Keystone logo
VERITAS

VERITAS

VERITAS

Wstęp

O VERITAS

 • Ponad 6000 zadowolonych studentów
 • Ponad 60 angielskiego nauczyło się wyboru do wyboru
 • Wybierz z 15 obszarów nauki
 • Do 60% oszczędności od przeciętnego czesnego

Dlaczego VERITAS

Przez ostatnie 25 lat tysiące studentów z całego świata cieszyło się wspaniałą wyjątkowością doświadczenia VERITAS „Study Abroad”. Idealne połączenie akademików i doświadczeń kulturowych w jednym z najbardziej zróżnicowanych biologicznie krajów na świecie, Kostaryki.

 • 5 lat doświadczenia
 • Unikalne zanurzenie kulturowe
 • Zrównoważony rozwój

Najlepsze kursy nauki za granicą w Kostaryce

Kostaryka to kraj pełen żywiołowych gatunków roślin i zwierząt. Żyjemy w otoczeniu gór, rzek i plaż. To zdecydowanie rajskie miejsce.

Ten kraj jest doskonałą opcją dla studentów zainteresowanych studiowaniem za granicą. Nie tylko ze względu na jakość edukacyjną, ale także niesamowite wrażenia.

Zrobiliśmy listę najlepszych kursów do studiowania za granicą.

 1. Jeśli kochasz morze tak samo jak my, zdecydowanie „Tropical Marine Biology”, oczaruje twoje zmysły. Ten kurs wprowadza pojęcia oceanografii, geologii morskiej, ekologii morskiej i biologii. Dowiesz się o zarządzaniu i ochronie ekosystemów.
 2. Dla tych, którzy są pod wpływem kultury na ludzkie zachowanie, jest niesamowity kurs, który przyciągnie twoją uwagę. „Psychologia kulturowa” wprowadza studentów w dziedzinę psychologii. Skupimy się na takich tematach, jak czynniki kulturowe w koncepcji samego siebie, role płci, motywacja, poznanie, emocje, relacje i wartości społeczne.
 3. Podstawy sztuki to jeden z naszych ulubionych kursów. Podkreśla różnorodność formy i treści w dziele. Zapewniamy, że doświadczenie będzie pozytywne i niezapomniane.
 4. Z pewnością powinniśmy troszczyć się o nasze środowisko. VERITAS oferuje kurs, na którym studenci będą badać ekosystemy, wzorce populacji i dynamikę, wykorzystanie i niewłaściwe wykorzystanie zasobów, populacji i jakości środowiska. Ten kurs stanowi wprowadzenie do głównych problemów środowiskowych i problemów współczesnego społeczeństwa.
 5. Dla tych studentów, którzy chcą poprawić swój hiszpański, dostępnych jest wiele kursów. Na przykład; Podstawowy hiszpański dla zawodów medycznych. Kurs ten ma na celu zapewnienie pracownikom służby zdrowia bez wcześniejszych doświadczeń hiszpańskich narzędzi niezbędnych do interakcji z pacjentami hiszpańskojęzycznymi i przeprowadzania z nimi wywiadów.

Prowadzimy również kursy hiszpańskiego, które kładą nacisk na międzynarodowe programy biznesowe

„Migracja, socjalizacja i globalna zmiana” to kurs, który wprowadza studentów w teorie i praktyki międzynarodowej migracji ludzkiej jako zjawiska, które, choć obecne w historii, kładzie szczególny nacisk w dzisiejszym świecie.

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z tych kursów, z przyjemnością udzielimy Ci więcej informacji i opowiemy o wszystkich korzyściach płynących ze studiowania w VERITAS .Alexis Brown / Unsplash

Young people in conversation

Lokalizacje

 • San José

  Calle 31, Avenida 20, Zapote, , San José

pytania