Keystone logo
University Senior College Adelaide

University Senior College Adelaide

University Senior College Adelaide

Wstęp

University Senior College została założona w 2002 roku jako świecka, koedukacyjna niezależna szkoła średnia dla uczniów klas 11 i 12 poszukujących akademickiej i wspierającej Pathway do studiów uniwersyteckich i nie tylko. W 2020 roku University Senior College wprowadził rok 10.

W University Senior College jesteśmy zobowiązani do przygotowania studentów do wypełnienia luki między studiami średnimi a wyższymi. USC jest obecnie jedną z najważniejszych szkół wspierających sektor uniwersytecki w Australii Południowej, w szczególności University of Adelaide.

Podczas gdy nasz wyspecjalizowany i doświadczony zespół nauczycieli współpracuje z uczniami w celu stworzenia partnerstwa w nauczaniu i uczeniu się, uczniowie są zachęcani do wzięcia odpowiedzialności za własną naukę. Dzień szkolny w University Senior College ma na celu zapewnienie studentom wyboru z szerokiej gamy przedmiotów, które mają wyraźny związek z wejściem na uniwersytet. W tym dynamicznym, dorosłym środowisku uczniowie są w stanie zidentyfikować autentyczne programy studiów, które zapewniają Pathways do satysfakcjonujących możliwości kariery, i śledzić je.

Nasze wyjątkowe partnerstwo z University of Adelaide tworzy Pathway uczenia się, która może być inspirująca. Łatwy dostęp do kadry akademickiej i specjalistycznych obiektów zapewnia wzbogacone i innowacyjne doświadczenie edukacyjne. Naszym celem jest promowanie środowiska współpracy, które sprzyja rozwojowi wiedzy, umiejętności, postaw, samodzielności i poczucia własnej wartości, które umożliwia uczniom maksymalizację ich potencjału osobistego. Nasi uczniowie pochodzą z bardzo różnych środowisk, a ponad 80 szkół zapewnia lokalne ujęcia.

Lokalizacje

  • Adelaide

    Kintore Avenue, 5005, Adelaide

    pytania