Keystone logo
West Hills College - Coalinga

West Hills College - Coalinga

West Hills College - Coalinga

Wstęp

West Hills College, Coalinga to publiczna, dwuletnia uczelnia zlokalizowana w mieście Coalinga w Kalifornii. Coalinga jest centralnie położona, w połowie drogi między Los Angeles a San Francisco. West Hills College jest w pełni akredytowany przez Komisję Akredytacyjną dla Szkół Społecznych i Juniorów (Zachodnie Stowarzyszenie Szkół i Uczelni).

West Hills College znajduje się w kalifornijskiej Central Valley, jednym z najbardziej produktywnych regionów rolniczych na świecie. Centralna lokalizacja jest idealna dla studentów zainteresowanych życiem i nauką w małej, wiejskiej społeczności, jednocześnie mając dostęp do wielu głównych atrakcji Kalifornii.

Coalinga to mała, bezpieczna, wiejska społeczność położona około 100 kilometrów od Fresno, w samym sercu Kalifornii w zachodnich Stanach Zjednoczonych. Coalinga znajduje się trzy godziny drogi od San Francisco i Los Angeles, a także parków narodowych Yosemite, Sequoia i Kings Canyon oraz dynamicznej linii brzegowej Kalifornii. Suchy, subtropikalny klimat śródziemnomorski jest doskonały do aktywności na świeżym powietrzu.

Lokalizacje

  • Coalinga

    300 Cherry Lane, 93210, Coalinga

    pytania