Keystone logo
University of Doha for Science and Technology

University of Doha for Science and Technology

University of Doha for Science and Technology

Wstęp

Kim jesteśmy

College of the North Atlantic – Qatar (CNA-Q) został stworzony, aby spełnić ambitne i wizjonerskie cele Qatar National Vision (QNV) 2030. CNA-Q to partnerstwo między państwem Katar a College of the North Atlantic w Kanadzie .

172173_3_theCnaqStory.jpg

Oficjalnie otworzyliśmy we wrześniu 2002 roku. CNA-Q zaspokaja zapotrzebowanie stanu na absolwentów, którzy mają praktyczne szkolenie w swojej dziedzinie. Jako trzecia co do wielkości instytucja policealna w Katarze, CNA-Q ma obecnie ponad 3 545 studentów studiów stacjonarnych w roku akademickim 2019-2020 i ukończyła 6 473 studentów.

CNA-Q jest uznawane za Centrum Doskonałości w kształceniu technicznym i zawodowym w Katarze. Oferujemy interaktywne programowanie akademickie i programowe dla ponad 3 545 studentów studiów stacjonarnych zapisanych na ponad 30 programów w obszarach technologii inżynieryjnej i handlu przemysłowego, nauk o zdrowiu, zarządzania przedsiębiorstwem i technologii informacyjnych, edukacji akademickiej i programu fundacji. Ponadto setki studentów co roku zapisuje się na szereg ustawicznego i zawodowego kształcenia.

Nauka w CNA-Q jest przełomowym doświadczeniem dla tych, którzy tu przyjeżdżają: College jest znany z wyjątkowej nauki skoncentrowanej na uczniu, zakorzenionej w empirycznych i stosowanych metodach oraz prowadzonej przez ekspertów branżowych i akademickich w najnowocześniejszych obiektach.

Dumne partnerstwo między państwem Katar a College of the North Atlantic w Nowej Fundlandii i Labrador w Kanadzie, CNA-Q oferuje niezrównane doświadczenie edukacyjne studentom z ponad 20 krajów. Oprócz programów dyplomowych z zarządzania biznesem i technologii informacyjnych, technologii inżynieryjnych i nauk o zdrowiu, CNA-Q oferuje pełen zakres zajęć i klubów studenckich.

Od 2002 r. CNA-Q ukończyło ponad 6473 studentów, aby wejść na rynek lokalny i przyczynić się do realizacji Kataru National Vision 2030.

172207_cnq2.jpg

Wizja i misja

CNA-Q jest uznawane za Centrum Doskonałości w kształceniu technicznym i zawodowym w Katarze. Oferujemy interaktywne programowanie akademickie i programowe dla ponad 3200 studentów studiów dziennych zapisanych na ponad 30 programów w obszarach technologii inżynieryjnej i handlu przemysłowego, nauk o zdrowiu, zarządzania przedsiębiorstwem i technologii informacyjnych, edukacji akademickiej i programu fundacji. Ponadto setki uczniów rocznie zapisuje się na szereg ustawicznych i zawodowych edukacji

Nasza wizja

CNA-Q jest krajową instytucją szkolnictwa wyższego z wyboru w zakresie stosowanego kształcenia i szkolenia technicznego i zawodowego.

Nasza misja

CNA-Q to krajowa instytucja szkolnictwa wyższego, która we współpracy z pracodawcami zapewnia uznaną na całym świecie edukację techniczną i zawodową oraz szkolenia dla rozwijającej się gospodarki Kataru.

Nasze wartości

 • Wierzymy, że każdy ma potencjał do nauki i rozwoju.
 • Cenimy autentyczną naukę, która pozwala uczniom rozpoznać ich potencjał zarówno zawodowy, jak i osobisty.
 • Skupiamy się na zwiększaniu sukcesów uczniów i zaspokajaniu potrzeb interesariuszy.
 • Działamy z szacunkiem, uczciwością i przejrzystością.
 • Jesteśmy entuzjastyczni, zaangażowani i zmotywowani.
 • Współpracujemy, współczujemy i wspieramy się nawzajem.
 • Cenimy ciekawość i innowacyjność.
 • Rozliczamy się nawzajem.

172206_cnq1.JPG

Lokalizacje

 • Doha

  Arab League Street,24449, , Doha

  pytania