Keystone logo

23 Programy przygotowawcze Programy w Języki Angielski 2024

Filtry

Filtry

  • Programy przygotowawcze
  • Języki
  • Angielski
Kierunki studiów
  • Języki (23)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Programy przygotowawcze Programy w Języki Angielski

Rok przygotowawczy lub "rok prep" oferuje liceum i gimnazjum absolwentów okres, w którym, aby doskonalić swoje umiejętności w danym obszarze przed wprowadzeniem ich w życie na uczelni cztery lata lub na uczelni. Popularny na całym świecie, lat prep studentów z kształcenia i szkolenia, które dowodzi, przydatne, gdy ubiegający się o stopień naukowy.

Tylko to, co jest rok przygotowawczy w języku angielskim? Istnieją znaczące różnice z jednego programu roku angielski prep do drugiego, ale studenci powinni zazwyczaj oczekują na pokrycie szereg materiałów odnoszących się do zrozumienia zarówno w języku angielskim i asortyment ważnych dzieł literatury. W zależności od tego, gdzie rok kurs angielskiego prep jest oferowane, może podkreślić znajomość samego języka na rozumienie dzieł wybitnych, albo odwrotnie może być.

Studenci, którzy ukończą lat skutecznie prep w języku angielskim mają fundament wykształcenia potrzebnego do prowadzenia czterech lat stopień sztuk wyzwolonych.Są również dobrze przygotowane i ogólnie w stanie zrobić płynne przejście do środowiska lub kolegium uniwersyteckiego.

Choć rok przygotowawczy w języku angielskim jest zazwyczaj stałe inwestycje, ostateczna kwota tej inwestycji zmienia się w zależności od kilku czynników. Prestiż programu i szkoły, przez które pobierana jest często czynnik do ostatecznych kosztów czesnego.

Ci, którzy zakończyć angielskiego roku przygotowawcze są gotowi wprowadzić cztery lata college'u lub na uniwersytecie; raz stopnia zarabiają, są przygotowani do prowadzenia prac w szerokim liberalnych sztuk pokrewnych dziedzinach. Wielu wybiera się do pracy w edukacji, podczas gdy inni realizować zatrudnienia jako zewnętrznych lub technicznych pisarzy, wydawców, marketingu i pracowników mediów, bibliotekarzy, nauczycieli i urzędników rządowych.

Studenci zainteresowani w promowaniu ich liberalnej edukacji artystycznej najpierw biorąc lat Angielski prep powinna zbadać bogate opcje dostępne za pośrednictwem globalnej katalogu powiązanych programów.Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.