Keystone logo
Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Wstęp

historia

Założona w 1965 roku, UNINCOR rozpoczął jako Wydziale Filozofii Nauk i Literatury, aw 1975 roku przeszedł Wyższy Instytut Nauk, listów i Sztuki Trzy serca - INCOR.

Pierwsze kursy powstały pod koniec 1967 roku przez opinię 263/67 i rozpoczął działalność na początku 1968 roku. Od tego czasu, wraz z utworzeniem nowych kursów i uznawania jakości tych, którzy byli już uczy się w instytucji, INCOR zyskał ważnego instytucji Południowej School of Mines.

Wierni prawom swojego sponsora, założył się jak prawdziwy dom treningu zawsze oddanie się na służbę całej społeczności regionalnej. Jako bezpośredni skutek ich społeczności powołaniu w dniu 7 września 1990 roku, były Fundacja Tricordiana zmieniła nazwę na Fundacja Wspólnoty Tricordiana Edukacji, w celu promowania kształcenia ustawicznego poprzez nauczanie, badania i rozszerzenia.

Z zapotrzebowaniem na nowe programy i rozbudowy Instytutu w 1998 roku powstała Akademia Vale do Rio Verde - UNINCOR siedzibą w trzy serca. Stopniowo realizowane kampusach w Caxambu i São Gonçalo do Sapucaí i Betim jednostek, Belo Horizonte, Itaguara, Ibirité i Para de Minas, wszystko znajduje się w stanie Minas Gerais.

Od 2013 roku Akademia została przechodzi fazę restrukturyzacji, który przedłużył i umocnił koncepcję uczelni. Obecnie, oprócz centrali w trzy serca, w południowej Minas Gerais, UNINCOR posiada kampusy w Pará de Minas, Belo Horizonte i Betim rozszerzenie możliwości dla osób poszukujących dostępu do szkolnictwa wyższego.

Dzięki współpracy i zainteresowania Grupy Edukacyjnej, która odbyła się w instytucji, Uniwersytet otrzymał znacznych inwestycji i usprawnień dla studentów, wykładowców i pracowników. Wyniki są w inskrypcjach z ostatnich procesów selekcyjnych, które wykazały wzrost o 50% zapotrzebowania na studentów, którzy chcą wejść na kursy klasie, kształcenia na odległość i absolwentów.

Zakres kursów uniwersyteckich jest głównym różnica. Istnieje ponad 20 opcji w obszarach zdrowia, dokładnym, ludzki, społeczny i środowiskowy. Aby ułatwić dostęp zainteresowanych stron, uniwersytetu, z pierwszego okresu, oferuje dotacje i możliwości finansowania, które najlepiej odpowiadają potrzebom uczniów. Oprócz pomocy finansowej - FIES instytucja posiada umowy z gmin i przedsiębiorstw, selektywne torby procesowe - UNINCOR Akcja, wskazuje Friend Friend, Prouni, Educa Więcej Brazylia, chcę Exchange i Credit Pravaler.

Uczelnia otrzymała w ubiegłym roku przez Stowarzyszenie brazylijskiej opiekunów wyższych, instytucji odpowiedzialnych społecznie Seal, opracowany przez działania społeczne. Posiada również kursy z bardzo ważnych nagród w dziedzinie oświaty, jak uszczelka 3 Gwiazdy Editora Abril. W ostatnich ocenach Ministerstwa Edukacji, kursy Para Pedagogika kopalń, Edukacji, Pielęgniarstwa i Medycyny Weterynaryjnej Trzech sercach i Betim Dyrektorów uzyskał oceny doskonałe, przekraczając wymagany przez MEC.

Misja

Promowanie i upowszechnianie wiedzy w sposób odpowiedzialny w swoich dziedzinach wiedzy, szkolenia specjalistów wysokiej jakości, nadające się do rynku pracy i zobowiązała się do życia, etyki, społeczeństwa i środowiska.

Lokalizacje

  • Belo Horizonte, Brazylia

pytania