Acknowledge Creativity

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Australijskie firmy zaczynają odkrywać, że twórcze umiejętności mogą przynieść nowe myślenie do jakiejkolwiek organizacji.

Zbyt wiele instytucji proponuje kreatywne kursy ignorujące umiejętności, takie jak pitching, negocjacje i wrażliwość cenowa na rynku, co jest kluczowe dla skutecznego prowadzenia własnej firmy.

Od 2014 r. Potwierdzaj Kreatywność Ewoluował, aby zwiększyć zapotrzebowanie na narzędzia myślenia projektowego i innowacji wśród studentów biznesu. Właśnie wtedy zauważyliśmy wiele kreacji (artystów, projektantów i pisarzy) szukających komercyjnych umiejętności, takich jak przywództwo, pitching i wycena.

Bardziej niż tylko znalezienie niszy, znaleźliśmy sprzyjające duchy, które walczyły z tym, gdzie i jak nauczyć się tych umiejętności "z boku". Nasze pierwsze warsztaty obejmowały zarówno twórczą, jak i biznesową publiczność publiczność, i dziwiliśmy się, ile musieli uczyć.

Naszym celem było stworzenie idealnego miejsca do rozwijania kreatywnych, przedsiębiorczych i technicznych umysłów; Miejsce, w którym uczestnicy mogliby się nauczyć umiejętności, które mogliby podjąć w swoich miejscach pracy i wprowadzać pozytywne zmiany.

Wierzymy...

Jeśli nie robisz wspomnień, tracisz czas. Jeśli nie stoisz za tym, w co wierzę, udasz. Jeśli nie zadasz pytań, nie uczysz się.

Wartości

Nasze wartości są proste, ale mocne. Jeśli nie robisz wspomnień, tracisz czas. Jeśli nie stoisz za tym, w co wierzę, udasz. Jeśli nie zapytasz, jak możesz pomóc, to nie obchodzi cię to.

Dzisiejsze marzenie może zamienić się w jutrzejszy start, zwracając uwagę na giełdę, jeśli to twój cel. Dyplom Creative Enterprise pociąga uczestników do adaptacji, wymyślania, wprowadzania innowacji i rozwinięcia się w dzisiejszej nauce. Nasi uczniowie są artystyczni, zaradni i inspirowani, aby stawić czoła nowym sytuacjom, problemom i wyzwaniom z umiejętnościami specjalizującymi się w danej kreatywnej dyscyplinie lub zastosować ich naukę do szerszego otoczenia biznesu.

Odblokuj idealne połączenie wyobraźni, twórczości i świadomości biznesowej oraz odkryj świat twórczych możliwości, które czekają na Acknowledge Creativity.

Lokalizacje

Melbourne

Address
Melbourne Campus: 168 Exhibition Street
VIC 3000 Melbourne, Wiktoria, Australia

Sydnej

Address
Sydney Campus: 60 Hickson Road
NSW 2000 Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia