Keystone logo

Temple College

A logo

Wstęp

Temple College to wszechstronna szkoła wyższa oferująca szeroki wachlarz możliwości edukacyjnych. Temple College cieszy się doskonałą reputacją akademicką od ponad 90 lat, jest uznawany w całym kraju za doskonałość w swoich programach od sztuk wizualnych i performatywnych po wyczynową atletykę i stał się jedną z najważniejszych w stanie instytucji zajmujących się kształceniem pracowników służby zdrowia. Wykładowcy i pracownicy są zobowiązani do zapewnienia wyjątkowej jakości instrukcji.

Temple College jest przyjaznym, wygodnym i ekonomicznym miejscem dla studentów mieszkających w środkowym Teksasie. Zarówno dzienne, jak i wieczorowe zajęcia są dostępne w kampusie Temple, a zajęcia są również dostępne w Hutto i Taylor. Zajęcia online dają możliwość nauki w dowolnym czasie i miejscu 24/7. Doświadczenie uczelni jest wzbogacone różnymi usługami dla studentów, od otwartych laboratoriów komputerowych i korepetycji online po najnowszą technologię w klasie i osobistą opiekę wykładowców i pracowników. Inne możliwości wzbogacenia są zapewniane przez organizacje i zajęcia studenckie, wydarzenia kulturalne i sportowe, fora i warsztaty.

Uczęszczanie do Temple College to doskonały sposób na dostosowanie się do życia studenckiego przed przeniesieniem się na czteroletni uniwersytet lub zaoszczędzenie pieniędzy na pierwszych dwóch latach studiów. Wszystkie kursy z podstawy programowej są przenoszone do publicznych czteroletnich szkół wyższych w Teksasie. Temple College ma również umowy z lokalnymi prywatnymi uczelniami, takimi jak Baylor University lub University of Mary Hardin-Baylor, aby zapewnić transfer punktów. Współpraca z Texas A&M University-Central Texas umożliwia studentom zdobycie dyplomu muzycznego podczas większości zajęć Temple.

Niezależnie od tego, czy studenci szukają certyfikatu, stopnia Associate of Arts (AA), Associate of Science (AS) lub Associate of Applied Science (AAS), czy też potrzebują zdobyć kilka jednostek kształcenia ustawicznego (CEU), Temple College zapewnia wysokiej jakości programy spełniające te potrzeby.

Lokalizacje

  • South 1st Street,2600, 76504, Temple

  • North Main Street,516, 76574, Taylor

  • 78634, Hutto

pytania