Keystone logo
Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Wstęp

O Tufts School of Engineering

Programy inżynierii Tufts kwestionują tradycyjne granice dyscyplin akademickich, badań i roli inżynierów w naszej coraz bardziej połączonej globalnej społeczności. Każdego dnia naukowcy Tufts opracowują nowe narzędzia do poprawy diagnostyki medycznej i leczenia; nowatorskie materiały na bardziej ekologiczną przyszłość; inteligentniejsze, wydajniejsze komputery; i innowacyjne sposoby na kształcenie inżynierów jutra.Programy magisterskie i doktoranckie w sześciu wydziałach akademickich, a także MS w inżynierii zarządzania, oferowane przez Tufts Gordon Institute, dają studentom inżynierii odpowiednią mieszankę specjalizacji i interdyscyplinarnej eksploracji.

Naukowcy

Programy dla absolwentów Tufts oferują wyjątkowe doświadczenie akademickie, wyróżniające się bliskimi interakcjami wydziałów, które popchną Cię od studiów podyplomowych do kariery. Dzięki szerokiej gamie programów w dziedzinie sztuki i nauki oraz inżynierii, Tufts łączy zasoby instytucji badawczo-intensywnej z przyjazną, koleżeńską atmosferą.Programy studiów obejmują:

 • Programy doktoranckie
 • Programy magisterskie
 • Programy certyfikatów

Absolwenci i stażyści podoktorscy przyczyniają się do tworzenia i rozpowszechniania wiedzy jako jednostek i jako ważni członkowie zespołów badawczych. Tutaj będziesz miał okazję uczyć i doradzać niektórym z najzdolniejszych studentów w kraju, służąc jako kluczowi partnerzy w nauczaniu i uczeniu się z wydziałem.

Funkcje kampusu

Życie w kampusie

Życie studenckie pełne jest licznych nagród i sporadycznych wyzwań. Jeśli będziesz kontynuował swój zaawansowany stopień, nauczysz się równoważyć konkurencyjne wymagania stypendium i życia poza klasą.W Tufts oferujemy wiele możliwości zaangażowania się w naszą społeczność uniwersytecką. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi dla ciebie ofertami współpracy i zdobycia wiedzy na temat udogodnień, usług i zasobów, które są tutaj po to, aby Cię wspierać.

  Lokalizacje

  • Medford

   200 College Ave, Medford, MA 02155, USA, 02155, Medford

   • Somerville

    200 College Ave, Medford, 02155, Somerville

    • Medford

     College Avenue, 200, 02155, Medford

     pytania