Keystone logo
Technion International

Technion International

Technion International

Wstęp

Technion – Izraelski Instytut Technologii jest wiodącym ośrodkiem nauki, technologii i badań stosowanych oraz jednym z wiodących uniwersytetów naukowo-technicznych na świecie. Technion to uniwersytet publiczny, założony w 1912 roku, jest najstarszym uniwersytetem w Izraelu. Kampus Technion znajduje się na Górze Karmel w Hajfie, z widokiem na Morze Śródziemne.

Uczelnia oferuje unikalne programy studiów licencjackich i magisterskich z zakresu nauk ścisłych i inżynierii prowadzone w języku angielskim. Uczelnia oferuje unikalne programy studiów licencjackich i magisterskich z zakresu nauk ścisłych i inżynierii prowadzone w języku angielskim. Instytut zajmuje 1. miejsce w Europie pod względem sztucznej inteligencji (rankingi CS) i 8. uniwersytet na świecie pod względem produkcji laureatów Nagrody Nobla.

Technion jest głównym źródłem innowacji i potencjału umysłowego, który napędza gospodarkę. Absolwenci Technion stanowią 70 procent izraelskiej siły roboczej zajmującej się zaawansowanymi technologiami. Stworzyli infrastrukturę przemysłową Izraela, wzmocnili jego technologiczne zdolności obronne i byli pionierami jego przedsiębiorstw opartych na technologii. Dzięki nim kraj zyskał reputację „narodu start-upów” na świecie. Położony na nowoczesnym kampusie Technion jest domem dla wybitnego wydziału, w tym trzech niedawnych laureatów Nagrody Nobla, oraz długiej listy wybitnych absolwentów, w tym inżynierów, naukowców, lekarzy, profesorów i przedsiębiorców. Instytut został również uznany za jeden z wiodących na świecie ekosystemów przedsiębiorczości i został szóstym członkiem prestiżowego EuroTech Universities Alliance, sieci czołowych uniwersytetów badawczych, znanych z doskonałości naukowej i dynamicznych ekosystemów innowacji.

Technion znajduje się w Hajfie, trzecim co do wielkości mieście w Izraelu. Ma wiele restauracji, plaż i miejsc kulturalnych, a także wielokulturową populację. Hajfa jest także domem dla niektórych z największych firm technologicznych na świecie, w tym Apple (jedyne centrum badawczo-rozwojowe poza Stanami Zjednoczonymi), Microsoft, Amazon i innych.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/137856_137725_summerschool.jpg " alt=" 137856_137725_szkoła letnia.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","źródło" :""}" />

Technion International

Technion International nadzoruje wszystkie międzynarodowe programy akademickie Technion i wspiera jego międzynarodowe inicjatywy i umowy akademickie z partnerami zagranicznymi na całym świecie (ponad 200 uniwersytetów i ram badawczych). Obsługuje wszystkich przyjeżdżających i aktualnie zapisanych studentów zagranicznych na uniwersytet i promuje ich integrację z całą społecznością Technion.

Doświadcz doskonałości inżynierskiej i innowacyjnego myślenia za granicą

Dołącz do studentów z całego świata i wybieraj spośród szerokiej gamy programów zaawansowanej inżynierii, nauki, przedsiębiorczości i innowacji. W ramach studiów za granicą przygotuj się na tętniące życiem życie studenckie, mieszkając w nowoczesnych akademikach na terenie kampusu, korzystając z doskonałych obiektów sportowych Technion, ucząc się hebrajskiego (opcjonalnie) i uczestnicząc w ekscytujących zajęciach społecznych i kulturalnych.

Programy akademickie i możliwości badawcze w języku angielskim

Różnorodne akredytowane przez Technion programy akademickie i możliwości badawcze prowadzone w całości w języku angielskim są oferowane w wielu ekscytujących dziedzinach. Unikalna mieszanka naukowców wysokiego szczebla Technion, interdyscyplinarnych postaw i praktycznego podejścia do uczenia się, ułatwiona dzięki najwyższej klasy wykładowcom i najnowocześniejszym obiektom, zapewnia doświadczenie edukacyjne, które przygotowuje uczniów do osiągania sukcesów w przyszłej karierze akademickiej i zawodowej.

Punkt kompleksowej obsługi dla studentów zagranicznych

Technion International zajmuje się wszystkimi międzynarodowymi usługami dla studentów, w tym rekrutacją, administracją akademicką, zakwaterowaniem, doradztwem, programami orientacyjnymi i inną pomocą. Organizuje również działania kulturalne i społeczne, w tym wycieczki po Izraelu, cykl wykładów na temat kultury izraelskiej i nie tylko.

Okazja na całe życie

Dołącz do nas, aby uzyskać niezapomnianą okazję poznania nowych sposobów podejścia do problemów i wyzwań współczesnej inżynierii i nauki w Izraelu, bogatym w historię i niezmierzonym postępie naukowym, znanym również jako światowy „kraj start-upów”.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/137855_137726_screen.jpg " alt=" 137855_137726_ekran.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","źródło" :""}" />

Lokalizacje

  • Haifa

    Technion - Israel Institute of Technology, 2nd floor Technion City, 3200003, Haifa

pytania