Przeczytaj oficjalny opis

Akademia Interactive Entertainment (AIE) jest przyznawana w Australii większość animacji 3D, projektowanie gier i FX wizualnych pedagog. Stworzony jako organizacja non-profit, aby rozwijać twórcze sektora cyfrowego, AIE pionierem w rozwoju specjalistycznych kwalifikacji do gier i nadal do innowacji poprzez partnerstwa z branży i dynamicznego nauczania.

Kursy AIE są praktyczne, kariera skoncentrowany i dostarczane przez doświadczonych nauczycieli przemysłu w pracy w studio na poważnie i twórczo zabawy wymagających. AIE i to absolwenci są laureatami wielu nagród na przestrzeni lat, w tym wymienieni 2007 australijski Mały Szkolenia Dostawcy Roku.

AIE Charter Podstawowe cele nie-for-profit Akademia Interactive Entertainment to:

Zapewnienie publicznego dostępu akredytowanego, Przemysł sponsorowany komercyjnych i pełne kursy i programy odpowiednie dla branży interaktywnej rozrywki, w tym kursów w animacji 3D, Informatyk, muzyki i filmu; Organizują kursy monitorowane przez odpowiednie Inkubator dostawców branżowych i szkoleń dostosowanych do zaspokojenia popytu w branży; Promowanie rozwoju regionalnego silnego przemysłu i wspierać rozwój możliwości zatrudnienia w przemyśle; Podejmowanie działań w zakresie badań i rozwoju w związku z dostawcami z branży i deweloperów komercyjnych; Foster i promować rozwój sieci branżowych i powiązań, zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej, a także promować utworzenie Gry komputerowe Developers Association i konferencji; Assist absolwentów Akademii znaleźć pracę w branży i pracodawców do zatrudniania przeszkolonych i wykwalifikowanych pracowników; Sojusze z innymi instytucjami, zarówno w Australii, jak i międzynarodowym, w celu promowania i rozwijania szkoleniowych dla przemysłu; Foster i wspieranie rozwoju nowych i małych przedsiębiorstw, oferując możliwości tworzenia sieci, mentoring i pomieszczenia biurowe w zakresie usług wsparcia oraz Pomagają i oferują zakwaterowanie dla studentów, mieszkalnych uczestników rynku, najemców, klientów i / lub pracowników oraz właścicieli nowych i małych przedsiębiorstw.

SYDNEY CAMPUS

Kampus Sydney znajduje się w samym sercu Sydney przemysłu gier, otoczony zarówno ustalonych deweloperów i niezależnych studiów. Sydney jest także domem dla największego australijskiego studia, efektów wizualnych Animal Logic, który rutynowo zatrudnić AIE na bardzo poszukiwane absolwentów. Studentów studiujących na kampusie Sydney mają szczęście być otoczony gier i filmów kwitnącej społeczności i są wyposażone w wiele możliwości, w tym sieciowych imprez, festiwali filmowych i gier plus wydarzeń branżowych.

MELBOURNE CAMPUS

Melbourne jest w czołówce rozwoju gier w Australii. Od momentu otwarcia się tutaj w 2004 roku, ugruntowała swoją AIE ma miejsce w lokalnych gry i wizualnej branży produkcyjnej, jak miejsce, w którym studia iść, gdy poszukuje utalentowanych artystów i programistów.

AIE absolwentów pracy na wszystkich poziomach w całej największe studia w Melbourne, a także wiele międzynarodowych z nich i pracował na ogromnej liczby gier w tym przeboju Grand Theft Auto IV (GTA IV, Rockstar Games) i najlepiej sprzedających iPhone Apps system sterowania i Sims 3.

CANBERRA CAMPUS

Kampus AIE Canberra znajduje się w pełnej zieleni Watson przedmieściach tuż na północ od centrum miasta. AIE Canberra, pierwszy kampus AIE, powstała w 1996 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na 3D Gry artystów i programistów. Nasz przemysł doświadczonych nauczycieli kierować uczniów przez naszych kursów do zatrudnienia na wszystkich ważniejszych gier i animacji 3d studio w Australii, a także wielu znanych na całym świecie firm.

Canberra znajdują się jedne z największych na świecie najbardziej znanych i innowacyjnych twórców gier, symulacji i wizualizacji wraz z oprogramowaniem studiami produkcyjnymi najnowocześniejszych. Mamy bliskie związki z hakiem Games Studios i Zbliżone z Dreamgate Studios.

Nasza współpraca z Canberra Institute of Technology (CIT) w Bachelor of oczywiście wirtualne światy i gry Degree umożliwia studentom dostęp do wielu zasobów w tym obszerne biblioteki, zakwaterowanie dla studentów i innych usług wsparcia.

Adelaide CAMPUS

AIE Adelaide jest nasz najnowszy kampus i oferuje najnowsze tworzenia gier, programowania gier, animacji 3D i efektów wizualnych w edukacji marki nowej, stanu obiektów sztuki. Kampus znajduje się w samym sercu Adelaide CBD, na 32 Grenfell ulicy (obok miasta Krzyża Food Court). Sąsiedzi kampusu główne studia filmowe, takie jak gry Rising Sun Pictures, sześć stóp Kid i Mighty Brytania. To jest ulica z dala od tętniącego życiem Rundle Mall, który jest domem dla niektórych z najlepszych sklepów, kawiarni, podcieniami i atrakcji Adelaide.

SEATTLE CAMPUS

Nasza Seattle, WA kampus znajduje się w samym sercu miasta, przy Seattle Center - tuż obok kultowego Space Needle. Piasta dawna na przemysł gier komputerowych, Seattle znajduje się zawór, studia, jak i Nintendo Bungie Ameryki, wraz z niezliczonymi wschodzących niezależnych studiach gry. Wygodne opcje transportu publicznego, mnóstwo zabawy i świetne restauracje sprawiają, Seattle Center świetna lokalizacja dla naszych studentów.

Seattle jest kwitnącym miastem pełnym atrakcji! Podczas gdy w Seattle Center, zapoznaj się z Space Needle, Muzeum Experience Music Project, lub Pacific Science Center. W zasięgu ręki są Pike Place Market, Muzeum Sztuki w Seattle, a piękne Seattle Public Library. Rozgałęzia się tylko trochę dalej i zbadać międzynarodowego obszaru, Woodland Park Zoo, Muzeum Historii i Przemysłu, lub Muzeum lotu!

LAFAYETTE CAMPUS

Nasz kampus Lafayette znajduje się w regionie Acadiana, serce Cajun i kreolski francuski Luizjanie. Nasz kampus mieści się w Luizjanie Immersive Technologies Przedsiębiorczości (LITE) budynku w sąsiedztwie Uniwersytetu Louisiana w Lafayette. LITE jest wciągające wizualizacji 3D i wysokiej wydajności obliczeniowej Resource Center, hosting klientów w sektorach przemysłu, rządu i wyższych uczelni handlowych. Partnerstwo AIE na maszynie z Opportunity (OM) i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Lafayette (LEDA) daje nam możliwość, aby dać więcej życia w rozwijającej się branży mediów cyfrowych w Lafayette.

Dzięki różnorodnej kultury, światowej sławy kuchni i tętniącej życiem historii, Lafayette jest naprawdę wyjątkowym miastem, które oferuje nieograniczone możliwości dla studentów zanurzyć się w. Z lokalnych atrakcji, takich jak Vermilionville Acadian Village, Muzeum Historii Naturalnej Lafayette, Acadiana Centrum Sztuki, Muzeum Sztuki Uniwersytetu i fabryki Avery Island Tabasco, Lafayette i Acadiana coś dla siebie! Nazwany "najsmaczniejsze miasto w południowej" Southern Living Magazine, Lafayette oferuje jedyne w swoim rodzaju kuchni z restauracji, takich jak Blue Dog Cafe, Jolie, The French Press i Prejean za oferując Cajun i potraw Creole stylu, że wyśle ​​do smaku pąki na przejażdżkę emocji!

Lafayette jest domem dla niektórych z najlepszych festiwali muzycznych na świecie, takich jak Festival Internationale de Louisiane, festiwale Acadiens, Festiwalu Muzyki Łacińskiej i innych wydarzeń, takich jak Śródmieście Alive, Rhythms na rzece i Bach lunch. Festiwale odgrywają kluczową rolę w kulturze i różnorodności tego obszaru z różnych festiwali dzieje się w obszarze prawie każdy weekend!

CAMPUS ONLINE

AIE jest online Campus spontanicznie wpadł do życia pod koniec 2012 roku jako dedykowany celu opracowania i wprowadzenia kursy online AIE, który prowadzimy od 2005 roku, do odbiorców na całym świecie. Campus Online jest obsadzone przez przyjaznych ludzi, którzy i wychodzących Dokładamy wszelkich starań, aby wstrzyknąć doświadczenie na wszystkie dostawy AIE i komunikacji kursu. Wszyscy nasi nauczyciele są napędzane, namiętny i doświadczonych pedagogów.

Nasz zespół jest doświadczony w administracji korespondencji on-line i komunikacji, a staramy się uzyskać studentów posortowane w trakcie ich wyboru tak gładko, jak to możliwe. Zapewniamy, że są one wyposażone we wszystkie wymagane dokumenty za pośrednictwem poczty elektronicznej i oprogramowania, które jest delegowanych do każdego zapisanego studenta.

Campus Online oferuje szereg kursów, specjalizujących się w tworzeniu gier, projektowania gier, animacji 3D i programowania. Kursy prowadzone są w klasach wirtualnych za pośrednictwem Adobe Connect i są elastyczne opcje dla tych, którzy są zbyt zajęci, aby utrzymać z harmonogramem studiów. Po prostu daj nam znać, co swoje cele badania są i będziemy pracować do swoich potrzeb jak najlepiej potrafimy.

Jeśli jesteś nauczycielem szkoły średniej i są zainteresowani nam zorganizowanie pokrywane kursy dla szkoły, możemy obsługiwać kurs dla Ciebie, lub możemy szkolić się do dostarczenia przedmiotu do klasy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Academy of Interactive Entertainment

Kurs Podstawy tworzenia gier pozwoli na tworzenie gier 3D przy użyciu potężnego silnika gry Unity 3D. Studenci zostaną wprowadzone do standardowych narzędzi i technik z b ... [+]

Test Podstawy tworzenia gier Oczywiście będzie można do tworzenia gier 3D przy użyciu potężnego silnika gry Unity 3D. Studenci zostaną wprowadzone do standardowych narzędzi i technik z branży tworzenia gier. Kurs obejmuje:

Użyj C # do tworzenia gier w Unity 3D Więcej informacji na temat mechaniki gry i jak je realizować Tworzenie gier szybciej nauczysz się szybkiego prototypowania Przeglądaj komponenty Unity3D i skryptów do generowania poziomy, efekty specjalne, interfejsu użytkownika i logiki gry Aktywa import grafiki do gier Zarządzanie projektami z wykorzystaniem kontroli wersji i narzędzia do współpracy Pomyślne zakończenie przyznano Certyfikat III Informacji, mediów cyfrowych i technologii ... [-]
Australia Sydnej Melbourne Canberra Adelaida Australia Online Stany Zjednoczone Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Pert  + 8 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
10 - 20 tyg.
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Academy of Interactive Entertainment

Podstawy animacji 3D ma za zadanie zapoznanie studentów z wielu dostępnych możliwości rozwoju zawodowego dla artystów 3D, animatorów i projektantów. Ten kurs daje student ... [+]

Podstawy animacji 3D ma na celu wprowadzenie studentów do wielu możliwości rozwoju zawodowego dostępnymi dla artystów 3D, animatorów i projektantów. Ten kurs daje studentowi zrozumienie twórczego potencjału oprogramowania animacji 3D stosowanej w przemyśle gier, filmów i efekty wizualne.

Kurs obejmuje podstawy animacji 3D w tym:

Modelowanie 3D Teksturowanie ożywienie oświetlenie Wiadczenia projekty postaci Środowisko projektowe Krótki film produkcji

Kurs kończy się w zakładzie produkcyjnym, w którym uczniowie będą pracować razem, aby stworzyć krótki film animowany. Studenci zacząć od planowania ich animację z koncepcji sztuki i storyboardy, modelowanie i animowanie swoje projekty podczas całego procesu produkcji i wykończenia edytując dźwięk, muzykę i efekty specjalne do produktu końcowego.... [-]

Australia Sydnej Melbourne Canberra Adelaida Australia Online Stany Zjednoczone Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Pert  + 8 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
10 - 20 tyg.
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Dyplom absolwenta

Academy of Interactive Entertainment

Graduate Diploma in Management (nauka) jest oczywiście jeden rok, który jest doskonałym kick-start dla absolwentów, którzy chcą nauczyć się tworzyć własne rozpoczęcie dzi ... [+]

Graduate Diploma in Management (Nauka) Jest to oczywiście jeden rok, który jest doskonałym kick-start dla absolwentów, którzy chcą nauczyć się tworzyć własne rozpoczęcie działalności mediów cyfrowych. Kurs ma na celu zapoznanie studentów z towarzyszących wymaganych umiejętności przedsiębiorczych i możliwości w szybko rozwijającej niezależnych gier, animacji i treści cyfrowych branży.

Praca

Kurs ten ma na celu przekazanie studentom umiejętności w zakresie zarządzania i prowadzenia własnych twórczych przedsiębiorstw medialnych. Stanowiskach i tytuły różnią się w różnych sektorach przemysłu. Możliwe tytuły pracy i role odpowiednich do tego kwalifikacji obejmują:... [-]

Australia Sydnej Melbourne Canberra Adelaida Australia Online Stany Zjednoczone Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Pert  + 8 Więcej
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom wyższego stopnia

Academy of Interactive Entertainment

Wyższy dyplom Screen Media to dwa lata, oczywiście w pełnym wymiarze czasu, który został zaprojektowany, aby dostać się do świata filmu, telewizji i efektów wizualnych. J ... [+]

Wyższy dyplom Screen Media to dwa lata, oczywiście w pełnym wymiarze czasu, który został zaprojektowany, aby dostać się do świata filmu, telewizji i efektów wizualnych. Jest to praktyczny kurs zaprojektowany, aby zapewnić najlepsze wykształcenie techniczne z wykorzystaniem najnowszych state-of-the-art technologii.

Kurs ten został napisany w porozumieniu z wiodącymi filmów i efekty wizualne typu studio, co pozwala wykonać imponujące projekty filmowe, które prezentują swoje umiejętności i stworzyć profesjonalny show-kołowrotek zaimponować potencjalnych pracodawców.

Treść kursu Rok

Uczniowie rozwijają swoje umiejętności w modelowaniu 3D, teksturowania UVW unwrapping, takielunek, animacji, oświetlenia, przy użyciu kamery, renderowania i compositingu. Studenci będą koncepcji, modelu i animacji postaci, poziomy projekt gry, tworzyć wysokiej szczegóły stworzeń, budować realistyczne środowiska i jednostek krótki film animowany.... [-]

Australia Melbourne Sydnej Stany Zjednoczone USA Online Pert Adelaida Canberra Seattle Lafayette Australia Online Campbellsville  + 8 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Academy of Interactive Entertainment

Twórcy gry są wizjonerzy i ewangeliści dla projektu rozwoju gry. Oni żerują na nowe pomysły i zawsze myśleć o tym, jak użytkownicy będą rozmawiać i korzystać z doświadcze ... [+]

Twórcy gry są wizjonerzy i ewangeliści dla projektu rozwoju gry. Oni żerują na nowe pomysły i zawsze myśleć o tym, jak użytkownicy będą rozmawiać i korzystać z doświadczenia, że ​​już utworzony. Wielki projektant gier posiada połączenie wiedzy technicznej, umiejętności artystycznych i co najważniejsze, umiejętność porozumiewania się i rozumienia ludzi.

Projektanci spędzają znaczną ilość czasu pisanie szczegółowych dokumentów określających mechanikę gry, środowisk, grywalnych postaci i nemezis gry. Szczegół ten rozciąga się aż do, jak dana pozycja może się zachowywać, być animowane i dźwięk.

Projekt Gry strumień Advanced Diploma of Professional Development gra jest dwa lata, w pełnym wymiarze czasu oczywiście napisany przez doświadczonych projektantów gier, w porozumieniu z lokalnymi i międzynarodowymi studiami, do produkcji innowacyjnych absolwentów, którzy będą prowadzić kolejną generację rozwoju gry.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online Seattle Australia Melbourne Sydnej Canberra Adelaida Pert Australia Online Lafayette Campbellsville  + 8 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Academy of Interactive Entertainment

Programiści gry jazdy proces rozwoju gry; stworzenie ram, funkcjonalność i interakcji w grze. Traktowane jako istotny składnik w procesie rozwoju, programiści gry są wyso ... [+]

Programiści gry jazdy proces rozwoju gry; stworzenie ram, funkcjonalność i interakcji w grze. Traktowane jako istotny składnik w procesie rozwoju, programiści gry są wysoko cenione i stale popytu.

Advanced Diploma of Professional Development Programowanie gier specjalizujący się w grze, został opracowany w odpowiedzi na potrzeby przemysłu i trwa dwa lata w pełnym wymiarze czasu.

Treść kursu Rok

Pierwszy rok Advanced Diploma jest rok fundacji, ma na celu zapewnienie studentom zaawansowanych umiejętności programowania gier. Kurs trwa studentów poprzez językach i technologiach stosowanych w dużej mierze przez przemysł gier, w tym C, C ++, C #, biblioteki OpenGL, gry i kontroli wersji, jak i rozwijających się matematyki, rozwiązywanie problemów, oraz praktyczne umiejętności programowania. Choć oczywiście zajmuje podejście do gry, jest także odpowiedni dla każdego, kto chce dowiedzieć się w czasie rzeczywistym umiejętności tworzenia aplikacji, które są bardzo poszukiwane we wszystkich dziedzinach programowania i symulacji.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online Australia Sydnej Canberra Melbourne Adelaida Pert Seattle Lafayette Australia Online Campbellsville  + 8 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Academy of Interactive Entertainment

Programiści gry jazdy proces rozwoju gry; stworzenie ram, funkcjonalność i interakcji w grze. Traktowane jako istotny składnik w procesie rozwoju, programiści gry są wyso ... [+]

Programiści gry jazdy proces rozwoju gry; stworzenie ram, funkcjonalność i interakcji w grze. Traktowane jako istotny składnik w procesie rozwoju, programiści gry są wysoko cenione i stale popytu.

Advanced Diploma of Professional Development Programowanie gier specjalizujący się w grze, został opracowany w odpowiedzi na potrzeby przemysłu i trwa dwa lata w pełnym wymiarze czasu.

Treść kursu Rok

Pierwszy rok Advanced Diploma jest rok fundacji, ma na celu zapewnienie studentom zaawansowanych umiejętności programowania gier. Kurs trwa studentów poprzez językach i technologiach stosowanych w dużej mierze przez przemysł gier, w tym C, C ++, C #, biblioteki OpenGL, gry i kontroli wersji, jak i rozwijających się matematyki, rozwiązywanie problemów, oraz praktyczne umiejętności programowania. Choć oczywiście zajmuje podejście do gry, jest także odpowiedni dla każdego, kto chce dowiedzieć się w czasie rzeczywistym umiejętności tworzenia aplikacji, które są bardzo poszukiwane we wszystkich dziedzinach programowania i symulacji.... [-]

Australia Sydnej Melbourne Canberra Stany Zjednoczone Seattle Lafayette USA Online Adelaida Australia Online Campbellsville Pert  + 8 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

AIE Screen Showreel

Study Online