Ad Astra Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ad Astra Institute ; nowoczesny i tętniący życiem instytut edukacyjny w australijskiej branży hotelarsko-gastronomicznej. Dzięki bezpośrednim liniom do branży, Ad Astra Institute oferuje naszym studentom wyjątkową okazję uczenia się od profesjonalistów z branży, z silnym naciskiem na wyniki uczniów.

Ad Astra Institute cieszy się renomą w branży hotelarsko-gastronomicznej pod względem doskonałości i innowacyjności w projektowaniu i dostarczaniu wysokiej jakości programów edukacyjnych. Będąc studentem w Ad Astra Institute , doświadczycie wybitnych pracowników dydaktycznych, którzy są wysoce zmotywowani, aby zapewnić wszystkim uczniom gotowość do pracy i podtrzymywać reputację naszych absolwentów jako wysoko wykwalifikowanych i poszukiwanych w branży.

Uczniowie Ad Astra Institute korzystają z wyjątkowych udogodnień i mają możliwość uczenia się i rozwijania umiejętności w stymulującym, nowoczesnym i bezpiecznym środowisku.

Nasze zaangażowanie w zapewnienie wyjątkowego doświadczenia studyjnego w Ad Astra Institute dla naszych zagranicznych studentów obejmuje również dostępność szerokiej gamy usług wsparcia dla studentów. Usługi te obejmują pomoc w zakresie umiejętności językowych i uczenia się, zakwaterowania, zajęć rekreacyjnych, usług zdrowotnych i wskazówek osobistych, aby zapewnić studentom satysfakcję.

Czekamy na Ciebie w naszej różnorodnej i tętniącej życiem społeczności w Ad Astra Institute .

Ekspertowy personel dydaktyczny

Nasi uczniowie będą uczyć się od naszych wybitnych wykładowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dużych sieciach hotelowych i prestiżowych restauracjach na całym świecie nasi trenerzy są bardzo zmotywowani, aby zapewnić wszystkim uczniom gotowość do pracy, wysokie kwalifikacje i pożądanie w branży.

Obiekty światowej klasy

Nasi studenci korzystają z wyjątkowych udogodnień w samym sercu Melbourne, z możliwością uczenia się i rozwijania umiejętności w stymulującym, nowoczesnym i bezpiecznym środowisku. Te najnowocześniejsze udogodnienia i niewielkie klasy pozwalają uczniom zmaksymalizować czas spędzany z ekspertami i uzyskać jak najwięcej z programu.

Oparte na umiejętnościach, praktyczne nauczanie

Dajemy naszym studentom praktyczną wiedzę, ucząc ich umiejętności w świecie rzeczywistym. Połączenie zarówno teorii, jak i praktycznego uczenia się, gwarantuje, że nasi uczniowie są przygotowani na karierę w prawdziwym świecie, gdy opuszczają Ad Astra.

Pomoc w zakresie zatrudnienia absolwenta

Ad Astra koncentruje się na poprawie wartości rynkowej naszych studentów, aby pomóc im znaleźć zatrudnienie w branży hotelarsko-gastronomicznej. Dzięki naszym relacjom z Merlin Shift uczniowie Ad Astra otrzymują wyłączny dostęp do aplikacji dopasowywania ofert pracy, która może zapewnić wejście do australijskiej branży hotelarskiej.

Pathways do wyższego uczenia się

Nasze kursy zapewniają ustalone Pathways do wyższych możliwości uczenia się. Zapewniając naszym uczniom uznawane na całym świecie umiejętności i kwalifikacje, nasi uczniowie mogą przejść na inne kursy i posiadać umiejętności potrzebne do pracy w swojej branży, jednocześnie podejmując dalsze studia.

Możliwości wsparcia studentów

Ad Astra dąży do zapewnienia wyjątkowego, ogólnego doświadczenia wszystkim studentom zagranicznym. Oferując szeroką gamę usług wsparcia dla studentów, w tym pomoc w zakresie umiejętności językowych i uczenia się, zakwaterowania, zajęć rekreacyjnych, usług zdrowotnych i osobistych porad, zapewniamy naszym uczniom przyjemne doświadczenie.

Melbourne - najsławniejsze miasto na świecie

Melbourne jest nie tylko australijską stolicą żywności, ale od sześciu lat jest również uważane za "najbardziej żywe miasto na świecie". Dzięki światowej klasy wydarzeniom, licznym zajęciom i różnorodnym możliwościom zatrudnienia, Melbourne jest idealnym miejscem do rozwoju kariery.

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

Ad Astra Institute zapewnia studentom dostęp do zakwaterowania u rodziny goszczącej za pośrednictwem Australian Homestay Network (AHN).

Gospodarze AHN oferują więcej niż pokoje do wynajęcia; oferują system wsparcia i autentyczne zainteresowanie przyjęciem studenta do Australii.

Doświadczenie na farmie

Ad Astra Institute oferuje naszym studentom wyłączny dostęp do naszego programu wakacyjnego kształcenia w Mt Gambier. Jest to kultowa australijska lokalizacja, w której wybrzeże spotyka się z krajem i znana jest na całym świecie z wyjątkowego produktu. Uczniowie spotkają się z wyjątkowym doświadczeniem, ucząc się, skąd pochodzą produkty wysokiej jakości i jak są hodowane

Lokalizacje

Melbourne

Address
Level 2, 600 Collins Street
VIC 3000 Melbourne, Wiktoria, Australia