Keystone logo
US Aviation Academy

US Aviation Academy

US Aviation Academy

Wstęp

Tutaj, w US Aviation Academy , jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jednym z najlepszych rozwiązań w zakresie edukacji lotniczej i nauczania wśród ambitnych pilotów i entuzjastów lotów. Nasza szkoła lotnicza z powodzeniem wyposażyła dziesiątki studentów lotniczych w bogatą wiedzę z zakresu lotnictwa, która pomogła im osiągnąć poziom wiedzy wymaganej do zdobycia określonych licencji pilota, certyfikatów i ocen. Robimy to rok po roku, współpracując z naszymi studentami i zapewniając im jedynie najwyższy poziom szkolenia w locie, edukacji i szkoleń.

Nasza akademia lotnicza

US Aviation Academy jest oddana doskonałości od czasu, gdy otworzyliśmy nasze drzwi w 2002 roku. Jesteśmy agencją lotniczą zatwierdzoną przez Federalną Administrację Lotniczą CFR Part 141, która jest jedną z najwyżej ocenianych szkół lotniczych w kraju. Dzięki dwóm lokalizacjom kampusu w północnym Teksasie nasi studenci mogą odbyć szkolenie lotnicze w Denton w Teksasie na lotnisku Denton Municipal Airport (DTO) lub w Sherman w Teksasie na regionalnym lotnisku North Texas (GYI). Obie lokalizacje oferują uczniom różne możliwości wzbogacenia swoich doświadczeń edukacyjnych. Nasza szkoła lotnicza może pochwalić się nawet autorytetem samooceny w naszej lokalizacji DTO.

Ponieważ US Aviation Academy posiada specjalne uprawnienia do samodzielnej kontroli nad naszą szkołą lotniczą, jesteśmy w stanie uzyskać ostateczny głos w kwestii tego, czy nasi aspirujący piloci, pod naszym przewodnictwem, otrzymają odpowiednie licencje, oceny i certyfikaty. Chociaż tak jest, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić uczniom osiągnięcie pożądanych licencji, certyfikatów i / lub ocen w odpowiednim czasie.

Kariera

Oferujemy kursy lotnicze dla osób, które chcą zostać certyfikowanymi pilotami do celów zawodowych i pozarolniczych. Nasza ceniona akademia lotnicza przygotowuje studentów do licencjonowania licencji sportowych, prywatnych i komercyjnych, a także uprawnienia do wielu silników, oceny przyrządów, transportu lotniczego i certyfikacji w locie.

Czas w naszej szkole lotniczej obejmuje naukę w klasie, szkolenie w locie w powietrzu i szkolenie na poziomie szkoły naziemnej. Doświadczeni, zatwierdzeni przez FAA specjaliści w dziedzinie lotnictwa administrują wszystkimi tymi usługami, dzięki czemu studenci otrzymują wykształcenie spełniające najwyższe standardy branżowe.

Głównym priorytetem US Aviation jest utrzymanie wysokich standardów wymaganych przez FAA w szkołach lotniczych, a także przekonanie, że nadzieje i marzenia naszych uczniów o zostaniu pilotami stają się namacalną rzeczywistością. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć szkolenie lotnicze u nas, skontaktuj się z nami już dziś!

Lokalizacje

  • Denton

    Spartan Drive,4850, 76207, Denton

pytania