Przeczytaj oficjalny opis

O CENTRUM SZKOLENIA SIECI BIZNESOWEJ (GBNTC)

Założona w 1993 r. Gulf Business Network Group (GBN) rozwinęła się w jedną z największych sieci biznesowych w regionie Zatoki Perskiej, oferując profesjonalne doradztwo i specjalistyczne usługi techniczne o wartości dodanej w ciągle rozwijających się obszarach w zakresie uzdatniania wody, automatyzacji i ochrony środowiska. .

Centrum szkoleniowe Gulf Business Network (GBNTC), spółka zależna GBN założona w 2006 roku, oferuje wysokiej jakości szkolenia wewnętrzne i programy certyfikacyjne w zakresie zarządzania biznesem, technologii informatycznych, badań zrównoważonego rozwoju, środowiska i infrastruktury, inżynierii i nauk o życiu. GBNTC oferuje również wysokiej jakości i unikalne programy szkolenia zawodowego dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się nowych umiejętności związanych z konkretnym zawodem lub zawodem.

Wszystkie programy szkoleniowe i kursy oferowane przez GBNTC są specjalnie dostosowane do konkretnych potrzeb naszych delegatów i zainteresowanych organizacji. Organizujemy te szkolenia we współpracy z kursami szkoleniowymi Arabia. Nasze programy mają na celu pomoc tym organizacjom, które chcą, aby ich pracownicy podnieśli swoje umiejętności i wiedzę w wielu dziedzinach. GBNTC zamierza także otworzyć programy szkoleniowe i certyfikaty, które są odpowiednie dla budżetu większości organizacji i poziomu umiejętności ich pracowników.

Nasze kursy cieszą się popularnością wśród starszych liderów biznesu i myśli, profesjonalistów, konsultantów, a nawet akademików z upływem czasu. Obecnie możesz wybierać spośród wielu kursów z następujących dziedzin:

 • Zarządzanie przedsiębiorstwem
 • Technologia informacyjna
 • Środowisko
 • Badania zrównoważonego rozwoju
 • Szkolenie zawodowe
 • Nauki o życiu
 • Szkolenie w zakresie ognia, bezpieczeństwa i materiałów niebezpiecznych

W naszych dążeniach do podniesienia poziomu umiejętności regionalnych profesjonalistów biznesowych, będziemy dodawać nowe programy i certyfikaty od czasu do czasu. Na razie możemy z dumą stwierdzić, że zespół wysoko wykwalifikowanych i certyfikowanych specjalistów, każdy ekspert w swojej dziedzinie, dostarcza te kursy uczestnikom pochodzącym z różnych krajów regionu Zatoki Perskiej. Co najważniejsze, nasi absolwenci są zatrudnieni w jednych z największych organizacji w GCC i innych częściach świata.

Ostatni, ale nie mniej ważny; szybko przekształcamy się w najlepsze zasoby szkoleniowe, szczególnie w regionie MENA. Nawiązujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami, aby być na bieżąco z nowymi technologiami i aktualizować nasze programy. Dążymy do tego, aby zapewnić unikalne doświadczenie edukacyjne, które pozwala spełnić potrzeby Twojej organizacji i osiągnąć nowy poziom sukcesu.

WIZJA I MISJA

Założona w 1993 roku Grupa Gulf Business Network (GBN) rozwinęła się w jedną z największych sieci biznesowych w regionie. Centrum szkoleniowe Gulf Business Network (GBNTC), spółka zależna GBN, założona w 2006 roku, specjalizuje się w niestandardowych wewnętrznych szkoleniach certyfikacyjnych opartych na specyficznych potrzebach organizacji. GBNTC zapewni te szkolenia dla osób w organizacjach, które chcą poprawić swoich pracowników w różnych specjalistycznych dziedzinach nauki. GBNTC to miejsce, w którym firmy zainteresowane są szkoleniem swoich pracowników i certyfikowaniem ich w specjalnych obszarach studiów od znanych instytutów i czołowych w dziedzinie naukowców, konsultantów i prezenterów. Zobowiązujemy się zapewnić unikalne doświadczenie edukacyjne, które jest specjalnie zaprojektowane dla potrzeb Twojej organizacji.

Naszą misją jest udzielanie ludziom wiedzy, gdzie mogą się uczyć i doskonalić na swoich kierunkach.

Naszą wizją jest stać się wiodącym centrum szkoleniowym w regionie, które pomoże budować lepsze społeczeństwo, społeczność i siłę roboczą, zapewniając wysokiej jakości szkolenia.

Nasze wartości:

 • Szacunek: Oferujemy środowisko uczenia się, które obejmuje różnorodność między pomysłami i ludźmi.
 • Doskonałość: oferujemy doskonałość i jakość naszym uczestnikom programu.
 • Kreatywność: wspieramy nowe pomysły i pobudzamy kreatywność w naszych klasach, prowadząc do bardziej efektywnego uczenia się.
 • Uczciwość: traktujemy wszystkich naszych delegatów uczciwie, sprawiedliwie i etycznie.
 • Usługa: Otrzymasz najwyższy poziom najwyższej jakości usług dla klientów.
 • Uczenie się przez całe życie: wierzymy w oferowanie takiego środowiska naszym delegatom, którzy kultywują uczenie się przez całe życie.

DLACZEGO GBNTC?

Nawiązujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami, aby nasze programy były aktualne i dopasowane do potrzeb klienta, wymagań branżowych i wymagań rynku. Niezależnie od tego, czy masz tysiące pracowników, czy tylko dwóch, znamy szkolenie, którego potrzebujesz i wiesz, jak najlepiej zapewnić to szkolenie swoim pracownikom. Współpracując z najlepszymi uniwersytetami Ivy i czołowymi ekspertami branżowymi; staramy się zapewnić wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, które jest specjalnie zaprojektowane dla potrzeb Twojej organizacji. Główną usługą świadczoną przez GBNTC jest ułatwianie i organizowanie własnych kursów szkoleniowych od znanych instytutów, które pozwolą jednostkom zdobywać certyfikaty w każdej dziedzinie studiów, co zapewni organizacjom przewagę, która pozwoli im od razu wyprzedzić konkurencyjna arena biznesu.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

GBN Training Centre

Rola zarządzania zasobami ludzkimi ewoluowała, aby pomóc organizacjom osiągnąć ich cele strategiczne i usprawnić działalność. Ten program koncentruje się na umiejętnościa ... [+]

ADVANCE PROGRAM ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI

Rola zarządzania zasobami ludzkimi ewoluowała, aby pomóc organizacjom osiągnąć ich cele strategiczne i usprawnić działalność. Ten program koncentruje się na umiejętnościach centralnych, które różnią się od głównych przynależności do HR, które są kluczowe dla obecnych lub przyszłych specjalistów HR, menedżerów, szefów, nadzorców i władz pracowniczych, którzy chcą budować swoją rentowność, współpracując w szczególności z działem HR w szerokim zakresie stowarzyszeń. . Ten program został zaprojektowany, aby wyposażyć uczestników w zestaw umiejętności i ramy wymagane dla bardziej wyspecjalizowanej i zaawansowanej koncentracji. Dzięki czytaniom, wykładom, prezentacjom grupowym i studiom przypadków w świecie rzeczywistym uczestnicy zyskają lepsze zrozumienie i docenienie koncepcji i zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Ponadto będą mogli prowadzić bez wysiłku w celu budowania silnego zaangażowania pracowników w ramach organizacji i pomagać liderom w uniknięciu wykolejenia i strategicznych środków zapobiegawczych, aby organizacja mogła się rozwijać i skutecznie konkurować. Ten program zapewni uczestnikom podstawowe przygotowanie do tego szybko zmieniającego się środowiska.... [-]

Arabia Saudyjska Al Khobar
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
44 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GBN Training Centre

Rządy krajów Bliskiego Wschodu są w trakcie zmniejszania swojej zależności od dochodów z ropy naftowej i chętnie stymulują turystykę. Według Światowej Organizacji Turysty ... [+]

PROGRAM SZPITALNOŚCI I TURYSTYKI

Rządy krajów Bliskiego Wschodu są w trakcie zmniejszania swojej zależności od dochodów z ropy naftowej i chętnie stymulują turystykę. Według Światowej Organizacji Turystyki ONZ (UNWTO) na Bliskim Wschodzie odnotowano wzrost w sektorze turystycznym z 52 milionami odwiedzających w 2013 r. Przewidywano również, że w 2020 r. Na Bliskim Wschodzie będzie przybywać 101 milionów turystów. przemysł rośnie na całym świecie, organizacje i miejsca docelowe muszą nadal skutecznie wdrażać strategię turystyczną, a także odpowiednio inwestować fundusze, aby poprawić infrastrukturę i jakość usług. Ponadto zarządzanie talentami, wykorzystanie dochodów, marketing, branding i zadowolenie klientów to inne kluczowe obszary, które wymagają odpowiedniej uwagi. Program ma na celu dostarczenie uczestnikom wiedzy i narzędzi, aby skutecznie rozwiązywać problemy i skutecznie spełniać swoje role w branży hotelarsko-turystycznej. Program ten pozwoli uczestnikom dowiedzieć się więcej o kluczowych decyzjach podejmowanych przez menedżerów hotelarskich, a także ocenić alternatywne podejścia do zarządzania.... [-]

Arabia Saudyjska Al Khobar
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
29 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GBN Training Centre

Technologia rozwija się i rozwija z rekordową prędkością. Technologia informacyjna jest siłą wpływającą na organizacje każdej wielkości. Firmy muszą stawić czoła tym szyb ... [+]

PROGRAM IT

Technologia rozwija się i rozwija z rekordową prędkością. Technologia informacyjna jest siłą wpływającą na organizacje każdej wielkości. Firmy muszą stawić czoła tym szybko zmieniającym się środowiskom i wyposażyć się, aby podjąć wyzwanie spowodowane przez siły. Ten program przygotuje profesjonalistów do opracowania strategicznego sposobu myślenia, dopracowania ich technik, zrozumienia podstawowych funkcji biznesowych i ostatecznie zwiększenia wydajności firmy dzięki wykorzystaniu technologii. Uczestnicy dowiedzą się, jak ważne jest wykorzystanie technologii w biznesie, aby uzyskać przewagę strategiczną i poprawić wydajność. Uczestnicy rozwiną swoje umiejętności i wyczucie biznesowe oraz skutecznie zarządzają zespołami, projektami i procesami, aby zapewnić najwyższą wartość.... [-]

Arabia Saudyjska Al Khobar
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
54 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GBN Training Centre

Wymagania stawiane dzisiejszym przywódcom są intensywne. Bez względu na to, jak nieskazitelne umiejętności techniczne - czy to w ich własnej funkcji, czy w ogóle - zawsze ... [+]

PROGRAM PRZYWÓDZTWA

Wymagania stawiane dzisiejszym przywódcom są intensywne. Bez względu na to, jak nieskazitelne umiejętności techniczne - czy to w ich własnej funkcji, czy w ogóle - zawsze są oni proszeni o lepsze wykorzystanie swoich zespołów. Nawet na stosunkowo wczesnych etapach kariery wykonawczej istnieje presja nie tylko na zarządzanie, ale i na prowadzenie. Dzisiejsi odnoszący sukcesy liderzy są gotowi dostosować się i poprawić wydajność zespołu poprzez wyostrzenie umiejętności rozwoju własnego zespołu kierowniczego. Program ten pomoże uczestnikom rozwinąć cechy dobrego lidera, który jest niezbędny dla sukcesu zawodowego i organizacyjnego, szczególnie w trudnych warunkach gospodarczych. Doświadczenia wypływające z tego programu będą miały zastosowanie w środowisku realnym, a uczestnicy będą mogli to powiązać, poprzez codzienną pracę w organizacji.... [-]

Arabia Saudyjska Al Khobar
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
28 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GBN Training Centre

Rozwój osobisty gromadzi działania, które pomagają poprawić życie jednostki, w tym jej karierę, związki, produktywność i inne cele osobiste. Odnosi się również do wszystk ... [+]

PROGRAM ROZWOJU OSOBISTEGO

Rozwój osobisty gromadzi działania, które pomagają poprawić życie jednostki, w tym jej karierę, związki, produktywność i inne cele osobiste. Odnosi się również do wszystkich programów, technik, narzędzi i systemów oceny, które są w stanie wspierać rozwój człowieka na poziomie indywidualnym w organizacji. Ten program został zaprojektowany, aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu ich osobowości, aby mogli efektywnie pracować ze swoją rolą w organizacji i przezwyciężać wyzwania i problemy, które tworzą przeszkody w ich sukcesie. Uczestnicy poznają praktyczne narzędzia, z których mogą korzystać w rzeczywistych sytuacjach życiowych i rozwijać osobowość, która zainspiruje innych do stworzenia pozytywnej atmosfery w organizacji. Zostaną również nauczeni, jak modelować sukces i utrzymywać ścisłe ciągłe doskonalenie.... [-]

Arabia Saudyjska Al Khobar
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
31 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GBN Training Centre

Aby odnieść sukces i dobrze się rozwinąć na wysoce konkurencyjnym rynku, firmy muszą opracować plany marketingowe, które dostosują je do swoich klientów i odróżnią je od ... [+]

PROGRAM SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Aby odnieść sukces i dobrze się rozwinąć na wysoce konkurencyjnym rynku, firmy muszą opracować plany marketingowe, które dostosują je do swoich klientów i odróżnią je od konkurencji. Łatwiej niż kiedykolwiek docierać do docelowych klientów, ale wielu marketerów nie ma możliwości tworzenia atrakcyjnych marek i innowacyjnych praktyk o znaczących rezultatach. Aby zrealizować obietnicę zysków, liderzy marketingu muszą ubiegać się o udział w konkurencyjnym rynku pełnym marek, śledzić ich cele biznesowe i dostarczać znaczące korzyści swoim konsumentom.

Program pomoże uczestnikom poznać podstawowe pojęcia i narzędzia współczesnego zarządzania marketingowego, od segmentacji rynku i pozycjonowania produktu po projektowanie kanałów dystrybucji i strategii komunikacji. Program ten oświeci uczestników i pomoże im przeanalizować i zrozumieć rynki kierowane przez klientów i ich potrzeby, zrozumieć mocne i słabe strony ich konkurentów, wyostrzyć ich zdolność do identyfikowania prawdziwych wartości konsumentów i podkreślać korzyści na coraz bardziej złożonym rynku.... [-]

Arabia Saudyjska Al Khobar
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GBN Training Centre

Przejście na rolę ogólnego zarządzania wymaga szerszej perspektywy. Gdy prowadzisz swoją działalność w zakresie funkcji i codziennych operacji, musisz podejmować decyzje ... [+]

PROGRAM ZARZĄDZANIA

Przejście na rolę ogólnego zarządzania wymaga szerszej perspektywy. Gdy prowadzisz swoją działalność w zakresie funkcji i codziennych operacji, musisz podejmować decyzje w oparciu o strategiczny pogląd na wszystkie podstawowe funkcje biznesowe. Program zarządzania zapewni fundamentalne zrozumienie strategii, finansów, zarządzania ludźmi i zmian organizacyjnych oraz sposobu integracji tych funkcji dla sukcesu organizacji. Zyskasz kluczową wiedzę od ekspertów z każdej dziedziny i zaostrzy proces decyzyjny, aby zastosować zintegrowane podejście do zarządzania firmą.

Wpływ osobistyWykorzystaj informacje, które już posiadasz, do realizacji planów działaniaPoprzez prawdziwe studia przypadków i eksploracje, twoje założenia są kwestionowane i zyskujesz nowe perspektywyAutentycznie wiodąca organizacja i zainspirowanie wyższego poziomu wydajnościDopasuj zasoby do strategii, aby stworzyć bardziej prężną i zwinną organizacjęMetodologia szkolenia... [-]
Arabia Saudyjska Al Khobar
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GBN Training Centre

Nauka zarządzania projektami staje się coraz bardziej złożona. Obecnie firmy w coraz większym stopniu polegają na profesjonalnych projektach lub menedżerach programów, kt ... [+]

PROGRAM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

Nauka zarządzania projektami staje się coraz bardziej złożona. Obecnie firmy w coraz większym stopniu polegają na profesjonalnych projektach lub menedżerach programów, którzy kierują złożonymi projektami, które mają kluczowe znaczenie dla kondycji finansowej i sukcesu firmy. Zaobserwowano, że efektywne zarządzanie projektem obejmuje budowanie i zarządzanie zespołami, kontrolowanie kosztów, opracowywanie harmonogramów, zarządzanie ryzykiem, dotrzymywanie terminów i rozwiązywanie problemów, aby projekty były realizowane na czas i przy założonym budżecie. Ten program będzie kształcił uczestników, dostarczając im sprawdzone techniki od wiodących firm, które dostarczają istotnych informacji i praktycznych narzędzi do zarządzania projektami, portfelami i złożonymi systemami. Uczestnicy będą rozumieli różnorodność projektów, będą mieli dostęp do zestawu profesjonalnych narzędzi do zarządzania projektami i będą mogli wykorzystać swoją wiedzę w swojej obecnej organizacji. Ten program jest odpowiedni dla doświadczonych kierowników projektów, którzy muszą wyjść poza podstawy i mogą zdobywać kredyty PDU na certyfikację PM lub przygotować się do egzaminu PMP... [-]

Arabia Saudyjska Al Khobar
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GBN Training Centre

Znajomość zarządzania łańcuchem dostaw jest bardzo ważna. Zarządzanie łańcuchem dostaw to w rzeczywistości integracja działań, które zamawiają materiały i usługi, przeksz ... [+]

PROGRAM ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHEM DOSTAW

Znajomość zarządzania łańcuchem dostaw jest bardzo ważna. Zarządzanie łańcuchem dostaw to w rzeczywistości integracja działań, które zamawiają materiały i usługi, przekształcają je w produkty pośrednie i produkty końcowe, i dostarczają je za pośrednictwem systemu dystrybucji. Zarządzanie łańcuchem dostaw (SCM) jest zatem istotnym elementem efektywności operacyjnej i profesjonalistów biznesowych, którzy chcą wywrzeć znaczący wpływ na wydajność, efektywność lub rentowność swoich organizacji. Powinni rozważyć poznanie zarządzania łańcuchem dostaw i jego wartości dla firm działających na konkurencyjnym rynku globalnym. Celem tego programu jest zapewnienie uczestnikom rzetelnego zrozumienia poprzez zapoznanie ich z różnymi ważnymi aspektami, które podkreślają logistykę i zarządzanie łańcuchem dostaw.... [-]

Arabia Saudyjska Al Khobar
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
28 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GBN Training Centre

Zasoby ludzkie odgrywają kluczową rolę w rozwoju i utrzymaniu każdej organizacji. Poprzez funkcję zasobów ludzkich pracownicy są zatrudniani, orientowani, wyszkoleni, ... [+]

WPROWADZENIE DO PROGRAMU HR

Zasoby ludzkie odgrywają kluczową rolę w rozwoju i utrzymaniu każdej organizacji. Poprzez funkcję zasobów ludzkich pracownicy są zatrudniani, orientowani, wyszkoleni,

Te moduły programu szkoleniowego zapewniają 10 wysoce interaktywnych sesji, które wprowadzą uczestników w podstawowe elementy zasobów ludzkich w organizacjach i intensywnie ich szkolą w zakresie wdrażania tych elementów w ich działalności. W każdej sesji przewidziano szerokie zastosowanie interaktywnych ćwiczeń i zadań szkoleniowych.

Wpływ osobisty

Na zakończenie tego szkolenia dotyczącego zasobów ludzkich uczestnicy będą mogli:

Zrozumieć rolę zasobów ludzkich w pomaganiu przedsiębiorstwu w osiąganiu większej skuteczności w dostarczaniu produktów i usługDowiedz się, w jaki sposób opracowanie skutecznego programu rekrutacji, selekcji, orientacji i utrzymania pracowników może pomóc firmie w skuteczniejszym osiągnięciu jej celówDowiedz się, w jaki sposób działania z zakresu zasobów ludzkich mogą stworzyć sensowne i skuteczne programy szkoleniowe i rozwojowe oraz procesy zwiększające produktywnośćZrozumieć znaczenie i znaczenie rozwoju skutecznego dostosowania siły roboczej, motywacji pracowników oraz programów i procesów zaangażowania pracowników w celu poprawy wyników firmy MV2PZapoznaj się z rolą programów wynagrodzeń i świadczeń dla rozwoju i utrzymania zaangażowania i motywacji pracownikówDowiedz się, jak opracować skuteczne narzędzia oceny wydajności i programy, które mogą poprawić wydajność firmy i pracownikówDowiedz się, jak uwzględnić trwające zmiany w prawach pracowników i roli organizacji pracowniczych w biznesie, aby zapewnić osiągnięcie celów i celów biznesowychDowiedz się, jak korzystać z różnych skutecznych narzędzi i procedur negocjacyjnych, mediacyjnych i rozwiązywania konfliktów, aby pomóc uczestnikom i ich firmom w skuteczniejszym osiąganiu celów biznesowychZrozumieć znaczenie i potrzebę zasad i procedur w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania bezpieczeństwem w miejscu pracy, tak aby firma, jej... [-]
Arabia Saudyjska Al Khobar
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
21 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku