Keystone logo
University of Asia and the Pacific

University of Asia and the Pacific

University of Asia and the Pacific

Wstęp

Test Uniwersytet Azji i Pacyfiku (UA i P) Jest prywatną, nie-profitową uczelnią wyższej uczelni, która oferuje jedne z najbardziej wybitnych programów akademickich w Poznaniu Azja. Zapewnia potężne połączenie liberalnego wykształcenia i specjalizacji zawodowej. Formacja UA i P Uczniowie są ułatwieni przez środowisko sprzyjające uczeniu się, wykwalifikowanym i oddanym nauczycielom, wyższy wskaźnik wydziału na uczelni i dobrze utrzymane obiekty.

Krótka historia

UA & P rozpoczęła się w 1967 roku jako Centrum Badań i Komunikacji, think tank prowadzący badania i oferujący studia magisterskie z zakresu ekonomii i zarządzania. CRC rozpoczęła się mała i niepozorna, ale stopniowo rozszerzała działalność edukacyjną. W 1995 r. Uzyskał status uniwersytetu i chociaż od tamtej pory znany był jako Uniwersytet Azji i Pacyfiku, misja pozostaje niezmienna: pełny rozwój wszystkiego, co jest ludzkie w jednostce.

Prezydent

Prezydent UA & P jest dr Winston Conrad Padojinog. Został zainstalowany jako czwarty prezydent uniwersytetu w 2015 roku.

Wydział

Wydział UA & P składa się z oddanych i kompetentnych akademików i praktyków branżowych.

Alumni

Absolwenci UA i P wyróżniają się w miejscu pracy z racji swojej etyki zawodowej i dyscypliny zawodowej, jak i ich umiejętności technicznych. Oni pamiętają, że szerokie wykształcenie, przygotowanie zawodowe i formacja osobista, którą otrzymali jako studenci uniwersyteccy, dobrze sobie radziły w miejscu pracy.

Lokalizacje

  • University of Asia and the Pacific Pearl Drive, Ortigas Center , 1605 , Pasig

pytania