Keystone logo
© Eva Dang
Leanne Test School

Leanne Test School

Leanne Test School

Wstęp

Dzięki globalnej sieci akademii szkoleniowych dla pilotów, centrów symulacyjnych / oceny i szkół podstawowych, Airways Aviation ma ugruntowaną pozycję jako wiodąca międzynarodowa organizacja szkoleń lotniczych.

Działając w różnych lokalizacjach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii, Airways Aviation zapewnia międzynarodowym liniom lotniczym bezpośredni dostęp do najbardziej wykwalifikowanych i najlepiej wyszkolonych pilotów komercyjnych. Dzięki naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu w szkoleniach lotniczych na światowym poziomie organizacja jest doskonale przygotowana do wspierania krajowych i międzynarodowych studentów i zaspokojenia szybkiego wzrostu zapotrzebowania na pilotów komercyjnych na całym świecie.

Oferujemy początkującym pilotom Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) lub Urząd ds. Bezpieczeństwa Lotnictwa Cywilnego (CASA) zatwierdzone Pathways szkolenia i wykorzystujemy partnerstwa z przemysłem lotniczym, aby umożliwić naszym wysoce zmotywowanym pilotom przejście na kariery lotnicze.

Airways Aviation jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości efektów nauczania i uczenia się oraz niezapomnianych wrażeń na lądzie iw powietrzu. Zapewniamy w pełni wyposażone, specjalnie zaprojektowane sale lekcyjne i pomieszczenia dla studentów oraz utrzymujemy światowej klasy flotę samolotów, aby nasi uczniowie i pracownicy latali bezpiecznie i pewnie.

Lokalizacje

 • Oxford

  London Oxford Airport Langford Lane Kidlington Oxfordshire, OX5 1RA, Oxford

  • Huesca

   Huesca-Pirineos Airport Carretera 1217 Km. 3 Monflorite-Alcala del Obispo, 22111, Huesca

   • Bilinga

    Airways Aviation Academy Gold Coast Hangar 51 Lores Bonney Circuit, 4225, Bilinga

    pytania