Przeczytaj oficjalny opis

Australian College of Information Technology (ACIT) i Instytut Filmu i Telewizji (IFTV) jest zarejestrowaną australijską instytucją szkoleniową o sprawdzonej jakości w dostarczaniu wysokiej jakości edukacji.

Nasz program nauczania jest porównywany z międzynarodowymi standardami i jest uzupełniany przez doświadczenie zawodowe i program staży dla absolwentów.

ACIT

Nasze programy praktyk są zaprojektowane tak, aby dać studentom pewność siebie i rzeczywiste doświadczenie. W rezultacie nasi absolwenci otrzymują uznanie na całym świecie jako specjaliści z branży.

Wszystkie ACIT

Szkoła znajduje się w doskonałej lokalizacji z dobrze wyposażonymi salami informatycznymi i oferuje innowacyjny program informatyczny i multimedialny, a także inne krajowe pakiety VET.

Setki studentów studiowało w ACIT

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie edukacji, wiodących programów akademickich i programów stażowych, ACIT

Dlaczego właśnie my?

ACIT

Ponad 20 lat doskonałości ... w edukacji technicznej i medialnej

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television przoduje w włączaniu aktualnych trendów branżowych do programów akademickich.

Dajemy Ci ponad dwie dekady sukcesów w dziedzinie technologii i edukacji medialnej. Ta spuścizna jest twoją otwartą bramą do wybitnej kariery w dziedzinie mediów cyfrowych oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.

Szkolenie zatwierdzone przez przemysł

Dołącz do nas i naszych wiodących partnerów technologicznych, gdy jedziesz swoją własną podróżą. Poznaj najbardziej autentyczne i aktualne szkolenia praktyczne. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie rozwoju i zaangażowania naszych zaangażowanych i troskliwych instruktorów. Zdobądź wiedzę specjalistyczną od gigantów technologicznych, które kształtują nasz świat - Microsoft, Cisco Systems, Juniper Networks i VMware.

Jako ACIT

Scalable Education Pathways

Programy ACIT umożliwiają kontynuację studiów na poziomie licencjackim i magisterskim dzięki umowom o przelewy z niektórymi najlepszymi uniwersytetami w Australii.

Kwalifikacja z ACIT

Spełnienie zróżnicowanych potrzeb wszystkich uczniów

Australijskie społeczeństwo jest bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. Siły pedagogiczne w Australijskim Kolegium Informatyki (ACIT) oraz Instytucie Filmu i Telewizji (IFTV) rozwijają się wśród rosnącej międzynarodowej populacji studentów, aby zaspokoić ich różnorodne potrzeby.

W stronę wszystkich studentów college'u, ACIT

Wydział

Nasz kampus znajduje się w najpiękniejszym australijskim mieście - Złotym Wybrzeżu, oferując żywe i bezpieczne środowisko do nauki i rozwoju. Studenci korzystają z naszych mniejszych rozmiarów klasowych, dostępu do wysoko wykwalifikowanej i opiekuńczej kadry nauczycielskiej oraz szerokiej gamy usług wsparcia.

Bądź stymulowany przez różnorodność myśli i kultury, gdy uczysz się u studentów z wielu krajów. Połącz to z naturalnym pięknem naszego regionu i ciesz się dynamicznym i dynamicznym środowiskiem nauki.

Miejsce docelowe absolwenta

Skorzystaj z naszego międzynarodowego programu zatrudnienia absolwentów, aby zdobyć międzynarodowe doświadczenie w pełnym wymiarze czasu pracy.

Uczelnia oferuje specjalistyczne usługi, staże i programy stażowe, a także oficjalne materiały szkoleniowe do certyfikacji przez głównych partnerów branżowych.

Patrząc w przyszłość cyfrową, widzimy ekscytujący wachlarz możliwości dla technologów, innowatorów i projektantów. Dołącz do setek osób, które przeszły przed tobą, aby odnieść sukces i nagrodzić kariery.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Ten kurs zapewnia umiejętności i wiedzę dla danej osoby, która jest kompetentna w projektowaniu, rozwijaniu i korzystaniu z technologii mediów cyfrowych jako pomocniczy s ... [+]

Przegląd kursu

Ten kurs zapewnia umiejętności i wiedzę dla danej osoby, która jest kompetentna w projektowaniu, rozwijaniu i korzystaniu z technologii mediów cyfrowych jako pomocniczy specjalista technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) pracujący samodzielnie lub w ramach większego zespołu programistów. Kurs obejmuje w szczególności sposób włączenia optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, elementów mediów społecznościowych i dyrektorów marketingu mediów społecznościowych w projekt strony internetowej.

Program

Sekcja 1: Koncepcje projektowe

Kreatywne koncepcje Photoshopa 6 tygodniSEO / Google Analytics 6 tygodniDreamweaver 6 tygodniMarketing w mediach społecznościowych za pomocą Facebooka i Twittera 6 tygodni... [-]
Australia Brisbane
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
36 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Certyfikat IV w programie Information Technology Networking jest dla każdego, kto chce rozpocząć lub rozwijać karierę w administrowaniu systemami informatycznymi i tworze ... [+]

Przegląd kursu

Certyfikat IV w programie Information Technology Networking jest dla każdego, kto chce rozpocząć lub rozwijać karierę w administrowaniu systemami informatycznymi i tworzeniu sieci. Program uczy podstawowych umiejętności obsługi sieci i serwera oraz umiejętności zarządzania projektem wymaganych do wdrożenia tych technologii. Studenci powinni nauczyć się, jak budować i utrzymywać serwery i sieci komputerowe. Ten kurs jest dostępny dla studentów w Brisbane, Gold Coast i Internecie.

Program umożliwia absolwentom osiągnięcie uznawanych na arenie międzynarodowej referencji poprzez zapewnienie szkoleń dla nich w ramach programu nauczania. Certyfikowane certyfikaty branżowe to Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA) Windows 8 Client and Server 2012 i Cisco Certified Networking Associate (CCNA). Szkolenie przygotowuje studentów do podjęcia odpowiednich egzaminów certyfikacyjnych.... [-]

Australia Brisbane Australia Online
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 tyg.
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Program ten uczy podstawowych umiejętności zawodowych wymaganych do projektowania i wdrażania sieci IP w środowisku przedsiębiorstw, usługodawców i operatorów. Ten kurs j ... [+]

Przegląd kursu

Program ten uczy podstawowych umiejętności zawodowych wymaganych do projektowania i wdrażania sieci IP w środowisku przedsiębiorstw, usługodawców i operatorów. Ten kurs jest prowadzony online dla studentów krajowych i twarzą w twarz z uczniami w regionach Brisbane i Gold Coast.

Studenci powinni nauczyć się, jak planować i wdrażać złożone sieci IP i technologie w przedsiębiorstwach, usługodawcach i środowiskach operatorów telekomunikacyjnych. Program uczy umiejętności technicznych, menedżerskich i planowania związanych z tymi działaniami. Program zawiera 2 duże projekty. Każdy przedmiot jest skonstruowany jako samodzielny profesjonalny kurs obejmujący konkretny temat w szczegółach.... [-]

Australia Brisbane Australia Online
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
38 tyg.
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Dyplom wyższego stopnia

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Program ten uczy podstawowych umiejętności zawodowych wymaganych do projektowania i wdrażania sieci IP w środowisku przedsiębiorstw, usługodawców i operatorów. ... [+]

Przegląd kursu

Program ten uczy podstawowych umiejętności zawodowych wymaganych do projektowania i wdrażania sieci IP w środowisku przedsiębiorstw, usługodawców i operatorów.

Ponadto uczniowie powinni nauczyć się, jak planować i wdrażać bezpieczne, odporne sieci IP, środowiska wirtualizacyjne, systemy Unified Communications i umieją projektować na wysokim poziomie dla nowoczesnych centrów danych. Program uczy powiązanych umiejętności technicznych i planowania, które wspierają te działania. Program zawiera 3 duże projekty. Każdy przedmiot jest skonstruowany jako samodzielny profesjonalny kurs obejmujący konkretny temat w szczegółach.

Ten kurs jest oferowany online i na terenie kampusu i jest dostępny dla studentów krajowych i zagranicznych.... [-]

Australia Brisbane Australia Online
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku