Keystone logo
UC Riverside Extension

UC Riverside Extension

UC Riverside Extension

Wstęp

UCR IEP oferuje unikalną ścieżkę do sukcesu

Międzynarodowe programy edukacyjne (IEP) na University of California, Riverside (UCR), zapewniają angielski jako drugi język (ESL), akademickie i profesjonalne programy od 1975 roku.

Nasz program nauczania jest stale oceniany i aktualizowany, aby zapewnić najlepszą jakość nauki w USA. Każdego roku studenci kończą nasze programy i kontynuują ekscytujące kariery międzynarodowe i / lub kontynuują naukę. Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário

Misja

Naszą misją jest zapewnianie wysokiej jakości, innowacyjnego języka angielskiego i profesjonalnych programów spełniających różnorodne cele osobiste, zawodowe i edukacyjne naszych międzynarodowych studentów.

Zapewniamy studentom możliwość poznawania, uczestniczenia i wzbogacania ich wiedzy o USA i świecie poprzez wspólny rozwój języka angielskiego i umiejętności akademickich.

Poprzez pracę zespołową w wielokulturowym środowisku zachęcamy uczniów do zrozumienia siebie, budowania pewności siebie i opracowania wizji swojej przyszłości.

W naszej pracy kierujemy się wartościami wzajemnego szacunku, profesjonalizmu i doskonałości w nauczaniu i służbie. Cenimy wyjątkowy wkład każdego nauczyciela, członka personelu i ucznia w tworzenie jednego z najlepszych międzynarodowych programów edukacyjnych w kraju.

Dlaczego UCR?

1. Bądź studentem w systemie University of California

University of California, Riverside, jest jednym z 10 kampusów w pierwszym publicznym systemie uniwersyteckim w USA UCR jest znany jako najbardziej zróżnicowany i przyjazny międzynarodowo kampus w systemie UC i ma prawie 80 000 absolwentów, z których wielu zdobyło prestiżowe nagrody takich jak Guggenheim Fellowship, Nagroda Nobla, Nagroda Pulitzera i inne.

2. Bądź w sercu Południowej Kalifornii

Riverside jest 80 kilometrów na wschód od Los Angeles, w sercu pięknej, słonecznej południowej Kalifornii. Łatwo podróżuj do plaż, gór, parków rozrywki lub centrów handlowych. Mieszkaj w przyjaznej i niedrogiej społeczności uniwersyteckiej.

3. Weź udział w programie, który zapewnia najlepsze doświadczenia amerykańskiego kampusu

Nasi uczniowie powiedzą ci, że UCR ma najlepszych instruktorów. Wszyscy są profesjonalistami z doświadczeniem w świecie rzeczywistym. Są przyjaźni, pomocni i oddani zapewnianiu najwyższej jakości edukacji, aby zapewnić, że masz najlepsze doświadczenia z amerykańskiego kampusu. Andrew Ridley / Unsplash

San Diego palm trees

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Riverside

    University of California, Riverside Extension 1200 University Ave. Riverside, Ca 92507-4596, , Riverside

pytania