Keystone logo
Turner College - Columbus State University

Turner College - Columbus State University

Turner College - Columbus State University

Wstęp

Dlaczego Turner College?

Turner College przygotowuje studentów biznesu do dodawania wartości swoim społecznościom i pracodawcom w konkurencyjnym na świecie środowisku. Nasze programy stopni zawodowych są profesjonalnie akredytowane przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. Jako akredytowany członek międzynarodowej organizacji AACSB, nasza uczelnia oferuje programy biznesowe, które wyróżniają się wysoką jakością dzięki interdyscyplinarnemu programowi nauczania zapewniającemu studentom szerokie zrozumienie biznesu i jego roli w społeczeństwie.

Turner College of Business i TSYS School of Computer Science mieszczą się w Centrum Handlu i Technologii (CCT), zlokalizowanym w głównym kampusie. Wspólnie Turner College oferuje 8 programów dla absolwentów, 12 programów studiów licencjackich i liczne certyfikaty. Jesteśmy domem dla ogromnej liczby organizacji studenckich, w tym Klubu Rachunkowego, Amerykańskiego Stowarzyszenia Marketingu CSU, Enactus, Stowarzyszenia Inwestycji Finansowych, Stowarzyszenia Certyfikowanych Urzędników ds. Nadużyć Finansowych, Społeczeństwa Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SHRM), Stowarzyszenia Maszyn Komputerowych (ACM) i Kampusu Frajerów. Nasze organizacje zapewniają możliwość zdobycia doświadczenia w świecie rzeczywistym, słuchania profesjonalnych mówców i konkurowania na poziomie krajowym.

O nas

Misją D. Abbott Turner College of Business jest przygotowanie studentów do dodawania wartości swoim społecznościom i ich pracodawcom, głównie lokalnym i regionalnym firmom. Centrum Handlu i Technologii Centrum Handlu i Technologii (CCT), zlokalizowane na głównym kampusie, mieści biuro Turner College Dean i trzy jednostki akademickie:

 • Rachunkowość
 • Zarządzanie
 • Szkoła Informatyki TSYS.

Łączna liczba studentów zapisanych na Turner College w 2014 r. Wyniosła 1 464, z 1259 na studiach licencjackich i 204 na studiach podyplomowych. Średnia liczba uczniów klas licencjackich wynosi 33, a dla absolwentów - 27 osób. Z naszym mniejszym przeciętnym rozmiarem klas, naszymi wyspecjalizowanymi wydziałami i pracownikami oraz rozsądnym czesnym, możemy być najlepszymi kupcami w szkolnictwie wyższym w regionie. Uniwersyteckie Centrum Informacji i Technologii znajduje się również w CCT na pierwszym piętrze.

Akredytacja

Programy dyplomatyczne D. Abbott Turner College of Business są profesjonalnie akredytowane przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. Jako akredytowany członek międzynarodowej organizacji AACSB, nasza uczelnia oferuje programy biznesowe, które wyróżniają się wysoką jakością dzięki interdyscyplinarnemu programowi nauczania zapewniającemu studentom szerokie zrozumienie biznesu i jego roli w społeczeństwie.

Dlaczego akredytacja AACSB jest ważna?

Jako potencjalny student: wyjazd na studia jest dużą inwestycją. Poświęcisz wiele godzin na studiowanie, pisanie artykułów i egzaminy. Będziesz także wydawać dużo pieniędzy. Cała ta praca i pieniądze powinny dać ci to, za co zapłaciłeś, prawda? Nie wszystkie szkoły zapewnią zwrot z inwestycji. Akredytacja AACSB zapewnia, że ​​szkoła nie tylko bierze twoje pieniądze. Szkoły akredytowane przez AACSB muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy jakości. Udowodniono, że zapewniają najlepszą edukację biznesową na całym świecie. Szkoły akredytowane przez AACSB:

 • są uznawane na całym świecie przez najlepszych pracodawców i inne uniwersytety.

 • mają pracodawców, którzy zatrudniają tylko swoich absolwentów.

 • mieć większy dostęp do rekruterów.

 • mają absolwentów, którzy otrzymują wyższe, bardziej konkurencyjne wynagrodzenia.

 • powiedzmy, że akredytacja poprawia jakość ich programów biznesowych.

 • bycie akredytowanym pomaga im zatrudnić i zatrzymać najlepszych profesorów i naukowców.

 • mieć studentów, którzy są bardziej międzynarodowi, mają GPA o wysokich kwalifikacjach i prawdopodobnie zdobędą wyższe wykształcenie.

 • są trudne i nauczą Cię najlepszych umiejętności, które zapewnią Ci wyraźną przewagę w prawdziwym świecie.

Jako pracodawca: pracodawcy chcą wysokiej jakości absolwentów szkół biznesowych. Absolwenci, o których wiedzą, będą występować pierwszego dnia. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać program studiów biznesowych, który nauczy Cię wiedzy i umiejętności, jakich wymagają pracodawcy. Pracodawcy znają dobrą szkołę biznesową od takiej, która nie daje wykształconych absolwentów. Oto fakty:

 • Wiele czołowych, globalnych korporacji rekrutuje tylko ze szkół akredytowanych przez AACSB.

 • Absolwenci akredytowani przez AACSB otrzymują lepsze, bardziej konkurencyjne wynagrodzenia.

 • Uczniowie w szkołach akredytowanych przez AACSB mają więcej pracodawców, którzy są nimi zainteresowani po ukończeniu studiów.

Firmy przeanalizowały również różnice między pracownikami, którzy uczęszczali do akredytowanych przez AACSB szkół biznesu, a tymi, którzy tego nie zrobili. Na przykład jedna firma stwierdziła, że ​​pracownicy, którzy kształcili się w akredytowanych szkołach biznesowych akredytowanych przez AACSB, mieli niższy poziom wydajności. Z tego powodu organizacja zwraca teraz tylko czesne z akredytowanych przez AACSB szkół biznesu.

Misja

Oświadczenie Wizji

Poszerzenie uznania uczelni jako centrum doskonałości w edukacji biznesowej i informatycznej.

Misja Turner College

Turner College przygotowuje studentów do dodawania wartości swoim społecznościom i pracodawcom w środowisku konkurencyjnym na całym świecie poprzez zapewnianie wysokiej jakości, odpowiedniego biznesu i edukacji informatycznej.

Plan strategiczny

Wizja, misja i wartości D. Abbott Turner College of Business stanowią główne zasady naszego planu strategicznego. Zazwyczaj są one weryfikowane w cyklu pięcioletnim przez administrację uczelni, wydziały, grupy studenckie i Business Advisory Council.

Cele Turner College

Cel 1: Podniesienie jakości i profilu Turner College jako wybranej uczelni.

Cel 2: Zwiększ liczbę rejestracji i rozszerzaj opcje dostarczania programów.

Cel 3: Popraw technologię i zasoby do celów instruktażowych i badawczych.

Cel 4: Zwiększyć partnerstwa wewnętrzne i zewnętrzne.

Cel 5: Zwiększenie finansowania.

Lokalizacje

 • Columbus State University 4225 University Avenue Columbus, Georgia 31907, 31907, Columbus

pytania