Keystone logo
University Of Nizwa Dyplom z chemii
University Of Nizwa

Dyplom z chemii

Birkat Al Mouz, Oman

Request duration

Język angielski, Awestyjski

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

University Of Nizwa (UoN) został założony w Sułtanacie Omanu w 2004 roku jako wydział zarządzany przez prywatny uniwersytet non-profit. Znajduje się 140 km od stolicy kraju Maskatu, w głębi regionu Al-Dakhiliya, w pobliżu historycznej dawnej stolicy Nizwa. Uniwersytet stara się zapewnić progresywne i bezpieczne środowisko do nauki, które jest zgodne z tradycjami i wartościami sułtanatu.

Od samego początku przewodnią filozofią UoN było zapewnienie studentom wysokiej jakości edukacji, która przygotowuje ich do znaczącego wkładu w gospodarczy, artystyczny i estetyczny rozwój kraju. Od absolwentów, niezależnie od specjalizacji, oczekuje się, że będą przez całe życie zdolni do uczenia się, posiadając umiejętności liczenia, komunikacji, krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Absolwenci docenią swoją kulturę, wartości, na których jest ona zbudowana, i ogólnie wartości wspólne dla całej ludzkości.

W krótkim czasie od rozpoczęcia zajęć w klasie 1200 studentów 16 października 2004 r. Uniwersytet znacznie się rozrósł, zarówno pod względem rozmiarów, jak i liczby i różnorodności programów oferowanych studentom. W tej chwili Uniwersytet oferuje ponad 30 kierunków licencjackich i 6 programów magisterskich dla prawie 6500 studentów. W pobliżu trwa budowa nowego kampusu sztuki, który ma wspierać dalszy rozwój uniwersytetu i jego oferty akademickiej.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Stopień naukowy nauk farmaceutycznych i chemicznych
    • Kingston upon Thames, Wielka Brytania