Keystone logo

24 Kursy Programy w Nauki przyrodnicze Chemia 2024

Filtry

Filtry

  • Kursy
  • Nauki przyrodnicze
  • Chemia
Kierunki studiów
  • Nauki przyrodnicze (24)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Kursy Programy w Nauki przyrodnicze Chemia

Chemia jest jedną z najstarszych nauk przyrodniczych i to jest badanie sprawy - jej właściwości, identyfikacja substancji, które tworzą sprawy, sposoby, w którym łączą się, rozmawiać i zmieniać. Podstawowe zasady określone w Chemia kursy są podstawą materii - atomu, do elementów, związków, substancji, cząsteczek i jednostki pomiarowe dla sprawy. Chemia kursy będą budować na jonowych cech materii, kwasowości i zasadowości, fazy materii, spajanie, reakcji, równowagi i energii.

Chemia kursy zazwyczaj leżą w jednej z wielu dyscyplin, w tym Neurochemistry, chemii teoretycznej, chemii organicznej, biochemii lub chemii analitycznej, aby wymienić kilka przykładów. W tych dziedzinach, Chemia kursy mogą nauczyć studentów trochę niezbędnej wiedzy i umiejętności w kierunku liczby nagradzania kariery w branżach związanych z chemii, jak personelu medycznego, chemicznego, spożywczego, farmacji, rolnictwa, energii, badań naukowych lub obszarów akademickich.

Czytaj dalej poniżej, aby dowiedzieć się, czy można skorzystać z jednej z tych polecanych kursów chemii. W ciągu zaledwie kilku minut można otrzymać więcej informacji o kursach chemii, wysyłanych bezpośrednio do instytucji do Ciebie - w dowolnym miejscu na świecie.