Andorra Aviation Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Andorra Aviation Academy znajduje się w Księstwie Andory. Zainspirowana przez grupę entuzjastów lotnictwa, umowa o utworzeniu tego wyjątkowego programu studiów lotniczych z rządem Andory i Uniwersytetem w Andorze została podpisana w czerwcu 2015 roku.

Andorra Aviation Academy oferuje program szkolenia pilotażowego (18-miesięczny kurs Fast Track) i trwa na Uniwersytecie Andorskim 3-letni kurs Bachelor of Aviation uznawany w całej Europie i 47 krajach (180 ECTS European Credits Transfer System według Proces boloński).

Andorra Aviation Academy i jej partnerzy oferują szkolenia pilotażowe zatwierdzone i nadzorowane przez EASA. Akademia zapewnia profesjonalne środowisko uniwersyteckie i szkoleniowe w zakresie lotów, które promuje najlepsze w swojej klasie standardy lotnicze w zakresie bezpieczeństwa, jakości, standaryzacji i wydajności. Ponadto rozwija umiejętności menedżerskie w celu konsolidacji krytycznego myślenia, podejmowania decyzji w złożonych środowiskach, przywództwa i komunikacji.

Opierając się na najnowszych badaniach uniwersyteckich w pilotażowym i złożonym szkoleniu środowiskowym, opracowaliśmy metodę nauczania zwaną „uważnym treningiem”, aby umożliwić uczniom radzenie sobie ze złożonymi i nieoczekiwanymi sytuacjami oraz promować „mapowanie myśli” u uczniów. Szkolenie pilotów jest z natury drogie. Aby obniżyć koszty szkoleń przy zachowaniu wysokich standardów, zawarliśmy umowy z przyjaznymi partnerami „lotnictwa ogólnego” we Francji. Auch (32000, Francja) szczególnie nie cierpi z powodu tej samej niesprzyjającej pogody często występującej w innych miejscach. Wszystkie te zalety przyczyniają się do skrócenia czasu realizacji, ujednolicenia jakości szkoleń w oparciu o europejskie wymogi EASA.

Zapewniamy program all inclusive (bez ukrytych kosztów), który jest dostosowany do specyficznych potrzeb każdego ucznia, w bezpiecznym i dobrze zachowanym społeczeństwie wielokulturowym.

Lokalizacje

Andora

Andorra Aviation Academy

Address
Plaça de la Germandat, 7
AD600 Sant Julià de Lòria
Principat d’Andorra

AD600 Andora, Andora, Andora
Telefon
+376 736 309

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium