Keystone logo
Toronto Film School

Toronto Film School

Toronto Film School

Wstęp

175018_174769_171982_button_read-more-on-the-institutions-website2.png

O Toronto Film School

Niezależnie od tego, czy masz aspiracje związane z filmem, projektowaniem, grami wideo czy modą, Toronto Film School to miejsce, w którym znajdziesz kreatywną społeczność, wielokrotnie nagradzanych instruktorów i sieć rówieśników, którzy popchną Cię do kariery, o której marzysz. Szkoła oferuje programy takie jak produkcja filmowa , aktorstwo , projektowanie gier wideo i wiele innych.

Co wyróżnia Toronto Film School ?

Profesjonaliści z branży

Zostaniesz objęty opieką przez wielu nagradzanych i poszukiwanych filmowców, producentów, operatorów filmowych, projektantów mody, projektantów gier wideo i profesjonalistów z branży. Nasi instruktorzy dostarczają najbardziej aktualnych informacji na temat branży i najlepszych praktyk, a także ekscytujących możliwości nawiązywania kontaktów.

Współpraca krzyżowa

W Toronto Film School możesz współpracować ze studentami z różnych kreatywnych programów. Rozwijasz także nieocenione relacje zawodowe i międzybranżowe sieci, które pomogą otworzyć drzwi do kariery w przemyśle modowym i rozrywkowym.

Nasi studenci zdobywają nagrody

W Toronto Film School otaczają Cię uczniowie o podobnych poglądach, którzy podzielają twoją pasję do sztuk kreatywnych. Wiele nagród zdobytych przez tych studentów z prestiżowych instytucji, takich jak Festival de CANNES i Thea Awards, są świadectwem ich ciężkiej pracy i poświęcenia dla rzemiosła. Jako student w Toronto Film School możesz połączyć się z tymi studentami i uczyć się od doświadczonych instruktorów.

Prawdziwa edukacja

Toronto Film School jest znana z kształtowania nagradzanych absolwentów, którzy stają się liderami w branży i wyróżniają się w wybranej przez siebie dziedzinie. Dzieje się tak, ponieważ nasi absolwenci opuszczają szkołę z praktycznymi umiejętnościami, umiejętnościami do promowania siebie i wszechstronnym portfolio.

Pathway stopniowa

Toronto Film School rozumie twoje obecne i przyszłe wymagania zawodowe. Dzięki naszemu porozumieniu artykulacyjnemu z Uniwersytetem w Yorkville możesz szybko przejść do stopnia Bachelor of Business Administration, aby zdobyć umiejętności biznesowe niezbędne do rozwoju kariery twórczej.

Małe rozmiary klas

W małych klasach będziesz mieć możliwość osiągnięcia pełnego potencjału dzięki indywidualnym instrukcjom i mentoringowi. Będziesz mieć również odpowiednie środowisko współpracy, aby budować relacje z kolegami z klasy i współpracować ze studentami w ramach kreatywnych programów.

Funkcje kampusu

Doskonała lokalizacja kampusu

Z 4 kampusami w całym Toronto, uczniowie mogą w pełni zanurzyć się w mieście.

  Rankingi

  Toronto Film School zaliczany do najlepszych szkół filmowych przez QS World University Rankings oferuje szybkie tempo i wysoce współpracujące środowisko uczenia się, zaprojektowane tak, aby uzbroić Cię w teorię i umiejętności potrzebne do realizacji pasji.

  Lokalizacje

  • Toronto

   10 Dundas Street E., Suite 704, M5B 2G9, Toronto

  • Toronto

   55 Dundas Street E., floor 4&5, M5B 1C6, Toronto

   • Toronto

    415 Yonge Street, 8th Floor, M5B 2E7, Toronto

    • Toronto

     1835 Yonge Street, M4S 1X8, Toronto

     pytania