Keystone logo
VERITAS

VERITAS

VERITAS

Wstęp

O VERITAS

 • Ponad 10 000 zadowolonych Studentów
 • Do wyboru ponad 60 zajęć w języku angielskim
 • Wybierz z 15 obszarów nauki
 • Do 60% oszczędności od przeciętnego czesnego

Dlaczego VERITAS

Przez ostatnie 25 lat tysiące studentów na całym świecie cieszyło się niezwykłą wyjątkowością doświadczenia VERITAS „Study Abroad”. Idealne połączenie środowiska akademickiego i doświadczenia kulturalnego rozgrywa się w jednym z najbardziej zróżnicowanych biologicznie krajów na świecie. Doświadczenie:

 • Unikalne zanurzenie kulturowe
 • Zrównoważony rozwój

Najlepsze kursy nauki za granicą w Kostaryce

Kostaryka jest w całości pełna bujnych gatunków roślin i zwierząt. Żyjemy w otoczeniu gór, rzek i plaż. To prawdziwie rajskie miejsce.

Ten kraj jest doskonałą opcją dla studentów zainteresowanych studiami za granicą. Nie tylko ze względu na jakość nauczania, ale także niesamowite wrażenia.

Zrobiliśmy listę najlepszych kursów do studiowania za granicą.

 1. Jeśli lubisz pracę w terenie, z pewnością spodoba ci się nasz kurs terenowy „Tropikalna biologia morska”. Kurs wprowadza pojęcia oceanografii, geologii morza, ekologii morza i biologii. Dowiesz się o zarządzaniu i ochronie ekosystemów.
 2. Dla tych, którzy są pod wpływem kultowego zachowania, istnieje niesamowity kurs, który przyciągnie twoją uwagę. „Psychologia kulturowa” wprowadza studentów w dziedzinę. Skoncentrujemy się na takich tematach, jak czynniki kulturowe w samoświadomości, role płciowe, motywacja, funkcje poznawcze, emocje, relacje i wartości społeczne.
 3. Podstawy sztuki to jeden z naszych ulubionych kursów. Podkreśla różnorodność formy i treści w dziele. Zapewniamy, że doświadczenie będzie pozytywne i niezapomniane.
 4. Powinniśmy dbać o nasze środowisko. VERITAS oferuje kurs obejmujący wzorce i badający ekosystemy, wzorce populacji i dynamikę, wykorzystanie i niewłaściwe wykorzystanie zasobów, populację i znaczenie ekologiczne dla środowiska, wprowadzenie do głównych problemów środowiskowych i wyzwań stojących przed współczesnym społeczeństwem.
 5. Dostępnych jest wiele kursów dla studentów, którzy chcą udoskonalić swój hiszpański. Na przykład podstawowy język hiszpański dla pracowników służby zdrowia. Celem tego kursu jest wyposażenie pracowników służby zdrowia bez wcześniejszego doświadczenia w języku hiszpańskim w narzędzia niezbędne do interakcji i przeprowadzania wywiadów z pacjentami hiszpańskojęzycznymi.

Mamy również kursy języka hiszpańskiego, które kładą nacisk na międzynarodowe programy biznesowe: przedsiębiorczość i myślenie projektowe, gospodarka o obiegu zamkniętym, biznes międzynarodowy, kreatywne przywództwo, marketing międzynarodowy, komunikacja międzykulturowa, zarządzanie projektami i nie tylko.

„Migracja, socjalizacja i zmiany globalne” to kurs zapoznający studentów z teoriami i praktykami międzynarodowej migracji ludzi jako zjawiska, które choć obecne na przestrzeni dziejów, ma szczególne znaczenie we współczesnym świecie.

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z tych kursów, chętnie udzielimy Ci więcej informacji i opowiemy o wszystkich korzyściach płynących ze studiowania w LCI VERITAS .

Alexis Brown / Unsplash

Young people in conversation

Lokalizacje

 • San José

  Calle 31, Avenida 20, Zapote, , San José

pytania