Keystone logo
© Eva Dang
University of Northampton International College

University of Northampton International College

University of Northampton International College

Wstęp

UNIC zapewnia pomocną dłoń studentom zagranicznym, których obecne stopnie nie spełniają wymagań wstępnych na studia lub posiadają kwalifikacje, które nie są uznawane na uniwersytecie.

Pomagamy, zapewniając akademicką odskocznię dla University of Northampton, zapewniając programy Foundation, First Year i Pre-Masters w szerokim zakresie tematów.

Nasze kursy przygotowawcze kończą się uzyskaniem tytułu licencjata po ukończeniu studiów i trwają 2 semestry, a studia przygotowawcze trwają tylko jeden semestr i prowadzą do studiów magisterskich.

Ponadto, jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, otrzymasz jeden, połączony CAS, z jedną wizą obejmującą Cię na czas trwania studiów UNIC i UON.

O UNIC

Co

UNIC to Associate College University of Northampton, zapewniający Pathways edukacyjne do szerokiej gamy stopni University of Northampton. UNIC zapewni Ci ekscytujące, cenne i dynamiczne doświadczenie edukacyjne w środowisku, które zachęca do osiągnięcia doskonałości w nauce.

UNIC jest częścią globalnej grupy Navitas, uznanego na całym świecie dostawcy edukacji, dysponującego wiedzą i zasobami pracowników w ponad 120 szkołach wyższych i kampusach na całym świecie. W UNIC dokładamy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie na University of Northampton było na najwyższym poziomie, aby przygotować Cię do przyszłej kariery w globalnej gospodarce. Wybierając Pathway UNIC, będziesz gotowy osiągnąć sukces akademicki i cieszyć się niezapomnianym doświadczeniem edukacyjnym.

Gdzie

UNIC znajduje się na kampusie Avenue w University of Northampton, w pobliżu centrum Northampton i w samym sercu Anglii, tylko godzinę jazdy pociągiem od centrum Londynu i Birmingham.

UNIC ma doskonałe udogodnienia, w tym centrum studenckie, pakiet technologii uczenia się i sale lekcyjne, wszystkie specjalnie zaprojektowane do nauczania i uczenia się.

Doświadczenie studenckie

UNIC ma dedykowany zespół ds. Usług dla studentów z siedzibą w College. Oprócz odpowiedzi na wszelkie pytania i pytania mogą one również organizować regularne imprezy towarzyskie, takie jak wieczory filmowe, turnieje piłkarskie i quizy. Jako student UNIC masz również pełny dostęp do wszystkich wydarzeń i obiektów University of Northampton. Związek studentów Uniwersytetu w Northampton jest jednym z trzech związków zawodowych w kraju, które mają wszystkie kluby, sport i stowarzyszenia ZAŁĄCZONE dla wszystkich studentów.

Kiedy mogę zacząć?

UNIC ma trzy wloty rocznie - styczeń, maj lub wrzesień.

Kto

University of Northampton ma 15 000 studentów, z 1 000 studentów z ponad 100 krajów. Sam UNIC w ostatnim roku zapisał studentów z ponad 30 różnych krajów.

Czemu

  1. Lokalizacja - tylko godzinę jazdy pociągiem od centrum Londynu, w pobliżu miast Oxford, Cambridge i Birmingham, Northampton to idealne miejsce do życia, nauki i odkrywania.
  2. Doskonałość - Uniwersytet Northampton otrzymał „Złoto” w rządowych ramach nauczania i doskonałości (TEF).
  3. Elastyczność - UNIC oferuje Pathways do ponad 90 różnych programów studiów University of Northampton, co oznacza, że możesz wybrać Pathway która jest dla Ciebie najlepsza.

Lokalizacje

  • Northampton

    Saint Georges Avenue, NN2 6JD, Northampton

pytania