Keystone logo
University of Minnesota – Carlson School of Management Certyfikat ukończenia studiów w zakresie zrównoważonego środowiska, spraw społecznych i zarządzania
University of Minnesota – Carlson School of Management

Certyfikat ukończenia studiów w zakresie zrównoważonego środowiska, spraw społecznych i zarządzania

Minneapolis, Stany Zjednoczone

2 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

W kampusie

Wstęp

Przygotuj się do prowadzenia zrównoważonych rozwiązań dla wyzwań środowiskowych i społecznych, przed którymi stoją organizacje w Minnesocie i na całym świecie.

Wiele organizacji dąży dziś do osiągnięcia potrójnej linii przewodniej - ludzi, planety i zysku. Zdobywając certyfikat Sustainable Environmental, Social, and Governance Leadership Graduate Certificate, możesz przygotować się do nadzorowania wysiłków zmierzających do osiągnięcia celów zerowej emisji netto i zaangażowania się w etyczne praktyki w firmach w Minnesocie i na całym świecie.

Opracowany we współpracy między Carlson School of Management, Humphrey School of Public Affairs i Institute on the Environment (IonE), program Sustainable ESG Certificate koncentruje się na polityce publicznej i koncepcjach zrównoważonego rozwoju istotnych dla nowoczesnych stanowisk biznesowych. Będziesz uczyć się od wykładowców, którzy przekazują wiedzę z wielu dyscyplin, umożliwiając projektowanie i wdrażanie ulepszeń ESG w różnych sektorach pracy.

Kursy/tematy obejmują: Change Leadership for Environmental, Social, and Governance Action; Foundations in Sustainability Science.

Pracownicy naszych organizacji partnerskich są automatycznie uprawnieni do 15% zniżki na czesne.

O szkole

pytania