Keystone logo
University of Algarve

University of Algarve

University of Algarve

Wstęp

Witamy na wirtualnych targach UALG !

Wyzwanie wynikające z dystansu społecznego pozwala, co ciekawe, być bliżej nas wszystkich.

Każdy, z dowolnego miejsca, z dowolnego miejsca w kraju lub na świecie, będzie miał okazję odwiedzić wirtualne targi UALG (użyj tego samego linku jak powyżej) i poznać nasze oferty na rok akademicki 2020/2021.

Co na ciebie czeka

Przez dwa tygodnie uczestnicy będą mogli odwiedzić interaktywny pawilon, w którym stoiska ze wszystkich szkół wyższych i szkół wyższych będą dostępne z materiałami do rozpowszechnienia ofert szkoleniowych do konsultacji i pobrania. Każde stoisko zapewnia również czat na żywo, w którym uczestnicy mogą zadawać pytania. Wirtualne targi otworzą również przestrzeń do prezentacji prezentacji kursu, transmitowanych za pośrednictwem wideokonferencji. Tydzień od 15 do 19 czerwca będzie poświęcony kursom TeSP, licencjackim i zintegrowanym magisterskim, natomiast tydzień od 22 do 26 czerwca będzie poświęcony kursom podyplomowym i magisterskim. Przyjdź i odkryj, odkryj, zadaj pytanie, poczuj i wybierz University of Algarve !

Dlaczego warto wybrać University of Algarve ( UALG )?

University of Algarve (Portugalia) jest młodą publiczną uczelnią, z populacją studencką bliską 9.000 i zatrudniającą ponad 700 pracowników akademickich. W ciągu ostatnich trzech dziesięcioleci University of Algarve skonsolidował powiązania z regionalnym biznesem oraz z organizacjami publicznymi i prywatnymi, zachęcając do transferu wiedzy i przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju z pozytywnym wpływem na całą społeczność.

Nauczanie

University of Algarve założony w trzech kampusach, dwóch w mieście Faro i jednym w Portimão, oferuje kursy w sześciu obszarach tematycznych: sztuka, literatura i historia; Nauki inżynierskie; Nauki o życiu, ziemi, morzu i środowisku; Medycyna i nauki pokrewne; Nauki społeczne, edukacyjne i szkoleniowe; oraz ekonomia, zarządzanie i turystyka. Studia w tych obszarach obejmują stopnie licencjackie i podyplomowe.

Badania

Badania na University of Algarve prowadzone są w dynamicznych i wybitnych ośrodkach badawczych, które wytwarzają innowacje i zwiększają wartość dodaną badań i rozwoju w różnych dziedzinach, takich jak nauki morskie, biologia i biomedycyna, elektronika i telekomunikacja, literatura, historia, komunikacja i sztuka . Jego laboratoria są otwarte na świat, rekrutując najlepszych młodych naukowców w różnych dziedzinach badań doskonałości.

Umiędzynarodowienie

Ostatnio nastąpił znaczny wzrost liczby zagranicznych studentów z ponad 80 krajów dzięki strategii internacjonalizacji University of Algarve . Spośród 8000 studentów, 20% to studenci zagraniczni, z czego prawie połowa jest na Uniwersytecie w ramach umów dwustronnych i programów współpracy, głównie Erasmus i Erasmus Mundus. Jakość i różnorodność europejskich mistrzów i doktorów w połączeniu z kursami podyplomowymi otwartymi dla studentów z całego świata wyjaśniają ogrom tej mobilności.

Lokalizacja

Znajduje się w najbardziej na południe wysuniętej części Portugalii, jednym z najbardziej turystycznych regionów Portugalii. Uniwersytet ma dwa kampusy uniwersyteckie w Faro (stolica regionu, z międzynarodowym lotniskiem, stadionem sportowym, centralnym szpitalem) i jeden w Portimão, drugi w Algarve główne Miasto.

Urządzenia wspierające

Wszystkie kampusy oferują specjalne sale lekcyjne, laboratoria komputerowe i multimedialne, audytoria, biblioteki i sale do nauki i spotkań. Bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny we wszystkich kampusach. Dzięki zakwaterowaniu w akademikach dla ponad 600 studentów, kilku stołówkach i stołówkach w różnych kampusach, usługach medycznych i działaniach kulturalnych i sportowych, University of Algarve był świadkiem znacznego wzrostu liczby studentów, nowoczesnych obiektów oraz jakości i różnorodności oferowane programy.

Lokalizacje

  • Universidade do Algarve UAlg Rua da Universidade 81, 8005-139, Faro

pytania