Keystone logo
University of Exeter International Summer School

University of Exeter International Summer School

University of Exeter International Summer School

Wstęp

parade

Zarejestruj swoje zainteresowanie naszą Międzynarodową Letnią Szkołą 2021

The International Summer to program letni na poziomie licencjackim, oferujący studentom możliwość studiowania na Uniwersytecie w Exeter przez 3 lub 6 tygodni i zdobywania do 15 punktów ECTS lub 6-8 kredytów amerykańskich w zależności od stopnia. Program oferuje szeroki wybór tematów zaczerpniętych z naszych szkół w następujących dziedzinach:

 • Biznes
 • Psychologia
 • Zdrowie i medycyna
 • Środowisko i zmiany klimatyczne
 • Stosunki międzynarodowe
 • Prawa człowieka
 • Prawo
 • Literatura
 • Historia
 • Polityka
 • Historia sztuki i kultura wizualna

bridge

Programy są prowadzone na naszych pięknych kampusach w Exeter i prowadzone przez nasz wydział wraz z zewnętrznymi specjalistami specjalizującymi się w tematach i wycieczkach terenowych.

W cenę Międzynarodowej Szkoły Letniej wliczone jest zakwaterowanie na terenie kampusu oraz zróżnicowany i ekscytujący program towarzyski, w tym wycieczki do takich miejsc jak piękne St Ives i fascynujące miasto Bath. Program towarzyski obejmuje również zajęcia wieczorowe i inne opcjonalne wycieczki jednodniowe oraz zajęcia na terenie kampusu i poza nim. Cały transport w ramach programu socjalnego, a także spotkanie na lotnisku, powitanie i transfer jest uwzględniony w programie.

Jedną z kluczowych cech Międzynarodowej Szkoły Letniej jest możliwość poznania Wielkiej Brytanii i poznania ludzi z całego świata. Nasz program letni pochwalił się grupą ponad 25 narodowości z całego świata w ciągu ostatnich trzech lat i naprawdę daje ludziom szansę poznania swoich zainteresowań z perspektywy innych.

Nasza orientacyjna wycieczka po Londynie oferuje uczestnikom możliwość zobaczenia Londynu i prawdziwie odkrywania miasta dzięki zorganizowanym zajęciom i wolnym czasie i naprawdę poznaje twoich kolegów z klasy przed rozpoczęciem programu na naszym kampusie.

Program jest odpowiedni dla każdej osoby, która ukończyła 18 lat, pod warunkiem spełnienia wymagań wstępnych. Jest to szczególnie skierowane do studentów obecnie studiujących na uniwersytecie i chcących zdobyć dodatkowe punkty lub studiować na renomowanym brytyjskim uniwersytecie lub zainteresowanych studiami podyplomowymi i chcieliby dowiedzieć się więcej na dany temat. Kurs jest również idealny dla profesjonalistów, którzy chcą poprawić swoją wiedzę na temat określonego obszaru tematycznego, jak również osób, które chcą spędzić krótki czas na nauce i wizycie w Wielkiej Brytanii.

106119_105935_Group4.JPG

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Exeter

  Exeter EX4 4QL, UK, , Exeter

  pytania