Przeczytaj oficjalny opis

Andora Aviation Academy znajduje się w Księstwie Andory. Zainspirowany przez grupę pasjonatów lotnictwa, umowa skonfigurować ten wyjątkowy program studiów lotnictwa z rządem Andory i Uniwersytet Andory została podpisana w czerwcu 2015 r.

Andora Aviation Academy oferuje program szkolenia pilotów (18 miesięcy Szybki kurs Tor) i 3-letnie licencjackie lotnictwa Degree uznanego w całej Europie oraz w 47 stanach w sumie (180 ECTS Europejskiego Systemu Transferu Kredyty zgodnie z procesem bolońskim).

Andora Aviation Academy i jej partnerzy oferują szkolenia pilotażowe zatwierdzone zarówno przez USA i Europie: Federal Aviation Administration (FAA) w 14 CFR Part 141 i szkoleń ogólnych lotnictwa pod 14 CFR Part 61 i EASA ATO.0033 (w toku).

Akademia zapewnia profesjonalną uniwersytecki i Lot-szkoleniowy środowiska, które promują najlepsze w swojej klasie standardy lotnicze w zakresie bezpieczeństwa, jakości, standaryzacji i wydajności. Ponadto rozwija umiejętności kierownicze skonsolidować krytycznego myślenia, podejmowania decyzji w złożonych środowiskach, przywództwa i komunikacji.

Na podstawie najnowszych badań uniwersytetu w pilota i kompleksowego szkolenia środowiska, opracowaliśmy metodę nauczania o nazwie "uważny szkolenia", aby studenci mogli poradzić sobie ze złożonymi i nieoczekiwanych sytuacjach i promowania "mind mapping" w studentów. Szkolenia dla pilotów jest ze swej natury kosztowna. Aby obniżyć koszty szkoleń przy zachowaniu wysokich standardów, stworzyliśmy umów, z którymi są "lotnictwo ogólne" przyjazne partnerami w USA. Floryda szczególnie nie cierpi z tego samego pogody często obecne w innych lokalizacjach złej. Wszystkie te zalety przyczyniają się do szybszego ukończenia, standaryzacja jakości kształcenia w oparciu o europejskie wymagania EASA.

Zapewniamy program all-inclusive (bez ukrytych kosztów), który jest dostosowany do specyficznych potrzeb każdego ucznia. Szef szkolenia bezpośrednie kontakty rodziców po zakończeniu każdego etapu.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Andorra Aviation Academy

Aircraft Dispatcher to licencjonowany lotnik certyfikowany przez Administrację Lotnictwa Cywilnego. On / Ona ponosi wspólną odpowiedzialność z kapitanem za bezpieczeństwo ... [+]

Aircraft Dispatcher to licencjonowany lotnik certyfikowany przez Administrację Lotnictwa Cywilnego. On / Ona ponosi wspólną odpowiedzialność z kapitanem za bezpieczeństwo i operacyjną kontrolę lotów pod jego kierunkiem. Aby uzyskać najlepsze praktyki ekonomiczne, obsługę pasażerów i kontrolę operacyjną, Dyspozytor lotniczy analizuje i ocenia informacje meteorologiczne w celu określenia potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa lotu i wyboru najbardziej pożądanej i ekonomicznej trasy lotu, oblicza ilość paliwa wymaganą do bezpiecznego zakończenia lotu zgodnie z typem statku powietrznego, odległością lotu, obsługą techniczną, ograniczeniami, warunkami pogodowymi i minimalnymi wymaganiami dotyczącymi paliwa określonymi w przepisach lotniczych.... [-]

Andora Andorra la Vella
April 2019
2 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Andorra Aviation Academy

Ten program został opracowany w celu spełnienia wymagań dotyczących pozycji załogi lotniczej w europejskiej linii lotniczej i wykonywania pracy jako pilot na amerykańskim ... [+]

Ten program został opracowany w celu spełnienia wymagań dotyczących pozycji załogi lotniczej w europejskiej linii lotniczej i wykonywania pracy jako pilot na amerykańskim statku powietrznym.

Po ukończeniu będziesz mieć kwalifikacje co najmniej:

Licencja komercyjnego licencjonowania EASA CPL i rating instrumentu

Teoria ATPL EASA

EASA MCC Airbus A320 (Multi Crew Cooperation) kurs

FCL 1.055 Angielski Test biegłości

Kwalifikacje handlowe i dotyczące kwalifikacji FAA.

Program można ukończyć za 18 miesięcy. Zapewnia elastyczność podczas szkolenia, umożliwiając studentom, którzy już posiadają PZP EASA, przystąpienie do programu i otrzymanie zniżki.... [-]

Andora Andorra la Vella
April 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Andorra Aviation Academy
Address
Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andora
Witryna
Telefon
+376 736 309