Keystone logo
UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

Wstęp

Inna strona turystyki

UET - Europejski Uniwersytet Turystyki został założony w 1993 roku w celu szkolenia profesjonalistów w sektorze turystycznym.

Sektor turystyki, bardziej podatny na nagłe zmiany niż jakikolwiek inny sektor, bardzo potrzebuje wysoko wyspecjalizowanych specjalistów, którzy są przyzwyczajeni do czynienia w kontekście międzynarodowym.

Wizja

UET Italia jest liderem oferującym globalny wzór do naśladowania we Włoszech, wyznaczając nowe granice w turystyce i edukacji hotelarskiej oraz szkoleniach.

Misja

UET zapewnia wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, umiejętności i kompetencje dla studentów i organizacji na całym świecie. W porozumieniu z branżą opracowujemy Pathways i programy edukacyjne i szkoleniowe, które reagują na dynamiczny charakter branży turystycznej i hotelarskiej oraz stwarzają możliwości zatrudnienia i kariery spełniające aspiracje uczniów, styl życia i jakość życia. We współpracy z przemysłem i rządem oferujemy wyjątkowe możliwości stażu, projekty zwieńczeń, możliwości nawiązywania kontaktów oraz globalne uczenie się i doświadczenia zawodowe dla naszych studentów i naszych partnerów. Wspieramy kulturę innowacji, która zachęca do podejmowania ryzyka, przedsiębiorczości i elastyczności wśród naszych pracowników i studentów. Zobowiązujemy się do rekrutacji i rozwoju zróżnicowanego zespołu, który promuje, odzwierciedla i wspiera naszych zróżnicowanych studentów i partnerów.

Wartości

UET zobowiązuje się do:

  • Najwyższe standardy doskonałości i odpowiedzialności
  • Doświadczenie studenta i szanse na zatrudnienie
  • Obejmowanie światowych trendów
  • Wspieranie innowacji i kreatywnego myślenia
  • Praca zespołowa, partnerstwo i synergie
  • Przejrzystość i uczciwość
  • Uczciwość, sprawiedliwość i wzajemne traktowanie się z szacunkiem
  • Pobudzające, kolegialne, wysoce profesjonalne i otwarte środowisko


Kluczowe tematy ulepszeń

Społeczność: Będziemy podtrzymywać, wspierać i tworzyć wiele społeczności, w których nasi uczniowie mogą się uczyć i rozwijać.

Zaangażowanie: Zapewnimy, że nasi uczniowie angażują się w ich badania oraz z wieloma możliwościami dostępnymi w ramach i poza UET dzięki którym mogą rozwijać cechy absolwentów i szanse na zatrudnienie.

Wsparcie: zaoferujemy Ci terminowe i pomocne wsparcie, proaktywnie i reaktywnie, aby mogli oni wykorzystać Twój potencjał.

Opinia: Zapewnimy szybką i użyteczną informację zwrotną

Uznanie: Będziemy wspierać i uznawać dobre praktyki nauczania

Wysoki odsetek miejsc pracy na kursy i studia magisterskie w turystyce

Dzięki kursom i tytułowi magisterskiemu studenci mają realną możliwość pracy pod koniec programu studiów i stażu. Raporty UET wskazują, że bardzo wysokie staże po kursie, które zależą od sektora, wynoszą od 75% do 82%. Praktyki naszych studentów odbywają się zarówno we Włoszech, jak i za granicą.

Akredytacje

UET jest autoryzowany przez Ministerstwo Edukacji zgodnie z dekretem prezydenckim 389/1994 OM 13.01.99. Jest również certyfikowany zgodnie z UNI ENI ISO 9001: 2008.

UET zawarł umowy z krajowymi i międzynarodowymi uniwersytetami w sprawie współpracy naukowej i edukacyjnej.

Lokalizacje

  • Via Privata della Torre, 18, 20127, Milan

pytania