Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Australian College of Information Technology (ACIT) i Instytut Filmu i Telewizji (IFTV) jest zarejestrowaną australijską instytucją szkoleniową o sprawdzonej jakości w dostarczaniu wysokiej jakości edukacji.

Nasz program nauczania jest porównywany z międzynarodowymi standardami i jest uzupełniany przez doświadczenie zawodowe i program staży dla absolwentów.

ACIT

Nasze programy praktyk są zaprojektowane tak, aby dać studentom pewność siebie i rzeczywiste doświadczenie. W rezultacie nasi absolwenci otrzymują uznanie na całym świecie jako specjaliści z branży.

Wszystkie ACIT

Szkoła znajduje się w doskonałej lokalizacji z dobrze wyposażonymi salami informatycznymi i oferuje innowacyjny program informatyczny i multimedialny, a także inne krajowe pakiety VET.

Setki studentów studiowało w ACIT

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie edukacji, wiodących programów akademickich i programów stażowych, ACIT

Dlaczego właśnie my?

ACIT

Ponad 20 lat doskonałości ... w edukacji technicznej i medialnej

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television przoduje w włączaniu aktualnych trendów branżowych do programów akademickich.

Dajemy Ci ponad dwie dekady sukcesów w dziedzinie technologii i edukacji medialnej. Ta spuścizna jest twoją otwartą bramą do wybitnej kariery w dziedzinie mediów cyfrowych oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.

Szkolenie zatwierdzone przez przemysł

Dołącz do nas i naszych wiodących partnerów technologicznych, gdy jedziesz swoją własną podróżą. Poznaj najbardziej autentyczne i aktualne szkolenia praktyczne. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie rozwoju i zaangażowania naszych zaangażowanych i troskliwych instruktorów. Zdobądź wiedzę specjalistyczną od gigantów technologicznych, które kształtują nasz świat - Microsoft, Cisco Systems, Juniper Networks i VMware.

Jako ACIT

Scalable Education Pathways

Programy ACIT umożliwiają kontynuację studiów na poziomie licencjackim i magisterskim dzięki umowom o przelewy z niektórymi najlepszymi uniwersytetami w Australii.

Kwalifikacja z ACIT

Spełnienie zróżnicowanych potrzeb wszystkich uczniów

Australijskie społeczeństwo jest bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. Siły pedagogiczne w Australijskim Kolegium Informatyki (ACIT) oraz Instytucie Filmu i Telewizji (IFTV) rozwijają się wśród rosnącej międzynarodowej populacji studentów, aby zaspokoić ich różnorodne potrzeby.

W stronę wszystkich studentów college'u, ACIT

Wydział

Nasz kampus znajduje się w najpiękniejszym australijskim mieście - Złotym Wybrzeżu, oferując żywe i bezpieczne środowisko do nauki i rozwoju. Studenci korzystają z naszych mniejszych rozmiarów klasowych, dostępu do wysoko wykwalifikowanej i opiekuńczej kadry nauczycielskiej oraz szerokiej gamy usług wsparcia.

Bądź stymulowany przez różnorodność myśli i kultury, gdy uczysz się u studentów z wielu krajów. Połącz to z naturalnym pięknem naszego regionu i ciesz się dynamicznym i dynamicznym środowiskiem nauki.

Miejsce docelowe absolwenta

Skorzystaj z naszego międzynarodowego programu zatrudnienia absolwentów, aby zdobyć międzynarodowe doświadczenie w pełnym wymiarze czasu pracy.

Uczelnia oferuje specjalistyczne usługi, staże i programy stażowe, a także oficjalne materiały szkoleniowe do certyfikacji przez głównych partnerów branżowych.

Patrząc w przyszłość cyfrową, widzimy ekscytujący wachlarz możliwości dla technologów, innowatorów i projektantów. Dołącz do setek osób, które przeszły przed tobą, aby odnieść sukces i nagrodzić kariery.

Lokalizacje

Brisbane

Address
Level 2, 246 Varsity Parade,
Varsity Lakes, Queensland 4227

Brisbane, Queensland, Australia

Australia Online

Address
Australia Online, Australia