Keystone logo
The Sheffield College

The Sheffield College

The Sheffield College

Wstęp

W The Sheffield College mamy fantastyczne kontakty z międzynarodowymi studentami z całego świata. Nasze kursy języka angielskiego są oferowane dla różnych umiejętności (od początkujących do zaawansowanych) i obejmują od 4-tygodniowych intensywnych sesji po całoroczne programy studiów. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój angielski konwersacyjny, czy też uczyć się w celu uzyskania kwalifikacji IELTS, abyś mógł kontynuować naukę, mamy kurs dostosowany do Twoich potrzeb. Nasi korepetytorzy są w pełni przeszkoleni i dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Ci sukces na kursie.

Sheffield słynie z tego, że jest przyjaznym miastem z bogatą ofertą kulturalną i sportową, i tak jest też w The Sheffield College ! Zawsze jest coś, w co można się zaangażować, od meczów piłki nożnej 5-osobowej po wycieczki klasowe do kulturalnych miejsc, takich jak Chatsworth, York i Manchester.

O nas

Studenci mogą zdecydować się na pobyt u jednej z naszych rodzin goszczących, co jest doskonałym sposobem na pełne zanurzenie się w brytyjskim stylu życia i doskonalenie umiejętności mówienia po angielsku! Ewentualnie możesz wynająć zakwaterowanie w pobliskim holu zamieszkania, aby uzyskać wyjątkowe wrażenia dla studentów.

Bez względu na to, czy jesteś tu przez 12 tygodni, czy 12 miesięcy, jesteśmy przekonani, że pokochasz naukę w The Sheffield College .

Obejrzyj nasz film powitalny, aby dowiedzieć się więcej o tym, co możemy tutaj zaoferować!

Lokalizacje

  • Sheffield

    City Campus, Granville Road, S2 2RL, Sheffield

    pytania