Academy of Interactive Entertainment

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Akademia Interactive Entertainment (AIE) jest przyznawana w Australii większość animacji 3D, projektowanie gier i FX wizualnych pedagog. Stworzony jako organizacja non-profit, aby rozwijać twórcze sektora cyfrowego, AIE pionierem w rozwoju specjalistycznych kwalifikacji do gier i nadal do innowacji poprzez partnerstwa z branży i dynamicznego nauczania.

Kursy AIE są praktyczne, kariera skoncentrowany i dostarczane przez doświadczonych nauczycieli przemysłu w pracy w studio na poważnie i twórczo zabawy wymagających. AIE i to absolwenci są laureatami wielu nagród na przestrzeni lat, w tym wymienieni 2007 australijski Mały Szkolenia Dostawcy Roku.

AIE Charter Podstawowe cele nie-for-profit Akademia Interactive Entertainment to:

Zapewnienie publicznego dostępu akredytowanego, Przemysł sponsorowany komercyjnych i pełne kursy i programy odpowiednie dla branży interaktywnej rozrywki, w tym kursów w animacji 3D, Informatyk, muzyki i filmu; Organizują kursy monitorowane przez odpowiednie Inkubator dostawców branżowych i szkoleń dostosowanych do zaspokojenia popytu w branży; Promowanie rozwoju regionalnego silnego przemysłu i wspierać rozwój możliwości zatrudnienia w przemyśle; Podejmowanie działań w zakresie badań i rozwoju w związku z dostawcami z branży i deweloperów komercyjnych; Foster i promować rozwój sieci branżowych i powiązań, zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej, a także promować utworzenie Gry komputerowe Developers Association i konferencji; Assist absolwentów Akademii znaleźć pracę w branży i pracodawców do zatrudniania przeszkolonych i wykwalifikowanych pracowników; Sojusze z innymi instytucjami, zarówno w Australii, jak i międzynarodowym, w celu promowania i rozwijania szkoleniowych dla przemysłu; Foster i wspieranie rozwoju nowych i małych przedsiębiorstw, oferując możliwości tworzenia sieci, mentoring i pomieszczenia biurowe w zakresie usług wsparcia oraz Pomagają i oferują zakwaterowanie dla studentów, mieszkalnych uczestników rynku, najemców, klientów i / lub pracowników oraz właścicieli nowych i małych przedsiębiorstw.

SYDNEY CAMPUS

Kampus Sydney znajduje się w samym sercu Sydney przemysłu gier, otoczony zarówno ustalonych deweloperów i niezależnych studiów. Sydney jest także domem dla największego australijskiego studia, efektów wizualnych Animal Logic, który rutynowo zatrudnić AIE na bardzo poszukiwane absolwentów. Studentów studiujących na kampusie Sydney mają szczęście być otoczony gier i filmów kwitnącej społeczności i są wyposażone w wiele możliwości, w tym sieciowych imprez, festiwali filmowych i gier plus wydarzeń branżowych.

MELBOURNE CAMPUS

Melbourne jest w czołówce rozwoju gier w Australii. Od momentu otwarcia się tutaj w 2004 roku, ugruntowała swoją AIE ma miejsce w lokalnych gry i wizualnej branży produkcyjnej, jak miejsce, w którym studia iść, gdy poszukuje utalentowanych artystów i programistów.

AIE absolwentów pracy na wszystkich poziomach w całej największe studia w Melbourne, a także wiele międzynarodowych z nich i pracował na ogromnej liczby gier w tym przeboju Grand Theft Auto IV (GTA IV, Rockstar Games) i najlepiej sprzedających iPhone Apps system sterowania i Sims 3.

CANBERRA CAMPUS

Kampus AIE Canberra znajduje się w pełnej zieleni Watson przedmieściach tuż na północ od centrum miasta. AIE Canberra, pierwszy kampus AIE, powstała w 1996 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na 3D Gry artystów i programistów. Nasz przemysł doświadczonych nauczycieli kierować uczniów przez naszych kursów do zatrudnienia na wszystkich ważniejszych gier i animacji 3d studio w Australii, a także wielu znanych na całym świecie firm.

Canberra znajdują się jedne z największych na świecie najbardziej znanych i innowacyjnych twórców gier, symulacji i wizualizacji wraz z oprogramowaniem studiami produkcyjnymi najnowocześniejszych. Mamy bliskie związki z hakiem Games Studios i Zbliżone z Dreamgate Studios.

Nasza współpraca z Canberra Institute of Technology (CIT) w Bachelor of oczywiście wirtualne światy i gry Degree umożliwia studentom dostęp do wielu zasobów w tym obszerne biblioteki, zakwaterowanie dla studentów i innych usług wsparcia.

Adelaide CAMPUS

AIE Adelaide jest nasz najnowszy kampus i oferuje najnowsze tworzenia gier, programowania gier, animacji 3D i efektów wizualnych w edukacji marki nowej, stanu obiektów sztuki. Kampus znajduje się w samym sercu Adelaide CBD, na 32 Grenfell ulicy (obok miasta Krzyża Food Court). Sąsiedzi kampusu główne studia filmowe, takie jak gry Rising Sun Pictures, sześć stóp Kid i Mighty Brytania. To jest ulica z dala od tętniącego życiem Rundle Mall, który jest domem dla niektórych z najlepszych sklepów, kawiarni, podcieniami i atrakcji Adelaide.

SEATTLE CAMPUS

Nasza Seattle, WA kampus znajduje się w samym sercu miasta, przy Seattle Center - tuż obok kultowego Space Needle. Piasta dawna na przemysł gier komputerowych, Seattle znajduje się zawór, studia, jak i Nintendo Bungie Ameryki, wraz z niezliczonymi wschodzących niezależnych studiach gry. Wygodne opcje transportu publicznego, mnóstwo zabawy i świetne restauracje sprawiają, Seattle Center świetna lokalizacja dla naszych studentów.

Seattle jest kwitnącym miastem pełnym atrakcji! Podczas gdy w Seattle Center, zapoznaj się z Space Needle, Muzeum Experience Music Project, lub Pacific Science Center. W zasięgu ręki są Pike Place Market, Muzeum Sztuki w Seattle, a piękne Seattle Public Library. Rozgałęzia się tylko trochę dalej i zbadać międzynarodowego obszaru, Woodland Park Zoo, Muzeum Historii i Przemysłu, lub Muzeum lotu!

LAFAYETTE CAMPUS

Nasz kampus Lafayette znajduje się w regionie Acadiana, serce Cajun i kreolski francuski Luizjanie. Nasz kampus mieści się w Luizjanie Immersive Technologies Przedsiębiorczości (LITE) budynku w sąsiedztwie Uniwersytetu Louisiana w Lafayette. LITE jest wciągające wizualizacji 3D i wysokiej wydajności obliczeniowej Resource Center, hosting klientów w sektorach przemysłu, rządu i wyższych uczelni handlowych. Partnerstwo AIE na maszynie z Opportunity (OM) i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Lafayette (LEDA) daje nam możliwość, aby dać więcej życia w rozwijającej się branży mediów cyfrowych w Lafayette.

Dzięki różnorodnej kultury, światowej sławy kuchni i tętniącej życiem historii, Lafayette jest naprawdę wyjątkowym miastem, które oferuje nieograniczone możliwości dla studentów zanurzyć się w. Z lokalnych atrakcji, takich jak Vermilionville Acadian Village, Muzeum Historii Naturalnej Lafayette, Acadiana Centrum Sztuki, Muzeum Sztuki Uniwersytetu i fabryki Avery Island Tabasco, Lafayette i Acadiana coś dla siebie! Nazwany "najsmaczniejsze miasto w południowej" Southern Living Magazine, Lafayette oferuje jedyne w swoim rodzaju kuchni z restauracji, takich jak Blue Dog Cafe, Jolie, The French Press i Prejean za oferując Cajun i potraw Creole stylu, że wyśle ​​do smaku pąki na przejażdżkę emocji!

Lafayette jest domem dla niektórych z najlepszych festiwali muzycznych na świecie, takich jak Festival Internationale de Louisiane, festiwale Acadiens, Festiwalu Muzyki Łacińskiej i innych wydarzeń, takich jak Śródmieście Alive, Rhythms na rzece i Bach lunch. Festiwale odgrywają kluczową rolę w kulturze i różnorodności tego obszaru z różnych festiwali dzieje się w obszarze prawie każdy weekend!

CAMPUS ONLINE

AIE jest online Campus spontanicznie wpadł do życia pod koniec 2012 roku jako dedykowany celu opracowania i wprowadzenia kursy online AIE, który prowadzimy od 2005 roku, do odbiorców na całym świecie. Campus Online jest obsadzone przez przyjaznych ludzi, którzy i wychodzących Dokładamy wszelkich starań, aby wstrzyknąć doświadczenie na wszystkie dostawy AIE i komunikacji kursu. Wszyscy nasi nauczyciele są napędzane, namiętny i doświadczonych pedagogów.

Nasz zespół jest doświadczony w administracji korespondencji on-line i komunikacji, a staramy się uzyskać studentów posortowane w trakcie ich wyboru tak gładko, jak to możliwe. Zapewniamy, że są one wyposażone we wszystkie wymagane dokumenty za pośrednictwem poczty elektronicznej i oprogramowania, które jest delegowanych do każdego zapisanego studenta.

Campus Online oferuje szereg kursów, specjalizujących się w tworzeniu gier, projektowania gier, animacji 3D i programowania. Kursy prowadzone są w klasach wirtualnych za pośrednictwem Adobe Connect i są elastyczne opcje dla tych, którzy są zbyt zajęci, aby utrzymać z harmonogramem studiów. Po prostu daj nam znać, co swoje cele badania są i będziemy pracować do swoich potrzeb jak najlepiej potrafimy.

Jeśli jesteś nauczycielem szkoły średniej i są zainteresowani nam zorganizowanie pokrywane kursy dla szkoły, możemy obsługiwać kurs dla Ciebie, lub możemy szkolić się do dostarczenia przedmiotu do klasy.

Lokalizacje

Sydnej

Academy of Interactive Entertainment - Sydney

Address
Level 2
Wentworth Park Grandstand
Wattle Street
Ultimo NSW 2007

Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia
Telefon
+61 2 8514 8800

Melbourne

Academy of Interactive Entertainment - Melbourne

Address
Tower 4, Atrium Level
World Trade Centre
18-38 Siddeley Street
Melbourne VIC

3005 Melbourne, Wiktoria, Australia
Telefon
+61 3 9820 8201

Canberra

Academy of Interactive Entertainment - Canberra

Address
Block E
Canberra Technology Park
49 Phillip Avenue
Watson ACT

2602 Canberra, Terytorium Stolicy Australii, Australia
Telefon
+61 2 6162 5131

Adelaida

Academy of Interactive Entertainment - Adelaide

Address
Level 3
32 Grenfell Street
Adelaide
SA 5000

5000 Adelaida, Południowa Australia, Australia
Telefon
+61 8 7325 6300

Australia Online

Address
Australia Online
Australia Online, Australia

Lafayette

Academy of Interactive Entertainment (AIE) - Lafayette

Address
LITE, Louisiana Immersive Technologies Enterprise @ 537 Cajundome Boulevard, Suite 211, Lafayette, LA 70506
70506 Lafayette, Luizjana, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 337-456-1848

Seattle

Academy of Interactive Entertainment - Seattle

Address
AIE Seattle is located in the Seattle Center Armory (formerly the Center House) @ 305 Harrison St, Suite 405, Seattle, WA 98109
98109 Seattle, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 206-428-6350

USA Online

Address
USA Online, Stany Zjednoczone

Campbellsville

Address
Campbellsville, Kentucky, Stany Zjednoczone