Keystone logo
© Elisava
Universitat de Vic – Study Abroad

Universitat de Vic – Study Abroad

Universitat de Vic – Study Abroad

Wstęp

Jesteśmy młodą uczelnią, oficjalnie uznaną przez parlament Katalonii w maju 1997 roku. Chcemy odgrywać rolę w budowaniu Europy i całego świata na naszych silnych katalońskich korzeniach. Od samego początku UVic-UCC promuje jakość akademicką i wspierający kontekst dla szkoleń skoncentrowanych na studentach. Nasze programy nauczania oferują jakość i kontakt ze studentami, zgodnie z wymogami Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego. Odczuwamy również silne zaangażowanie w Katalonii – jej system uniwersytecki oraz język i kulturę – oraz rozwój regionalny, gdzie przyczyniamy się do usług poza obszarem Barcelony i promujemy zrównoważoną przyszłość.

UVic-UCC podlega Fundació Universitària Balmes, którego Rada Gubernatorów ma większość przedstawicieli z Rady Miasta Vic i Generalitatu Katalonii. Ten połączony model niezależnego zarządzania i kontroli publicznej gwarantuje elastyczny, odpowiedzialny i skuteczny rząd.

Nasze powołanie do służby publicznej, przedstawione w założycielskim tekście parlamentarnym dotyczącym UVic-UCC, znajduje odzwierciedlenie we wsparciu finansowym Generalitat i udziale UVic-UCC w programie rekrutacji na katalońskie uniwersytety publiczne.

Studiować za granicą

Programy akademickie

Ten program jest skierowany do studentów zagranicznych, którzy chcą spędzić jeden lub dwa semestry w Barcelonie lub Vic. UVic-UCC oferuje kursy języka hiszpańskiego, które można łączyć z innymi kursami do wyboru w języku angielskim z zakresu biznesu, komunikacji i projektowania.

Międzynarodowe kursy letnie

University of Vic – Central University of Catalonia oferuje intensywne letnie programy akademickie połączone z zajęciami kulturalnymi i społecznymi w samym sercu tętniącej życiem Barcelony. Kursy te od czerwca do końca lipca mogą być przeniesione na kredyt akademicki. Długość każdego kursu różni się w zależności od programu.

To wyjątkowa okazja, aby skupić się i zgłębić konkretny temat oraz doświadczyć dynamicznego, wielokulturowego środowiska Barcelony.

Programy krótkoterminowe

University of Vic - Central University of Catalonia oferuje krótkoterminowe programy akademickie w dziedzinie edukacji, sztuki i nauk humanistycznych, nauk społecznych, nauk ścisłych, nauk eksperymentalnych, technologii, inżynierii i nauk o zdrowiu. Programy są wyłącznie akademickie. Długość kursów różni się w zależności od treści i planowania programu.

Kursy szyte na miarę

University of Vic - Central University of Catalonia oferuje dostosowane kursy dla grup studentów i nauczycieli z zagranicy w dziedzinie edukacji, sztuki i nauk humanistycznych, nauk społecznych, nauk ścisłych, nauk eksperymentalnych, technologii, inżynierii i nauk o zdrowiu. Programy mogą być wyłącznie akademickie lub połączone z wizytami kulturalnymi i zwiedzaniem. UVic-UCC może zorganizować wszelkiego rodzaju dodatkowe usługi, takie jak zakwaterowanie, transport, wycieczki z przewodnikiem oraz wizyty w interesujących nas organizacjach i przedsiębiorstwach. Długość kursu można dostosować do własnych potrzeb.

Ogólne dane

 • Utworzono 21 maja 1997 r.
 • Niezależny uniwersytet z nadzorem sektora publicznego
 • Zarządzana przez zarząd Fundacji Uniwersytetu Balmes
 • Rektor: Josep-Eladi Banos

Funkcje kampusu

Organizacją nauczania, inną działalnością edukacyjną i badaniami zarządzają wydziały uniwersyteckie i szkoły.

Centra UVic-UCC

 • Kolegium Doktoranckie
 • Wydział Studiów Biznesowych i Komunikacyjnych
 • Wydział Edukacji, Tłumaczeń, Sportu i Psychologii
 • Wydział Nauk o Zdrowiu i Opiece Społecznej
 • Wydział Nauki i Technologii
 • Wydział Lekarski (centrum stowarzyszone)

Inne ośrodki szkoleniowe

 • Centrum Innowacji Edukacyjnych i Szkoleń (CIFE)
 • Międzynarodowe Centrum Kształcenia Ustawicznego
 • Szkoła językowa

  Lokalizacje

  • Vic

   c/ Dr Junyent, 1, 08500, Vic

   • Barcelona

    Carrer de Pujades,118, 08005, Barcelona

    • Vic

     Carrer de la Sagrada Família, 7, 08500, Vic

     pytania