Keystone logo
Totino-Grace High School

Totino-Grace High School

Totino-Grace High School

Wstęp

O nas

Inspirujące umysły. Touching Hearts.

Totino-Grace to coś więcej niż tylko szkoła średnia. Totino-Grace to najlepsze przygotowanie ucznia do życia: inspirujące i pełne wiary, rygorystyczne i angażujące, kreatywne i oparte na współpracy - szkoła, w której każdy uczeń rozwinie zaufanie do siebie i swojej przyszłości.

Zarząd Totino-Grace, administracja, nauczyciele i członkowie personelu to utalentowani i troskliwi ludzie, którzy są zaangażowani we wspieranie przyszłych przygotowań i sukcesów uczniów. Mamy zaszczyt pracować każdego dnia w imieniu dzieci i poważnie podchodzimy do tej odpowiedzialności.

119621_TG2.jpeg

Zapewniając wyższe wykształcenie, wykładowcy i członkowie Totino-Grace wiernie i konsekwentnie potwierdzają i podtrzymują wierzenia i nauki Kościoła katolickiego. Przyjmujemy, kochamy i znamy każdego ucznia, któremu powierzono naszą troskę oraz wzorcową godność i szacunek dla siebie nawzajem i dla nauk Kościoła.

Katolickie, lallalskie dziedzictwo Totino-Grace wprowadza studentów w sposób życia, który zapewnia rygorystyczne badania naukowe, pielęgnuje troskę o mniej szczęśliwych i, co najważniejsze, buduje osobistą relację z Bogiem. Uczniowie z Totino-Grace są częścią społeczności szkolnej, która pomaga uczniom w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych celów osobistych.

Jesteśmy wdzięczni naszemu oddanemu personelowi, pracowitym uczniom i dobroczyńcom oraz z dumą współpracujemy z rodzicami i opiekunami podczas ich licealnej podróży. Odwiedź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej!

119631_TG7.jpeg

Misja, wizja, wartości

Misja

Totino-Grace jest archidiecezjalnym katolickim liceum ogólnokształcącym w tradycji Lasallian. Przyjmując ciało studenckie, które jest zróżnicowane pod względem naukowym, ekonomicznym i kulturowym, dążymy do równości i doskonałości we wszystkich programach. Uznając kluczowe elementy naszej misji, takie jak uczenie się, wiara, społeczność i służba, staramy się zapewnić bezpieczne środowisko, w którym priorytetem jest wzajemny szacunek, samodyscyplina i uznanie naszej odpowiedzialności w społeczności światowej.

119619_TG3.jpeg

Oświadczenie Wizji

Totino-Grace jest innowacyjnym, tętniącym życiem katolickim liceum Lasallian znanym z akademickiej dyscypliny i znaczenia. Wzbogacanie relacji uczeń-nauczyciel i dynamiczne możliwości uczenia się przez empirię inspirują wszystkich uczniów do osiągania swoich celów akademickich, wiary i osobistych. Stabilność finansowa i witalność zapewniają dostępność i transformacyjny sukces naszym uczniom i społeczności szkolnej.

119618_TG5.jpeg

Podstawowe wartości

Wiara:

 • Każdy uczeń ma nieodłączną, niezmierzoną wartość i jest dzieckiem Bożym.
 • Uczestnictwo w głębokim i znaczącym poczuciu wspólnoty inspiruje uczniów do poznania Boga, kochania Boga i życia Bogiem.

Uczenie się:

 • Każdy uczeń ma zdolność i chęć do nauki.
 • Wspieranie spersonalizowanych doświadczeń, aby każdy uczeń czuł się ceniony, inspirowany i miał poczucie przynależności.
 • Zapewnienie innowacyjnych i rygorystycznych możliwości uczenia się, które rozpalają naukę.
 • Możliwości uczenia się przez doświadczenie.
 • Angażowanie studentów we wspólne i kreatywne doświadczenia koncentrujące się na rozwiązywaniu prawdziwych problemów.
 • Projektowanie współpracy personelu opartej na danych i najlepszych praktykach.
 • Maksymalizacja zasobów szkoły i zapewnienie przystępnej ceny za naukę.

119629_TG8.jpeg

Społeczność:

 • W znaczeniu tworzenia bezpiecznego, wspierającego i przyjaznego środowiska.
 • Różnorodność wzbogaca zarówno jednostkę, jak i społeczność.
 • Każdy uczeń zasługuje na szacunek.
 • Znaczące relacje między nauczycielami a uczniami silnie wpływają na rozwój całego ucznia, co powoduje większą pewność siebie, motywację i osiągnięcia uczniów.
 • Współpracujemy z rodzicami i innymi członkami społeczności, aby wszystkie głosy były słyszalne podczas wspólnej pracy nad stworzeniem szkoły, która inspiruje każdego ucznia.

Usługa:

 • Uczniowie powinni doświadczyć, jak to jest służyć innym.
 • Uczniom należy zapewnić szereg doświadczeń, aby stać się aktywnymi i odpowiedzialnymi uczestnikami w swoich szkołach, społecznościach lokalnych i globalnych.
 • Rozwijanie poczucia odpowiedzialności i szacunku dla siebie, innych i społeczności w celu pracy i życia jako dynamiczni obywatele.

119620_TG4.jpeg

Dowiadywać się

Pozwól nam przedstawić Ci naszą społeczność - społeczność zaangażowaną w edukację całego dziecka, inspirującą rozwój akademicki, społeczny i duchowy. Ten, który jest obdarzony oddanym personelem i szeroką gamą wyróżniających się programów, spersonalizowanych doświadczeń i rygorystycznych możliwości uczenia się zgodnych z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami twojego ucznia.

Przejrzyj naszą stronę internetową, aby uzyskać cenne informacje o naszej społeczności szkolnej.

Przeglądaj nasze filmy, aby usłyszeć, jak uczniowie, rodzice i absolwenci Totino-Grace dzielą się tym, co czyni nas wyjątkowymi i wyróżnia nas spośród innych społeczności szkolnych w Twin Cities.

Wkrótce dowiesz się, jak Totino-Grace napędza studentów do osiągnięć w nauce i nie tylko!

Lokalizacje

 • Minneapolis

  1350 GARDENA AVE NE, 55432, Minneapolis

pytania