Keystone logo
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Wstęp

Witamy w GPS, prawdziwej globalnej społeczności poświęconej rozwojowi wiedzy poprzez nauczanie, badania i zaangażowanie.

Szkoła jest znana na całym świecie z wiedzy na Pacyfiku i obu Amerykach - i staramy się być domem studentów, absolwentów, naukowców i liderów z całego świata, którzy cenią sobie wyzwania związane z globalnymi i pacyfistycznymi wyzwaniami, z drobiazgową analizą i pasją rozwiązanie problemu.

Wykorzystując nasze położenie na wybrzeżu West Coast i uhonorowane przez UC San Diego programy w dziedzinie nauk ścisłych i technicznych, GPS opracowuje nowe narzędzia analityczne z praktycznymi zastosowaniami, a także ściśle trenuje kolejne generacje światowych liderów. Zamieścimy w naszych programach zaawansowane metody projektowania, testowania, oceny i udoskonalania rozwiązań dla globalnych społeczeństw w XXI wieku, nauczania wielkich pytań stojących przed światem i przygotowywania uczniów do określenia, które wyniki są bardziej prawdopodobne. Nasi absolwenci założyli kierownictwo w firmach, rządach i organizacjach non-profit w ponad 80 krajach na całym świecie.

Kim jesteśmy

Jesteśmy prawdziwym globalnym społeczeństwem wykładowców, pracowników, uczniów i partnerów społecznych, którzy zajmują się doskonaleniem wiedzy poprzez edukację i badania naukowe, a wszystko to ma na celu zbudowanie społeczności Pacyfiku. Szkoła jest zakorzeniona w reputacji i sukcesach UC San Diego i Uniwersytecie Kalifornijskim. Kierujemy się przez osoby, które dążą do utrzymania klimatu uczciwości, współpracy i profesjonalizmu zawartego w naszych zasadach etycznych. Ponadto uważamy, że różnorodność, równość i integracja są istotnymi składnikami doskonałości akademickiej.

.

Wydział

Studenci mają niezrównany dostęp do uznanych na całym świecie wydziałów, którzy integrują rygorystyczne stypendium z entuzjazmem do nauczania i aktywnego zaangażowania w iz klasie. Są liderami w dziedzinie badań, począwszy od rozwiązywania wojen domowych, po implikacje zmieniającego się struktury handlu międzynarodowego; Od krajowej polityki po finansowanie i biznes w krajach Pacyfiku; Oraz z polityki zagranicznej Chin do oceny programów walki z ubóstwem, zdrowia publicznego i ochrony środowiska w krajach rozwijających się. Dowiedz się więcej o zasięgu i głębokości ich ogromnych zainteresowań badawczych dzisiaj.

Zobowiązanie do Equity, Różnorodność i Integracja

Równość, różnorodność i włączenie to cechy szkoły, UC San Diego i całego systemu Uniwersytetu Kalifornijskiego. Są elementami krytycznymi dla produktywnego i innowacyjnego środowiska, a my jako wszystkie źródła.

Nasze różnice - rasę, narodowość, pochodzenie etniczne, płeć, religię, orientację seksualną, tożsamość płciową, wiek, status społeczno-ekonomiczny, umiejętności, doświadczenie i więcej - zwiększamy naszą zdolność do osiągnięcia podstawowej misji służby publicznej, nauczania i badań. Cieszymy się ze słuchaczy, pracowników i studentów ze wszystkich środowisk i chcemy, aby każdy czuł się szanowany i ceniony.

Ponadto UC San Diego posiada wiele zasobów, które wspierają rekrutację i utrzymanie populacji niedoświadczonych w przeszłości, pogłębiają zrozumienie i kwestionują nieporozumienia dotyczące różnorodności oraz rozwijają proaktywnych liderów, którzy opowiadają się za włączeniem.

Studenci poświęceni integracji

Poznaj dwie nowo utworzone grupy uczniowskie w szkole poświęconej integracji. Ponadto, prowadzona przez Organizację Studencką Studentów Spraw Międzynarodowych w Pacyfiku (PIASO), jest kilka innych grup studentów studiujących region i zawodowo, które wzbogacają klimat kampusu.

PRZEDMIOTY

Misją QuIRPS jest wspieranie społeczności wśród dziwacznych i nie-queerowskich członków Szkoły i podnoszenie świadomości na temat unikalnych wyzwań, przed jakimi stają gejowskie, gejowskie, biseksualne, transgenderowe i dziwaczne osoby na całym świecie oraz rozwój zawodowy dla dziwacznych studentów i Sojuszników.

Kobiety Iść na świat

Misją Women Going Global jest podniesienie świadomości i rozwój kobiet w przyszłych rolach kierowniczych w międzynarodowych profesjonalnych i akademickich dziedzinach. Grupa ta oferuje studentom, wykładowcom, pracownikom oraz większą społeczność San Diego, aby wymieniać się dyskursem, który promuje kwestie kobiet na poziomie globalnym.

Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie (858-534-5914) lub e-mail ([email protected])

Lokalizacje

  • 9500 Gilman Dr. #0519 , 92093, San Diego

pytania