Leadership Community College KSA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wstęp do LCC KSA

Leadership Community College (LCC)Z Akademii Oxford dla angielskich i Studia biznesowe (założony w 2005), jest liderem w jakości edukacji społeczności uczelni dla licealistów i specjalistów pracujących.

Leadership Community College (LCC) Jest to nowocześnie urządzony obiekt kampus nauczanie w przestronnych salach, informacja centrum komputerowe, biblioteka i nowoczesnej auli audytoryjnej. Obiekt wyposażony jest w napowietrznej audiowizualnym i komputerowym laboratorium dydaktycznego do nauczania zarządzania przedsiębiorstwem. Kampus jest wewnątrz Sultan Mall, która ma nowoczesną food court, kawiarnie, nowoczesne butiki oraz przestronny parking.

LCC akademickich wydziału nauczania składa się zarówno wykwalifikowanych sztabów naukowych krajowych i zagranicznych, którzy ukończyli w stopniach biznesu z MBA, studiów i Ph.D. stopnie z KSA, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Europie, Azji i Australii.

Przywództwo Community College (LCC) jest teraz przyjmując rejestracji o dopuszczenie do jego Dyplom programów biznesowych, które są zatwierdzone przez Arabię ​​Saudyjską Technicznej Zawodowego Corporation i międzynarodowo uznanymi przez Spółkę UK Pearsona. Pearson, największa w Wielkiej Brytanii badania organu przyznającego oferuje kwalifikacji akademickich i zawodowych, które są uznawane na całym świecie i ławki oznakowane i przyznaje Edexcel i BTEC kwalifikacji Pearson jest obecnie wiodącą na świecie firmą Learning, z 40.000 pracowników w ponad 70 krajach pracuje, aby pomóc ludziom w każdym wieku, aby edukacja wymiernego postępu w ich życiu poprzez naukę.

Lokalizacje

Jeddach

LCC - Leadership Community College

Address
PO Box 140666
Batarji st. Al Zahra Dist. - Sultan Mall, Jeddah, Saudi Arabia

Jeddach, Prowincja Mekka, Arabia Saudyjska
Telefon
+966 12 692 7225