńczej kadry nauczycielskiej oraz szerokiej gamy usług wsparcia.

Bądź stymulowany przez różnorodność myśli i kultury, gdy uczysz się u studentów z wielu krajów. Połącz to z naturalnym pięknem naszego regionu i ciesz się dynamicznym i dynamicznym środowiskiem nauki.

Miejsce docelowe absolwenta

Skorzystaj z naszego międzynarodowego programu zatrudnienia absolwentów, aby zdobyć międzynarodowe doświadczenie w pełnym wymiarze czasu pracy.

Uczelnia oferuje specjalistyczne usługi, staże i programy stażowe, a także oficjalne materiały szkoleniowe do certyfikacji przez głównych partnerów branżowych.

Patrząc w przyszłość cyfrową, widzimy ekscytujący wachlarz możliwości dla technologów, innowatorów i projektantów. Dołącz do setek osób, które przeszły przed tobą, aby odnieść sukces i nagrodzić kariery.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Certyfikat IV w zakresie informacji, mediów cyfrowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 36 tygodnie January 2019 Australia Brisbane

Ten kurs zapewnia umiejętności i wiedzę dla danej osoby, która jest kompetentna w projektowaniu, rozwijaniu i korzystaniu z technologii mediów cyfrowych jako pomocniczy specjalista technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) pracujący samodzielnie lub w ramach większego zespołu programistów. Kurs obejmuje w szczególności sposób włączenia optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, elementów mediów społecznościowych i dyrektorów marketingu mediów społecznościowych w projekt strony internetowej. [+]

Przegląd kursu

Ten kurs zapewnia umiejętności i wiedzę dla danej osoby, która jest kompetentna w projektowaniu, rozwijaniu i korzystaniu z technologii mediów cyfrowych jako pomocniczy specjalista technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) pracujący samodzielnie lub w ramach większego zespołu programistów. Kurs obejmuje w szczególności sposób włączenia optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, elementów mediów społecznościowych i dyrektorów marketingu mediów społecznościowych w projekt strony internetowej.

Program

Sekcja 1: Koncepcje projektowe

Kreatywne koncepcje Photoshopa 6 tygodniSEO / Google Analytics 6 tygodniDreamweaver 6 tygodniMarketing w mediach społecznościowych za pomocą Facebooka i Twittera 6 tygodni... [-]

Certyfikat IV w zakresie technologii informatycznych

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 36 tygodnie January 2019 Australia Brisbane Australia Online + 3 więcej

Certyfikat IV w programie Information Technology Networking jest dla każdego, kto chce rozpocząć lub rozwijać karierę w administrowaniu systemami informatycznymi i tworzeniu sieci. Program uczy podstawowych umiejętności obsługi sieci i serwera oraz umiejętności zarządzania projektem wymaganych do wdrożenia tych technologii. Studenci powinni nauczyć się, jak budować i utrzymywać serwery i sieci komputerowe. Ten kurs jest dostępny dla studentów w Brisbane, Gold Coast i Internecie. [+]

Przegląd kursu

Certyfikat IV w programie Information Technology Networking jest dla każdego, kto chce rozpocząć lub rozwijać karierę w administrowaniu systemami informatycznymi i tworzeniu sieci. Program uczy podstawowych umiejętności obsługi sieci i serwera oraz umiejętności zarządzania projektem wymaganych do wdrożenia tych technologii. Studenci powinni nauczyć się, jak budować i utrzymywać serwery i sieci komputerowe. Ten kurs jest dostępny dla studentów w Brisbane, Gold Coast i Internecie.

Program umożliwia absolwentom osiągnięcie uznawanych na arenie międzynarodowej referencji poprzez zapewnienie szkoleń dla nich w ramach programu nauczania. Certyfikowane certyfikaty branżowe to Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA) Windows 8 Client and Server 2012 i Cisco Certified Networking Associate (CCNA). Szkolenie przygotowuje studentów do podjęcia odpowiednich egzaminów certyfikacyjnych.... [-]


Dyplom

Dyplom informatyki sieci

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 38 tygodnie January 2019 Australia Brisbane Australia Online + 3 więcej

Program ten uczy podstawowych umiejętności zawodowych wymaganych do projektowania i wdrażania sieci IP w środowisku przedsiębiorstw, usługodawców i operatorów. Ten kurs jest prowadzony online dla studentów krajowych i twarzą w twarz z uczniami w regionach Brisbane i Gold Coast. [+]

Przegląd kursu

Program ten uczy podstawowych umiejętności zawodowych wymaganych do projektowania i wdrażania sieci IP w środowisku przedsiębiorstw, usługodawców i operatorów. Ten kurs jest prowadzony online dla studentów krajowych i twarzą w twarz z uczniami w regionach Brisbane i Gold Coast.

Studenci powinni nauczyć się, jak planować i wdrażać złożone sieci IP i technologie w przedsiębiorstwach, usługodawcach i środowiskach operatorów telekomunikacyjnych. Program uczy umiejętności technicznych, menedżerskich i planowania związanych z tymi działaniami. Program zawiera 2 duże projekty. Każdy przedmiot jest skonstruowany jako samodzielny profesjonalny kurs obejmujący konkretny temat w szczegółach.... [-]


Dyplom wyższego stopnia

Telekomunikacja i inżynieria sieciowa Program zaawansowanego dyplomu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Australia Brisbane Australia Online + 1 więcej

Program ten uczy podstawowych umiejętności zawodowych wymaganych do projektowania i wdrażania sieci IP w środowisku przedsiębiorstw, usługodawców i operatorów. [+]

Przegląd kursu

Program ten uczy podstawowych umiejętności zawodowych wymaganych do projektowania i wdrażania sieci IP w środowisku przedsiębiorstw, usługodawców i operatorów.

Ponadto uczniowie powinni nauczyć się, jak planować i wdrażać bezpieczne, odporne sieci IP, środowiska wirtualizacyjne, systemy Unified Communications i umieją projektować na wysokim poziomie dla nowoczesnych centrów danych. Program uczy powiązanych umiejętności technicznych i planowania, które wspierają te działania. Program zawiera 3 duże projekty. Każdy przedmiot jest skonstruowany jako samodzielny profesjonalny kurs obejmujący konkretny temat w szczegółach.

Ten kurs jest oferowany online i na terenie kampusu i jest dostępny dla studentów krajowych i zagranicznych.... [-]