Keystone logo
University of Perugia

University of Perugia

University of Perugia

Wstęp

Test Uniwersytet w Perugii została założona w 1308 roku. W tym roku, papież Klemens V wydał bullę zatytułowaną Super wzierniki, który udzielił Studium miasta władze do zaangażowania się w szkolnictwie wyższym. Działania Dziś, badawcze, edukacyjne i konsultingowe w różnych dyscyplinach organizowane są w 16 departamentów, z około 23,500 studentów, profesorów i naukowców, 1.100 i 1.000 pracowników. W ostatnich latach, Uniwersytet podjął szeroką odnowienie swoich programów studiów i programów nauczania, które przygotowują uczniów do zaspokojenia potrzeb rynku pracy oraz do zaspokojenia potrzeb w zakresie innowacji wyrażone przez pracodawców w sektorze prywatnym i publicznym.

Uczelnia oferuje dwa programy całkowicie w języku angielskim:

Master Degree Kurs Petroleum Geology (2 lata)

INFORMACJE OGÓLNE

Uniwersytet ma centrum językowego, który zapewnia kursy języka włoskiego dla zagranicznych studentów, jak i angielskim, francuskim, niemieckim i kursów jest obdarzona najbardziej up-to-date urządzeń z nauki języków obcych i pracowników wysoko wykwalifikowanych nauczycieli w języku ojczystym. Ponadto, szkolenie akademickim i naukowym studentów jest wzbogacony i uzupełniony usług kariery, świadczonych przez służby Orientacja i pracy służby pośrednictwa pracy, a przez wybitnych sportowych i obiektów sportowych.

KOSZTY

Wspólny Master Degree Program ma stały koszt 6000 zł + podatki uczelni (kwota zmienna; podatek ten różni się w zależności od dochodów rodziny studenta, od 503 € do 1,763.52 EUR rocznie). Tuitions są płatne, gdy student matriculate do programu we Włoszech (bez opłat aplikacyjnych stosowanych).

PODANIE

Szczegółowe informacje na temat procesu aplikacji (wymagania i terminy), stypendiów lub jeśli jesteś zainteresowany lekcje w języku włoskim, napisz do [email protected]

Lokalizacje

  • Università degli Studi di Perugia piazza Università, 1 , 06123 , Perugia

pytania