Keystone logo
Joan B. Kroc School of Peace Studies at the University of San Diego

Joan B. Kroc School of Peace Studies at the University of San Diego

Joan B. Kroc School of Peace Studies at the University of San Diego

Wstęp

Na Uniwersytecie San Diego w Joan B. Kroc School of Peace Studies promujemy wieloaspektowe podejście do budowania pokoju i sprawiedliwości społecznej, integrując teorię i praktykę zarówno w klasie, jak iw społecznościach na całym świecie.

Zbadaliśmy jedne z najtrudniejszych, najbardziej niepokojących zjawisk naszych czasów, tworząc rygorystyczną i innowacyjną pracę opublikowaną w wielu różnych punktach sprzedaży.

Studenci z całego świata są przygotowywani przez wybitnych wykładowców i zdobywają doświadczenie w tej dziedzinie poprzez nasz program praktyk i instytuty szkolne Kroc - Instytut Pokoju i Sprawiedliwości, Instytut Transgraniczny oraz Centrum Pokoju i Handlu (to drugie we współpracy z School of Business Administration).

Szkoła Kroc jest źródłem informacji na temat międzynarodowego budowania pokoju i zmian, studentów, wykładowców, członków społeczności i wszystkich, którzy są oddani pokojowi i sprawiedliwości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, dowiedzenia się więcej o programie naszego mistrza i pracy naszych instytutów, zapisania się do naszych e-biuletynów lub zaplanowania wizyty.

Lokalizacje

  • University of San Diego 5998 Alcalá Park San Diego, CA

pytania