Keystone logo

The National College Of Hypnosis And Psychotherapy

A logo

Wstęp

Naszą misją jest szkolenie i wyposażanie terapeutów z korzyścią dla siebie i społeczeństwa oraz osiągnięcie doskonałości w powiązanych obszarach edukacji dorosłych, badań i usług publicznych.

Zapewniamy indywidualne możliwości zawodowe poprzez nasze szkolenia, przyczyniamy się do rozwoju psychoterapii jako dyscypliny i promujemy filozofię hojności i obfitości w dzieleniu się szerszymi korzyściami płynącymi z pracy terapeutycznej.

Nasze podstawowe wartości obejmują:

• Utrzymanie troskliwej, rozwijającej się, wzajemnie wspierającej się społeczności studenckiej, dążącej do poszerzania wiedzy i ludzkiego zrozumienia indywidualnie i zbiorowo

• Promowanie i wzmacnianie wolności jednostki w dążeniu do własnej prawdy i wyrażaniu jej

• Docenianie indywidualności i rozwijanie wyjątkowego wkładu i różnorodności, jakie dorośli uczniowie wnoszą do całej uczelni

• Przewodzenie w doskonaleniu metod i wyników terapeutycznych z miejsca możliwości i kreatywności

• Przyjmowanie odpowiedzialności za wywołanie pozytywnych zmian w społeczności poprzez świadomość zdrowia psychicznego

Nasz model szkolenia ma 3 filary teoretyczne:

• Integracyjna - jako terapeuci integracyjni nasi absolwenci szanują wszystkie uzasadnione modele psychoterapeutyczne, ale kierują się zasadą dopasowania terapii do jednostki, a nie na odwrót. Wierzymy, że przyjęcie jednego modelu może ograniczyć elastyczność i skuteczność, dlatego uczymy przy użyciu szerokiej gamy metod

• Skoncentrowany na rozwiązaniach - jako członek Kolegium Zorientowanych na Rezultaty i Hipno-Psychoterapie w ramach UKCP, nasze metody szkoleniowe koncentrują się na tworzeniu elastycznych, skutecznych rozwiązań opartych na pożądanym wyniku terapii.

• Person- wyśrodkowany - Ćwiczymy i uczyć od założenia, że klient i terapeuta praca razem w sposób równy i wspólnych relacji terapeutycznej, gdzie życzenia klienta są najważniejsze, a ich indywidualne prawda jest przestrzegana

Nasza przeszłość

Od 1977 roku oferujemy cieszące się uznaniem, poparte dowodami, akredytowane szkolenia. To czyni nas jednym z najdłużej działających i najbardziej szanowanych instytutów szkoleniowych w dziedzinie hipnozy i psychoterapii na świecie.

Jesteśmy zewnętrznie akredytowani przez United Kingdom Council for Psychotherapy (UKCP), European Association of Psychotherapy (EAP), National Council for Hypnotherapy (NCH) oraz Complementary and Natural Healthcare Council (CNHC).

Twoja przyszłość

Niezależnie od tego, czy masz nadzieję pracować w sektorze publicznym, prywatnym, czy też w połączeniu tych dwóch, zostaniesz przeszkolony zgodnie z wysokimi standardami, które charakteryzują naszych absolwentów.

Nasze podstawowe oferty kursów i wydarzenia doskonalenia zawodowego odbywają się w Londynie, Oksfordzie i Manchesterze i wykorzystują nowoczesne podejście oparte na dowodach, łączące najlepsze metody nauczania bezpośredniego, akademickiego i multimedialnego online.

Możesz pobrać kopię naszego prospektu, który zawiera kluczowe informacje o naszej uczelni, naszych kursach, naszych pracownikach i, co ważniejsze, o doświadczeniach edukacyjnych, które możemy Ci zapewnić.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz z nami porozmawiać, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Lokalizacje

  • Great James Street,23-24, WC1N 3ES, Holborn

pytania