Przeczytaj oficjalny opis

Andorra Aviation Academy znajduje się w Księstwie Andory. Zainspirowana przez grupę entuzjastów lotnictwa, umowa o utworzeniu tego wyjątkowego programu studiów lotniczych z rządem Andory i Uniwersytetem w Andorze została podpisana w czerwcu 2015 roku.

Andorra Aviation Academy oferuje program szkolenia pilotażowego (18-miesięczny kurs Fast Track) i trwa na Uniwersytecie Andorskim 3-letni kurs Bachelor of Aviation uznawany w całej Europie i 47 krajach (180 ECTS European Credits Transfer System według Proces boloński).

Andorra Aviation Academy i jej partnerzy oferują szkolenia pilotażowe zatwierdzone i nadzorowane przez EASA. Akademia zapewnia profesjonalne środowisko uniwersyteckie i szkoleniowe w zakresie lotów, które promuje najlepsze w swojej klasie standardy lotnicze w zakresie bezpieczeństwa, jakości, standaryzacji i wydajności. Ponadto rozwija umiejętności menedżerskie w celu konsolidacji krytycznego myślenia, podejmowania decyzji w złożonych środowiskach, przywództwa i komunikacji.

Opierając się na najnowszych badaniach uniwersyteckich w pilotażowym i złożonym szkoleniu środowiskowym, opracowaliśmy metodę nauczania zwaną „uważnym treningiem”, aby umożliwić uczniom radzenie sobie ze złożonymi i nieoczekiwanymi sytuacjami oraz promować „mapowanie myśli” u uczniów. Szkolenie pilotów jest z natury drogie. Aby obniżyć koszty szkoleń przy zachowaniu wysokich standardów, zawarliśmy umowy z przyjaznymi partnerami „lotnictwa ogólnego” we Francji. Auch (32000, Francja) szczególnie nie cierpi z powodu tej samej niesprzyjającej pogody często występującej w innych miejscach. Wszystkie te zalety przyczyniają się do skrócenia czasu realizacji, ujednolicenia jakości szkoleń w oparciu o europejskie wymogi EASA.

Zapewniamy program all inclusive (bez ukrytych kosztów), który jest dostosowany do specyficznych potrzeb każdego ucznia, w bezpiecznym i dobrze zachowanym społeczeństwie wielokulturowym.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Andorra Aviation Academy

Aircraft Dispatcher to licencjonowany lotnik certyfikowany przez Administrację Lotnictwa Cywilnego. On / Ona ponosi wspólną odpowiedzialność z kapitanem za bezpieczeństwo ... [+]

Aircraft Dispatcher to licencjonowany lotnik certyfikowany przez Administrację Lotnictwa Cywilnego. On / Ona ponosi wspólną odpowiedzialność z kapitanem za bezpieczeństwo i operacyjną kontrolę lotów pod jego kierunkiem. Aby uzyskać najlepsze praktyki ekonomiczne, obsługę pasażerów i kontrolę operacyjną, Dyspozytor lotniczy analizuje i ocenia informacje meteorologiczne w celu określenia potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa lotu i wyboru najbardziej pożądanej i ekonomicznej trasy lotu, oblicza ilość paliwa wymaganą do bezpiecznego zakończenia lotu zgodnie z typem statku powietrznego, odległością lotu, obsługą techniczną, ograniczeniami, warunkami pogodowymi i minimalnymi wymaganiami dotyczącymi paliwa określonymi w przepisach lotniczych.... [-]

Andora Andorra la Vella
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
2 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Andorra Aviation Academy

Ten program został opracowany w celu spełnienia wymagań dotyczących pozycji załogi lotniczej w europejskiej linii lotniczej i wykonywania pracy jako pilot na amerykańskim ... [+]

Ten program został opracowany w celu spełnienia wymagań dotyczących pozycji załogi lotniczej w europejskiej linii lotniczej i wykonywania pracy jako pilot na amerykańskim statku powietrznym.

Po ukończeniu będziesz mieć kwalifikacje co najmniej:

Licencja komercyjnego licencjonowania EASA CPL i rating instrumentu

Teoria ATPL EASA

EASA MCC Airbus A320 (Multi Crew Cooperation) kurs

FCL 1.055 Angielski Test biegłości

Kwalifikacje handlowe i dotyczące kwalifikacji FAA.

Program można ukończyć za 18 miesięcy. Zapewnia elastyczność podczas szkolenia, umożliwiając studentom, którzy już posiadają PZP EASA, przystąpienie do programu i otrzymanie zniżki.... [-]

Andora Andorra la Vella
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Andorra Aviation Academy
Address
Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andora
Witryna
Telefon
+376 736 309