Przeczytaj oficjalny opis

Australijskie firmy zaczynają odkrywać, że twórcze umiejętności mogą przynieść nowe myślenie do jakiejkolwiek organizacji.

Zbyt wiele instytucji proponuje kreatywne kursy ignorujące umiejętności, takie jak pitching, negocjacje i wrażliwość cenowa na rynku, co jest kluczowe dla skutecznego prowadzenia własnej firmy.

Od 2014 r. Potwierdzaj Kreatywność Ewoluował, aby zwiększyć zapotrzebowanie na narzędzia myślenia projektowego i innowacji wśród studentów biznesu. Właśnie wtedy zauważyliśmy wiele kreacji (artystów, projektantów i pisarzy) szukających komercyjnych umiejętności, takich jak przywództwo, pitching i wycena.

Bardziej niż tylko znalezienie niszy, znaleźliśmy sprzyjające duchy, które walczyły z tym, gdzie i jak nauczyć się tych umiejętności "z boku". Nasze pierwsze warsztaty obejmowały zarówno twórczą, jak i biznesową publiczność publiczność, i dziwiliśmy się, ile musieli uczyć.

Naszym celem było stworzenie idealnego miejsca do rozwijania kreatywnych, przedsiębiorczych i technicznych umysłów; Miejsce, w którym uczestnicy mogliby się nauczyć umiejętności, które mogliby podjąć w swoich miejscach pracy i wprowadzać pozytywne zmiany.

Wierzymy...

Jeśli nie robisz wspomnień, tracisz czas. Jeśli nie stoisz za tym, w co wierzę, udasz. Jeśli nie zadasz pytań, nie uczysz się.

Wartości

Nasze wartości są proste, ale mocne. Jeśli nie robisz wspomnień, tracisz czas. Jeśli nie stoisz za tym, w co wierzę, udasz. Jeśli nie zapytasz, jak możesz pomóc, to nie obchodzi cię to.

Dzisiejsze marzenie może zamienić się w jutrzejszy start, zwracając uwagę na giełdę, jeśli to twój cel. Dyplom Creative Enterprise pociąga uczestników do adaptacji, wymyślania, wprowadzania innowacji i rozwinięcia się w dzisiejszej nauce. Nasi uczniowie są artystyczni, zaradni i inspirowani, aby stawić czoła nowym sytuacjom, problemom i wyzwaniom z umiejętnościami specjalizującymi się w danej kreatywnej dyscyplinie lub zastosować ich naukę do szerszego otoczenia biznesu.

Odblokuj idealne połączenie wyobraźni, twórczości i świadomości biznesowej oraz odkryj świat twórczych możliwości, które czekają na Acknowledge Creativity.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Acknowledge Creativity

Dyplom Creative Enterprise zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na przedsiębiorstwa i ludzi biznesu, aby rozwiązać problemy w sposób twórczy, wykorzystując wspólne podejście ... [+]

To idealne miejsce do rozwijania kreatywnych, technicznych i przedsiębiorczych talentów oraz przygotowania do eklektycznej gamy twórczych karier, niezależnie od wybranej ścieżki. Nasi uczniowie uczą się poprzez tradycyjne i współczesne modele nauczania. Kurs będzie rozwijać wymierne zrozumienie, jak twórcze kariery pasują do społeczeństwa i ważną rolę, jaką odgrywają w komunikacji z szeroką widownią.

Dyplom Creative Enterprise zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na przedsiębiorstwa i ludzi biznesu, aby rozwiązać problemy w sposób twórczy, wykorzystując wspólne podejście do kultury pracy i bardziej humanistycznego stylu.

Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą, osobiście nastawionym na biznes, kimś, kto chce objąć branżami twórczymi lub po prostu zdobyć nową wiedzę, aby zwiększyć Twoją obecność, ten kurs jest dla Ciebie.... [-]

Australia Melbourne Sydnej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku