Keystone logo
University of Applied Sciences Worms

University of Applied Sciences Worms

University of Applied Sciences Worms

Wstęp

Test University of Applied Sciences Worms Ma około 3 500 studentów, którzy studiują w trzech dyscyplinach informatyki, Turystyka / transportu i ekonomii. Program studiów obejmuje zarówno zarządzania i programów studiów licencjackich i magisterskich technicznych. Niektóre z tych kursów może być również badany w praktyce. Profesjonalne kursy MBA są również oferowane.

Powody do studiowania na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Worms

Doskonała lokalizacja, konsekwentne stosowanie programu studiów, duża liczba partnerstw z renomowanych firm i międzynarodowych uniwersytetów, jak również korzystne położenie między regionu metropolitalnego Ren-Neckar oraz regionie Ren-Men oferuje idealną lokalizację. Liczne kooperacje biznesowych pozwala im uczyć się ze stałą praktyką oraz do cennych kontaktów w trakcie studiów.

Międzynarodowość tu żył

Szczególną cechą jest jego UASW orientacja międzynarodowa. Obecnie istnieją umowy o współpracy z ponad 140 uniwersytetów w ponad 30 krajach na całym świecie. Na wielu uczelniach partnerskich istnieje możliwość zakupu podwójne licencjackie lub podwójny mistrz.

Badanie odbywa się w optymalnych i nowoczesnych warunkach. Kampus na terenie kampusu i wielu akademików w bezpośrednim sąsiedztwie dopełniają ofertę uniwersytetu. Nibelungów i Lutherstadt Worms oferuje liczne kultury, sportu i turystyki, a tym samym możliwości idealnego rekompensaty obok badania.

Lokalizacje

  • University of Applied Sciences, Worms Erenburgerstraße 19 67549 Worms, , Frankfurt

pytania